collapse

Reklama


Autor Wątek: kod 2 - stwierdzon występowanie błędów weryfikacji?  (Przeczytany 3586 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Gabinet2013

  • Specjalista
  • ***
  • Wiadomości: 232
  • Pomógł? 0
kod 2 - stwierdzon występowanie błędów weryfikacji?
« dnia: Marca 04, 2015, 10:03:47 am »
Witam!
W bieżącym rozliczeniu ,po wygenerowaniu żądania rozliczenia wystąpiło mi kilkanaścei błędów z kod 2 jak w temacie,przez co pozycje zostały odrzucone,o co tu chodzi? pierwszy raz wyskakuje mi taki błąd i nie wiem gdzie leży przyczyna,bo w raportach były błedy ,ale koniec końców je po usuwałam i wszystko było dobrze,z tego co się  zorientowałam to chodzi o jakieś opatrunki,lakierowanie, wypełnienia...Drugie pytanie: czy jest ożliwośc naprawinia tego i przeslania powtórnie tych świadzczeń tak aby je rozliczyć?
Z góry dzięki za odpowiedzi

Offline Gabinet2013

  • Specjalista
  • ***
  • Wiadomości: 232
  • Pomógł? 0
Odp: kod 2 - stwierdzon występowanie błędów weryfikacji?
« Odpowiedź #1 dnia: Marca 04, 2015, 11:50:39 am »
ok wiem już ze wypełnienia są zrobione na usunętych zębach,trochę się temu dziwie,bo w rapotach zwrotnych nie było nic o błędach,a co do wypełnień w zębach mlecznych i lakierowań to nie mam uprawnień dodatkowych,czy ktoś mógłby mnie  poinstruować co z tym zrobić,jak w takiej sytuacji zwrócić się do nfz o powtórne zweryfikowanie tych świadczeń po ich korekcie oraz jak dopisać te dodatkowe uprawnienia dla dzieci.Czy teraz za każdym razem trzeba dopisywać te uprawnienia jak przyjmujemy dziecko?wczesniej nie trzeba było czegoś takiego robić...i co zrobić z tymi wypełnieniami,bo z tego co wiem to musiały być właściwe zęby tylko ktoś wcześniej musiał się pomylić z nr zęba ...

Offline drzew6

  • Zaawansowany
  • **
  • Wiadomości: 120
  • Pomógł? 4
Odp: kod 2 - stwierdzon występowanie błędów weryfikacji?
« Odpowiedź #2 dnia: Marca 04, 2015, 13:10:18 pm »
1 UPR dodatkowe- usuń całą wizytę ,wprowadź te uprawnienia na karcie pacjenta i wprowadź na nowo usługi.
2 usługa na usuniętym zębie- albo się ktoś w innym gabinecie pomylił albo zrobił to świadomie żeby zarobić  i się nie narobić Druga możliwość to twoja pomyłka .Pewnie te usługi przepadnę. Na koniec nowy raport statystyczny i żądanie rozliczenia

Offline Gabinet2013

  • Specjalista
  • ***
  • Wiadomości: 232
  • Pomógł? 0
Odp: kod 2 - stwierdzon występowanie błędów weryfikacji?
« Odpowiedź #3 dnia: Marca 04, 2015, 13:46:19 pm »
dzięki za odpowiedź,frapują mnie nastepujące rzeczy:
czy można zrobić dwa żądania rozliczenia w jednym miesiącu?i w związku z tym dwie faktury...
a druga rzecz to czy te uprawnienia w panelu pacjenta to w którym konkretnie miejscu mam wprowadzic i co konkretnie,bo jestem kompletnie zielona w tym temacie....

Offline drzew6

  • Zaawansowany
  • **
  • Wiadomości: 120
  • Pomógł? 4
Odp: kod 2 - stwierdzon występowanie błędów weryfikacji?
« Odpowiedź #4 dnia: Marca 04, 2015, 14:50:56 pm »
żądań i faktur można robić ile chcesz a uprawnienia PACJENT- POPRAW- UPRAWNIENIA DODATKOWE I DLA DZIECI WYBIERASZ 31D

Offline Gabinet2013

  • Specjalista
  • ***
  • Wiadomości: 232
  • Pomógł? 0
Odp: kod 2 - stwierdzon występowanie błędów weryfikacji?
« Odpowiedź #5 dnia: Marca 05, 2015, 10:31:29 am »
ok,dzięki za pomoc:)

 

* Szukaj


* Kto jest on-line

  • Kropka Gości: 49
  • Kropka Ukrytych: 0
  • Kropka Użytkowników: 2
  • Kropka Użytkownicy online:

Reklama

* Aktywni

Paweł Paweł
9327 Wiadomości
mpi
3356 Wiadomości
PiotrSz
3279 Wiadomości
Michał Michał
3183 Wiadomości
karolweksler
3093 Wiadomości
09061303
3036 Wiadomości
Edward_B Edward_B
2935 Wiadomości
Bartosz Bartosz
2375 Wiadomości
maciek777 maciek777
2200 Wiadomości
cilazapril cilazapril
1626 Wiadomości

Reklama

Postaw mi kawę na buycoffee.to/forumpps

Reklama

Style:3: index (domyslny), Portal (default), Display (default).
Pod-szablony:8: init, html_above, body_above, portal_above, main, portal_below, body_below, html_below.
Pliki językowe:8: SPortal.english (domyslny), SPortal.polish-utf8 (domyslny), SPortal.english (domyslny), index+Modifications.english (domyslny), index+Modifications.polish-utf8 (domyslny), SPortal.polish-utf8 (domyslny), index.english (domyslny), index.polish-utf8 (domyslny).
Arkusze stylów:1: portal (default).
Uwzględnione pliki:15 - 738KB. (pokaż)
Użytych zapytań: 28.

[Pokaż zapytania]