collapse

Reklama


Autor Wątek: przypisanie jednego sprzętu do dwóch różnych gabinetów  (Przeczytany 2373 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline mil

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 20
  • Pomógł? 3
przypisanie jednego sprzętu do dwóch różnych gabinetów
« dnia: Grudnia 30, 2015, 16:36:58 pm »
Witam
Chciałabym prosić o pomoc, bo nie wiem czy powinnam coś zmienić w zasobach w szoi - otóż mam jeden audiometr, który w poniedziałki jest w jednym gabinecie, a w piątki w innym  - i teraz nie wiem czy mogę wpisać go jako jeden sprzęt a w ustawieniach okresów dostępności mogę wskazać w pon jeden gabinet, a w te piątki drugi? (tylk jak to zrobić???) jak próbuję tak zrobić to pojawia mi się problem z nachodzeniem się okresów dostępności. w każdym z tych gabinetów mam ustalony harmonogram pracy i zaznaczam, iż sprzęt dostępny jest w godzinach pracy miejsca, ale to nic nie zmienia - wciąż wyskakuje błąd - nie widzę okna, aby zaznaczyć np. dostępny w lokalizacji czy coś poza.z drugiej strony szoi pozwala wpisać ten sam audiometr dwa razy i przypisać do każdego gabinetu czy to jest ok?
i drugie pytanie bo teraz się zakręciłam co do zgłoszeń również w zasobach, chodzi o pomieszczenia zgłaszam dwa nowe miejsca, gdzie mam podnajęte gabinety na jeden dzień (4 h) - te pomieszczenia wpisuję z zasobach? jeden i drugi gabinet ma status gab diagnostyczno-zabiegowych, choć to akurat mnie nie interesuje bo ja mam swoją "część" wydzieloną na badania - ale nie wiem czy to wpisać? będę wdzięczna za inf.
im więcej czytam instrukcje szoi i się zastanawiam, tym mniej wiem i więcej dziwnych pytań mi się nasuwa:)

Offline karolweksler

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 3093
  • Pomógł? 223
Odp: przypisanie jednego sprzętu do dwóch różnych gabinetów
« Odpowiedź #1 dnia: Stycznia 02, 2016, 01:34:33 am »
Nie zajmuję się umowami ZPO, więc zakładam, że SZOI działa tutaj tak samo jak w przypadku AOS i szpitali. Być może uda mi się w ten sposób podpowiedzieć koledze co i jak.

ad. 1
masz dwie opcje:
1. dodać w zasobach 2 takie same sprzęty i jeden przypisać do gabinetu nr 1 od przykładowo dzisiaj w nieskończoność, a drugi przypisać do gabinetu nr 2 od przykładowo dzisiaj w nieskończoność
2. dodać w zasobach 1 audiometr i w okresach dostępności rozpisać harmonogram audiometrów na najbliższy rok
np.:
od 2015-01-04 do 2015-01-07 - gabinet nr 1
od 2015-01-08 do 2015-01-10 - gabinet nr 2
od 2015-01-11 do 2015-01-14 - gabinet nr 1
od 2015-01-15 do 2015-01-17 - gabinet nr 2
itd.

ad. 2
informacje o liczbie gabinetów zmień w potencjał - ... - miejsca udzielania świadczeń
gabinet diagnostyczno-zabiegowy możesz zgłosić jako komórkę organizacyjną
gabinet diagnostyczno-zabiegowy możesz zgłosić w tym miejscu gdzie zgłaszasz sprzęt (opcja 'pomieszczenie') i potem przypisać do umowy

Offline mil

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 20
  • Pomógł? 3
Odp: przypisanie jednego sprzętu do dwóch różnych gabinetów
« Odpowiedź #2 dnia: Stycznia 04, 2016, 19:00:53 pm »
dziękuję zrobiłam tak jak "opcji nr 1" opcja numer dwa czyli przypisanie sprzętu na kolejne dni nie była możliwa  - do wyboru mam tylko użytkowanie zgodne z harmonogramem.
dziękuję, mam nadzieję że będzie ok

 

* Szukaj


* Kto jest on-line

  • Kropka Gości: 141
  • Kropka Ukrytych: 1
  • Kropka Użytkowników: 4
  • Kropka Użytkownicy online:

Reklama

* Aktywni

Paweł Paweł
9327 Wiadomości
mpi
3356 Wiadomości
PiotrSz
3279 Wiadomości
Michał Michał
3183 Wiadomości
karolweksler
3093 Wiadomości
09061303
3036 Wiadomości
Edward_B Edward_B
2935 Wiadomości
Bartosz Bartosz
2375 Wiadomości
maciek777 maciek777
2200 Wiadomości
cilazapril cilazapril
1626 Wiadomości

Reklama

Postaw mi kawę na buycoffee.to/forumpps

Reklama

Style:3: index (domyslny), Portal (default), Display (default).
Pod-szablony:8: init, html_above, body_above, portal_above, main, portal_below, body_below, html_below.
Pliki językowe:8: SPortal.english (domyslny), SPortal.polish-utf8 (domyslny), SPortal.english (domyslny), index+Modifications.english (domyslny), index+Modifications.polish-utf8 (domyslny), SPortal.polish-utf8 (domyslny), index.english (domyslny), index.polish-utf8 (domyslny).
Arkusze stylów:1: portal (default).
Uwzględnione pliki:15 - 738KB. (pokaż)
Użytych zapytań: 28.

[Pokaż zapytania]