Komunikaty i informacje > Narodowy Fundusz Zdrowia

Dofinansowanie na zakup oprogramowania dla świadczeniodawców

<< < (5/5)

doktor:

--- Cytat: 09061303 w Października 10, 2019, 09:40:12 am ---Przedziały dotyczą raczej umów z limitami. Dodatkowo dla typu umowy, do którego się dany punkt rozporządzenia odnosi, jest zapis dla sytuacji kiedy kwota umowy przekracza wartość i następny punkt mówi o sytuacji jak nie przekracza - są one pisane parami.
Zwróćcie uwagę na par. 4 pkt. 13 i 14 - tam są ogarnięte pozostałe przypadki wyżej nie ogarnięte, ale wymienione na liście w par.1 pkt. 2. Wg mnie wszystkie one mogą być dofinansowane z uwzględnieniem np. dalej opisanego warunku w rozporządzeniu, o którym wspomniał @Michał.

--- Koniec cytatu ---

Czyli dla POZ czy AOS - jest to dofinansowanie tak jak na e-receptę ostatnio było w kwocie do 1000 zł.
Reszta ma możliwość faktycznie doposażyć się w sprzęt ale trzeba mieć kwotę zobowiązania z NFZ na wysokim poziomie.

Jeszcze mam taki zapis na SZOI:

"Suma kwot zobowiązań, o których mowa w §4.1.1, §4.1.3,§4.1.5,§4.1.7,§4.1.9,§4.1.11,§4.1.13 ww. zarządzenia na okres od dnia 1 stycznia 2019 roku do dnia 31 grudnia 2019 roku według stanu na dzień złożenia wniosku to suma zobowiązań wynikająca z załącznika finansowego do umowy/aneksu za ten okres obowiązującego w dniu złożenia wniosku."

Czyli jeśli nie mam takiego zobowiązania lub większego to nie mogę skorzystać,.

Manioo SE:
zarządzenie 66/2021 zostało w lipcu zaktualizowane zarządzeniem 125/2021

doszły zmiany w załączniku co podlega dofinansowaniu i tak :
    2. Oprogramowanie:
    1) Licencje na oprogramowanie narzędziowe;
    2) Licencje na oprogramowanie do wirtualizacji;
    3) Licencje na oprogramowanie biurowe;
    4) Licencje na systemy operacyjne;
    5) Licencje na oprogramowanie do prowadzenia dokumentacji medycznej
    6) Licencje na oprogramowanie typu firewall.

i tu zonk ZOW kwestionuje DrEryk-a
że nie pisze na fakturze , że jest to zdolne do prowadzenia dokumentacji medycznej

pewnie mają rację .....  co ?

ewentualnie kogo i jak poprosić o wykładnię co to jest program do prowadzenia dokumentacji medycznej, Centrala ?

prima:
Ja mam mMedicę, faktura za licencje jest rozbita szczegółowo. W zeszłym roku składając wniosek o dofinansowanie do NFZ Łódź można było wskazać tylko te pozycje, które realizują cel dofinansowania, a nie te które pasują cenowo. Jak coś im nie pasowało, to odrzucali wnioski.

viaroos:
Czy zarządzenia 66/2021/DEF i 125/2021/DEF odnoszą się tylko do POZ ? Czy mając umowę STM mogę też skorzystać ?

Manioo SE:
POZ
 i to tylko lekarz POZ w tym roku

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej