Aplikacje NFZ > SZOI

Brak adresów elektronicznych

<< < (2/5) > >>

maciejj:
OK, zaznaczając chceckbox znika znacznik wymagalności pola. Czyli sam adres email

karolweksler:

--- Cytat: MichalP w Listopada 05, 2019, 08:12:16 am ---Według informacji z Kuj-Pom wskazany jest epuap ale wystarczy mail jeśli jest na bieżąco kontrolowany.
Ale co NFZ to inaczej.

--- Koniec cytatu ---
Nie wystarczy bo nie pozwalają przejść dalej bez podania epuap ORAZ e-maila (dwóch rzeczy a nie jednej z nich).

MichalP:
Czyli jak pisałem wyżej - może być "co księstwo to inaczej" :/

PS na moje to sztuczne pompowanie ilości userów ePUAP.
I tym samym można za pół roku napisać że "epuap" odnosi sukces ;)

Nyahaha:
Pytanie, co jeśli nie uzupełnię? :) Email prywatny i wchodzi się na niego raz na ruski miesiąc albo i dłużej.

maciejj:

--- Cytat: karolweksler w Listopada 05, 2019, 08:25:55 am ---
--- Cytat: MichalP w Listopada 05, 2019, 08:12:16 am ---Według informacji z Kuj-Pom wskazany jest epuap ale wystarczy mail jeśli jest na bieżąco kontrolowany.
Ale co NFZ to inaczej.

--- Koniec cytatu ---
Nie wystarczy bo nie pozwalają przejść dalej bez podania epuap ORAZ e-maila (dwóch rzeczy a nie jednej z nich).

--- Koniec cytatu ---
tak, jak napisałem wcześniej, u mnie po zaznaczeniu chceckbox oświadczam, że nie jestem jednostką publiczną i pole skrzynka podawcza już nie jest polem wymaganym. Przechodzi z samym email.
ps. w WLKP pan informatyk w Poznaniu był bardzo zaskoczony tą funkcjonalnością. "centrala musiała coś dodać"

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej