collapse

Reklama


Autor Wątek: jeden lekarz - jedno miejsce pracy -dwa zakresy  (Przeczytany 1997 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline GOsek

  • Kompletny nowicjusz
  • Wiadomości: 8
  • Pomógł? 0
jeden lekarz - jedno miejsce pracy -dwa zakresy
« dnia: Listopada 14, 2012, 11:16:10 am »
witam

opis problemu
 
poradnia stomatologiczna z zakresem ogólnostomatologicznym oraz z zakresem ogólnostomatologicznym dla dzieci, jeden lekarz który pracuje na 0,5 etatu i tu i tu. W jaki sposób zgłosić że lekarz pracuje w jednym miejscu z dwoma harmonogramami. Póbowałam dodać mu dwa takie same  miejsca pracy lecz z innym harmonogramem ale system wysyła komunikat w systemie jest już wprowadzone miejsce zatrudnienia z danymi, które pokrywają się z tym które aktualnie wprowadzić chce użytkownik-operacja niemożliwa.

Offline Paweł

  • Administrator
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 9327
  • Pomógł? 519
  • Zachodniopomorski OW
Odp: jeden lekarz - jedno miejsce pracy -dwa zakresy
« Odpowiedź #1 dnia: Listopada 14, 2012, 11:34:01 am »
Widzisz, nie wiem jak to jest w innych księstwach ale u nas trzeba mieć założone 2 komórki organizacyjne i dwa miejsca wykonywania. Osobno dla dzieci i osobno dla dorosłych. Wtedy dodajesz dwa różne miejsca pracy z tym samym harmonogramem. Wyskakuje informacja o konflikcie, zastanawiasz się nad tym fenomenem i po chwili zadumy zatwierdzasz.

Offline Danielo85

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 23
  • Pomógł? 0
Odp: jeden lekarz - jedno miejsce pracy -dwa zakresy
« Odpowiedź #2 dnia: Listopada 14, 2012, 14:01:18 pm »
Albo spróbuj zrobić w ten sposób, że w potencjale w harmonogramie personelu robisz harmonogram, który obejmuje obydwa zakresy, a w samym zgłoszeniu zmiany do umowy zawężasz go odpowiednio dla pierwszego i drugiego zakresu.

Np.
Poniedziałek - harmonogram w potencjale: 10 - 14, harmonogram z zgłoszeniu zmiany do umowy: I zakres 10 - 12, II zakres 12 - 14.
Wtorek- harmonogram w potencjale: 10 - 14, harmonogram z zgłoszeniu zmiany do umowy: I zakres 12 - 14, II zakres 10 - 12.
itd.


Offline ekspert1

  • Specjalista
  • ***
  • Wiadomości: 174
  • Pomógł? 13
Odp: jeden lekarz - jedno miejsce pracy -dwa zakresy
« Odpowiedź #3 dnia: Listopada 14, 2012, 17:51:35 pm »
Spróbuj tak jak pisze Danielo58, myślę że to powinno przejść.
Jeżeli pomogłem, kliknij 'Pomógł'.

Offline Paweł

  • Administrator
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 9327
  • Pomógł? 519
  • Zachodniopomorski OW
Odp: jeden lekarz - jedno miejsce pracy -dwa zakresy
« Odpowiedź #4 dnia: Listopada 14, 2012, 18:04:55 pm »
Policz sobie czy wpisując w ten sposób będzie odpowiednia ilość godzin na te 0,5 etatu.
Nie lepiej zadzwonić do funduszu i zapytać jak będzie dobrze. Ewentualnie przyznać się z jakiego jest się księstwa i wtedy może znajdzie się ktoś kto będzie wiedział?

 

* Szukaj


* Kto jest on-line

  • Kropka Gości: 99
  • Kropka Ukrytych: 0
  • Kropka Użytkowników: 9
  • Kropka Użytkownicy online:

Reklama

* Aktywni

Paweł Paweł
9327 Wiadomości
mpi
3356 Wiadomości
PiotrSz
3279 Wiadomości
Michał Michał
3183 Wiadomości
karolweksler
3091 Wiadomości
09061303
3036 Wiadomości
Edward_B Edward_B
2935 Wiadomości
Bartosz Bartosz
2375 Wiadomości
maciek777 maciek777
2200 Wiadomości
cilazapril cilazapril
1626 Wiadomości

Reklama

Postaw mi kawę na buycoffee.to/forumpps

Reklama

Style:3: index (domyslny), Portal (default), Display (default).
Pod-szablony:8: init, html_above, body_above, portal_above, main, portal_below, body_below, html_below.
Pliki językowe:8: SPortal.english (domyslny), SPortal.polish-utf8 (domyslny), SPortal.english (domyslny), index+Modifications.english (domyslny), index+Modifications.polish-utf8 (domyslny), SPortal.polish-utf8 (domyslny), index.english (domyslny), index.polish-utf8 (domyslny).
Arkusze stylów:1: portal (default).
Uwzględnione pliki:15 - 738KB. (pokaż)
Użytych zapytań: 29.

[Pokaż zapytania]