collapse

Reklama


Autor Wątek: Tryb przyjęcia w POZ  (Przeczytany 26072 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Goodi

  • Specjalista
  • ***
  • Wiadomości: 187
  • Pomógł? 21
  • Lubelski OW NFZ
Odp: Tryb przyjęcia w POZ
« Odpowiedź #45 dnia: Grudnia 13, 2010, 21:01:31 pm »
Pewnie programiści z sąsiednich pomieszczeń w firmie Kamsoft nie przepadają za sobą ...  ;D

Przepadają czy nie, ale przepływ informacji między piętrami mają fatalny. Grube stropy, tłumienie sygnału koszmarne... ;D

Offline marek_piw

  • Specjalista
  • ***
  • Wiadomości: 226
  • Pomógł? 11
  • Lubelski OW
Odp: Tryb przyjęcia w POZ
« Odpowiedź #46 dnia: Stycznia 24, 2011, 10:59:01 am »
Witajcie
Czytałem całość i nadal nie wiem czy wysyłać z trybem przyjęcia czy bez. Za grudzień wysłałem z trybem bo wczesniej miałem zwrotke z LOW brak trybu. Nie chcę teraz ryzykować bezsensownego klepania.

Offline mpi

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 3356
  • Pomógł? 116
  • Kujawsko-Pomorskie
Odp: Tryb przyjęcia w POZ
« Odpowiedź #47 dnia: Stycznia 24, 2011, 18:31:42 pm »
Z tego co mi się wydaje to chyba nawet nie masz wpływu na to czy wysyłasz z trybem czy bez. Ja miałem część usług wprowadzonych w starej wersji z trybem a część po aktualizacji już bez trybu i wszystko poszło bez trybu.
Nawet w pewnym momencie korespondowałęm z Kamsoftem i uzyskałem info, że pomimo tego iż usługi w POZ były wprowadzone z trybem to i tak raport wygeneruje się bez trybu.

Inna sprawa to usługi "dodatkowe" takie jak szczepienia, bilanse, patronaże lekarskie itp. Nie trzeba ich wporwadzać, ale niektórzy je wpisują. Niestety "wchodzą" do raportu statystycznego - oczywiście bez produktu. W związku z tym że nie ma produktu, system po stronie NFZ nie "widzi" że to POZ i odrzuca z powodu braku trybu przyjęcia.

Offline marek_piw

  • Specjalista
  • ***
  • Wiadomości: 226
  • Pomógł? 11
  • Lubelski OW
Odp: Tryb przyjęcia w POZ
« Odpowiedź #48 dnia: Stycznia 25, 2011, 09:34:59 am »
Za listopad wysłałem bez trybu i dostałem zwrotke z LOW o błędzie. Musiałem wszystko przeklepać. Za grudzień wysyłałem już z trybem cały POZ i nie było zwrotki. Zwariować mozna z naszym LOW NFZ

Offline agross

  • Kompletny nowicjusz
  • Wiadomości: 12
  • Pomógł? 0
Odp: Tryb przyjęcia w POZ
« Odpowiedź #49 dnia: Stycznia 25, 2011, 19:18:21 pm »
Witam
Ja trochę z innej beczki. Mma pytanko  - od niedawna rozliczam pielęgniarki POZ i dzis zaimportowałam 2 umowy - zwykłą na usługi POZ i na pomoc nocna i świąteczną. AKtywowałam deklaracje do jednej umowy - tej zwykłej. Czy musze kolejny raz aktywować wszystkiw deklaraxje do tej drugiej umowy? czy cos to zmieni? prosze o info.
Pozdrawiam

Online Paweł

  • Administrator
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 9324
  • Pomógł? 519
  • Zachodniopomorski OW
Odp: Tryb przyjęcia w POZ
« Odpowiedź #50 dnia: Stycznia 25, 2011, 19:26:24 pm »
Aktywujesz tylko do "zwykłej umowy". Wraca Ci szablon z ilością deklaracji przyjętych. Wystawiasz rachunek i do tego drugi z taką samą ilością pacjentów dla nocnej.

 

* Szukaj


* Kto jest on-line

  • Kropka Gości: 100
  • Kropka Ukrytych: 0
  • Kropka Użytkowników: 5
  • Kropka Użytkownicy online:

Reklama

* Aktywni

Paweł Paweł
9324 Wiadomości
mpi
3356 Wiadomości
PiotrSz
3279 Wiadomości
Michał Michał
3183 Wiadomości
karolweksler
3085 Wiadomości
09061303
3035 Wiadomości
Edward_B Edward_B
2935 Wiadomości
Bartosz Bartosz
2375 Wiadomości
maciek777 maciek777
2200 Wiadomości
cilazapril cilazapril
1625 Wiadomości

Reklama

Postaw mi kawę na buycoffee.to/forumpps

Reklama

Style:3: index (domyslny), Portal (default), Display (default).
Pod-szablony:8: init, html_above, body_above, portal_above, main, portal_below, body_below, html_below.
Pliki językowe:8: SPortal.english (domyslny), SPortal.polish-utf8 (domyslny), SPortal.english (domyslny), index+Modifications.english (domyslny), index+Modifications.polish-utf8 (domyslny), SPortal.polish-utf8 (domyslny), index.english (domyslny), index.polish-utf8 (domyslny).
Arkusze stylów:1: portal (default).
Uwzględnione pliki:14 - 713KB. (pokaż)
Użytych zapytań: 24.

[Pokaż zapytania]