Aplikacje NFZ > EWUŚ

serWUŚ

<< < (20/22) > >>

Przemyslaw:

--- Cytat: Carlos w Stycznia 03, 2013, 22:05:15 pm --- a ja odpalałem połączenie w pps na tym samym loginie do ewuś.

--- Koniec cytatu ---
Czasem, nie to jest przyczyną? pewności nie mam tylko spekuluje.

Carlos:

Czasem, nie to jest przyczyną? pewności nie mam tylko spekuluje.
[/quote]

Mogłoby by być, ale czy musi blokować od razu konto?
I drugi przypadek. Znajoma sprawdzała w nerwusiu pesele, gdy ja rozmawiając z nią przez telefon zalogowałem się na te same konto. Ją oczywiście wyrzuciło z sesji i na dodatek tak dla zgrzytu zawiesił cały windows włącznie z przejściem kompa w stan uśpienia natychmiastowego (migała dioda power). Komputer nie wstał już tak normalnie. Potrzebne było wciśnięcie power do czasu wyłączenia zasilania
Przypadek?
Carlos.

Przemyslaw:
Do już sprawa dla X-FIles ale sprawdź dwa różne konta działające jednocześnie i powinno być OK. U mnie działa ponad 20 kont i nie ma takich problemów. Myślę, że logowanie w tym samym momencie na konto kilku osób zawiesza Ewuś.

Carlos:

--- Cytat: Przemyslaw w Stycznia 03, 2013, 22:41:03 pm ---Do już sprawa dla X-FIles ale sprawdź dwa różne konta działające jednocześnie i powinno być OK. U mnie działa ponad 20 kont i nie ma takich problemów. Myślę, że logowanie w tym samym momencie na konto kilku osób zawiesza Ewuś.

--- Koniec cytatu ---

Jasna sprawa, najlepiej każdemu osobne konto. Chciałem sprawdzić tylko stany nieustalone.
Idę spać. Mam nadzieję, że Ewuś się nie przyśni, chyba, że jakaś znajoma.  ::)

Przemyslaw:
Longoria  ;D

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej