collapse

Reklama






Autor Wątek: ZGLOSZENIE ZMIAN DO UMOWY  (Przeczytany 6904 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline niao

  • Specjalista
  • ***
  • Wiadomości: 246
  • Pomógł? 1
ZGLOSZENIE ZMIAN DO UMOWY
« dnia: Lipca 13, 2009, 20:29:54 pm »
    Witam, dzisiaj mialem telefon z NFZ w sprawie zgloszenia zmian do umowy.
    Wczesniej juz zostalo to zrobione jednak zapomnialem zglosic zmian do umowy w sprawie NOCNEJ I SWIATECZNEJ WYJAZDOWEJ OPIEKI PIELEGNIARSKIEJ.
    Teraz mam pytanie:
    Dla tej umowy mam kilka zakresow swiadczen m.in:
    • N: NOCNA I ?šWIÄ?TECZNA WYJAZDOWA OPIEKA PIELÄ?GNIARSKA W POZ
    • ?šWIADCZENIA NOCNEJ I ?šWIÄ?TECZNEJ WYJAZDOWEJ OPIEKI PIELÄ?GNIARSKIEJ W POZ - PIELÄ?GNIARKA - STANY NAG?YCH ZACHOROWA?? - ART.2 UST.1 PKT 2,3 USTAWY, KARTA POLAKA, UBEZPIECZONY OBCOKRAJOWIEC ZATRUDNIONY CZASOWO
    • ?šWIADCZENIA NOCNEJ I ?šWIÄ?TECZNEJ WYJAZDOWEJ OPIEKI PIELÄ?GNIARSKIEJ W POZ - PIELÄ?GNIARKA - STANY ZACHOROWA?? - PRZEPISY O KOORDYNACJI (EKUZ,CERTYFIKAT)
    [/li]
dla 1 zakresu swiadczen mialem jakis pielegniarki przypisane i zmienilem im jedynie czas obowiazywania w harmonogramie od 2009-01-01 do 2009-12-31. Dla pozostalych zakresow swiadczen nie bylo przypisanych zadnych pielegniarek. Czy mam je dodac? jesli tak to jak dodaje to mam do wybrania tylko jeden harmonogram bazowy (sredniotygodniowy). Jak to zrobic? Prosze o pomoc
Wielkopolski NFZ

Offline Paweł

  • Administrator
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 9327
  • Pomógł? 519
  • Zachodniopomorski OW
Odp: ZGLOSZENIE ZMIAN DO UMOWY
« Odpowiedź #1 dnia: Lipca 13, 2009, 20:51:52 pm »
W pozosta??ych pozycjach dodaÄ? tak samo jak jest to zrobione w 1 punkcie, czyli klikaÄ?, klikaÄ? i jeszcze raz klikaÄ?.

Offline K3l3mvor

  • Zaawansowany
  • **
  • Wiadomości: 107
  • Pomógł? 8
  • Zachodniopomorski OW
Odp: ZGLOSZENIE ZMIAN DO UMOWY
« Odpowiedź #2 dnia: Lipca 13, 2009, 20:57:53 pm »
Ano i jeszcze zrobiÄ? harmonogram miejsca bo zazwyczaj w nocnej w 1 pozycji jest OK a w kolejnych jest od 8-18 (dotyczy nocnej opieki).

Offline niao

  • Specjalista
  • ***
  • Wiadomości: 246
  • Pomógł? 1
Odp: ZGLOSZENIE ZMIAN DO UMOWY
« Odpowiedź #3 dnia: Lipca 13, 2009, 20:59:08 pm »
czyli dla kazdej pielegniarki musze dodawac oddzielny harmonogram szczegolowy czy wystarczy wczytac bazowy?
Wielkopolski NFZ

Offline K3l3mvor

  • Zaawansowany
  • **
  • Wiadomości: 107
  • Pomógł? 8
  • Zachodniopomorski OW
Odp: ZGLOSZENIE ZMIAN DO UMOWY
« Odpowiedź #4 dnia: Lipca 13, 2009, 21:00:33 pm »
Dla pielÄ?gniarki - rozbijasz na pracÄ? w przychodni i na wizyty domowe - co juz powieniene?? mieÄ? zrobione - wiÄ?c przed??u??asz harmonogramy do 2009-12-31 (tylko nie do 2009-12-30 jak jest na prezentacji ZOW NFZ).

Offline niao

  • Specjalista
  • ***
  • Wiadomości: 246
  • Pomógł? 1
Odp: ZGLOSZENIE ZMIAN DO UMOWY
« Odpowiedź #5 dnia: Lipca 13, 2009, 21:02:05 pm »
wlasnie chodzi o to ze nie mam rozbitego harmonogramu dla pozostalych pozycji oprocz 1. W ogole dla innych pozycji nie mam dodanych zadnych pielegniarek. Dla pozycji 1 mialem to zrobione i przedluzylem. Teraz pytanie jak zrobic to dla pozostalych pozycji.
Wielkopolski NFZ

Offline Paweł

  • Administrator
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 9327
  • Pomógł? 519
  • Zachodniopomorski OW
Odp: ZGLOSZENIE ZMIAN DO UMOWY
« Odpowiedź #6 dnia: Lipca 13, 2009, 21:02:36 pm »
Dla pielÄ?gniarki - rozbijasz na pracÄ? w przychodni i na wizyty domowe - co juz powieniene?? mieÄ? zrobione - wiÄ?c przed??u??asz harmonogramy do 2009-12-31 (tylko nie do 2009-12-30 jak jest na prezentacji ZOW NFZ).

M??wisz, ??e w nocnej?

Offline niao

  • Specjalista
  • ***
  • Wiadomości: 246
  • Pomógł? 1
Odp: ZGLOSZENIE ZMIAN DO UMOWY
« Odpowiedź #7 dnia: Lipca 13, 2009, 21:06:07 pm »
jak juz wczesniej napisalem mam takie zakresy uslug:
    * N: NOCNA I ?šWIÄ?TECZNA WYJAZDOWA OPIEKA PIELÄ?GNIARSKA W POZ
    * ?šWIADCZENIA NOCNEJ I ?šWIÄ?TECZNEJ WYJAZDOWEJ OPIEKI PIELÄ?GNIARSKIEJ W POZ - PIELÄ?GNIARKA - STANY NAG?YCH ZACHOROWA?? - ART.2 UST.1 PKT 2,3 USTAWY, KARTA POLAKA, UBEZPIECZONY OBCOKRAJOWIEC ZATRUDNIONY CZASOWO
    * ?šWIADCZENIA NOCNEJ I ?šWIÄ?TECZNEJ WYJAZDOWEJ OPIEKI PIELÄ?GNIARSKIEJ W POZ - PIELÄ?GNIARKA - STANY ZACHOROWA?? - PRZEPISY O KOORDYNACJI (EKUZ,CERTYFIKAT)
+ jeszcze jakies dodatkowe

i teraz mam jedynie przyporzadkowane pielegniarki dla 1 uslugi, razem z harmonogramem ktory przedluzylem juz. Jak to zrobic dla pozostalych ? jesli dodaje pielegniarki to mam do wyboru jedynie harmonogram bazowy. czy trzeba dla kazdej dodawac szczegolowy harmonogram?
Wielkopolski NFZ

Offline K3l3mvor

  • Zaawansowany
  • **
  • Wiadomości: 107
  • Pomógł? 8
  • Zachodniopomorski OW
Odp: ZGLOSZENIE ZMIAN DO UMOWY
« Odpowiedź #8 dnia: Lipca 13, 2009, 21:06:43 pm »
A nie doczyta??em - nie no dla nocnej to standardowo 118 h i nie ma co siÄ? bawiÄ? w szczeg????owe. M??wi??em o pielÄ?gniarskiej g????wnej sorka : )

Offline niao

  • Specjalista
  • ***
  • Wiadomości: 246
  • Pomógł? 1
Odp: ZGLOSZENIE ZMIAN DO UMOWY
« Odpowiedź #9 dnia: Lipca 13, 2009, 21:09:25 pm »
jesli chodzi o pielegniarska to mam np takie zakresy swiadczen:
K: 01.0032.144.01
N: ?šWIADCZENIA PIELÄ?GNIARKI POZ
   
K: 01.0032.154.11
N: ?šWIADCZENIA PIELÄ?GNIARKI POZ W RAMACH REALIZACJI PROFILAKTYKI GRU??LICY

tutaj tak samo dla 1 pozycji mialem juz harmonogram szczegolowy i przedluzylem go. Dla pozostalych pozycji nie mialem i dodalem wszystkie pielegniarki z zakladu ale nie bawilem sie w harmonogram szczegolowy lecz wpisywalem ten ktory jest do wyboru bazowy (sredniotygodniowy). Czy tak moze zostac?
Wielkopolski NFZ

Offline Bartosz

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2375
  • Pomógł? 178
  • Kujawsko-Pomorski OW NFZ/Konsultant IT/KK
Odp: ZGLOSZENIE ZMIAN DO UMOWY
« Odpowiedź #10 dnia: Lipca 13, 2009, 21:39:19 pm »
W??a??nie w tym wÄ?tku odbywa siÄ? dyskusja na ten temat, ja podobnie jak Micha?? utworzy??em harmonogram tylko dla tego punktu umowy gdzie by?? pierwotnie harmonogram, tak??e Wielkopolskim OWNFZ jaki napisa?? Tomi77 wystarczy zrobiÄ? tylko harmonogramy tam gdzie by??y pierwotnie utworzone. Mpi natomiast po zasiÄ?gniÄ?ciu informacji w OWNFZ (Kujawsko-Pomorski), utworzy?? taki sam harmonogram dla wszystkich punkt??w umowy, tak??e pav z Zachodniopomorskiego OWNFZ tak??e stworzy?? harmonogramy dla wszystkich. Ja chyba osobi??cie jutro utworze wnioski dla pozosta??ych punkt??w umowy, bezpieczniej bÄ?dzie to zrobiÄ? bo mo??na r????nych niespodzianek po stronie NFZ siÄ? spodziewaÄ?. Ja widzisz r????nie to wyglÄ?da dla r????nych OWNFZ. Nie wiem te?? z jakiego OWNFZ jeste??, a najlepiej zadzwoniÄ? do swojego OWNFZ. My??lÄ? jednak ??e nie zaszkodzi zrobiÄ? harmonogram??w do wszystkich punkt??w umowy.
Pozdrawiam
Bartosz

Offline niao

  • Specjalista
  • ***
  • Wiadomości: 246
  • Pomógł? 1
Odp: ZGLOSZENIE ZMIAN DO UMOWY
« Odpowiedź #11 dnia: Lipca 14, 2009, 07:56:39 am »
Witam, jestem z Wielkopolskiego OWNFZ. Wszystko juz rozumiem. Przedluzylem harmonogramy takie jakie byly oraz dodatkowo dla pozostaly zakresow swiadczen pododawalem pielegniarki z harmonogramem bazowym. Zobaczymy czy przejdzie.
Wielkopolski NFZ

Offline Przemyslaw

  • ForumPPS.pl
  • Administrator
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1306
  • Pomógł? 33
  • Zachodniopomorski OW
Odp: ZGLOSZENIE ZMIAN DO UMOWY
« Odpowiedź #12 dnia: Lipca 14, 2009, 08:40:20 am »
ZOW nakazuje utworzenie i wype??nienie dla ka??dego rodzaju ??wiadcze?? pielÄ?gniarskich. Dzisiaj bÄ?dÄ? klikaÄ?..

 

* Szukaj


* Kto jest on-line

  • Kropka Gości: 216
  • Kropka Ukrytych: 0
  • Kropka Użytkowników: 1
  • Kropka Użytkownicy online:

Reklama

* Aktywni

Paweł Paweł
9327 Wiadomości
mpi
3356 Wiadomości
PiotrSz
3279 Wiadomości
Michał Michał
3183 Wiadomości
karolweksler
3089 Wiadomości
09061303
3035 Wiadomości
Edward_B Edward_B
2935 Wiadomości
Bartosz Bartosz
2375 Wiadomości
maciek777 maciek777
2200 Wiadomości
cilazapril cilazapril
1626 Wiadomości

Reklama

Postaw mi kawę na buycoffee.to/forumpps

Reklama

Style:3: index (domyslny), Portal (default), Display (default).
Pod-szablony:8: init, html_above, body_above, portal_above, main, portal_below, body_below, html_below.
Pliki językowe:8: SPortal.english (domyslny), SPortal.polish-utf8 (domyslny), SPortal.english (domyslny), index+Modifications.english (domyslny), index+Modifications.polish-utf8 (domyslny), SPortal.polish-utf8 (domyslny), index.english (domyslny), index.polish-utf8 (domyslny).
Arkusze stylów:1: portal (default).
Uwzględnione pliki:15 - 738KB. (pokaż)
Użytych zapytań: 30.

[Pokaż zapytania]