collapse

Reklama


Autor Wątek: Darmowa Aplikacja do Prowadzenia EDM dla gabinetów i przychodni  (Przeczytany 5644 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline DominikK

  • Kompletny nowicjusz
  • Wiadomości: 4
  • Pomógł? 4
Witam.
Zapraszam do zapoznania się z aplikacją Gabinet drWidget - darmową aplikacją do kompleksowej obsługi placówek medycznych/gabinetów lekarskich.
www.panieniemaniczegadarmo.pl
Z możliwościami można zapoznać się wchodząc na stronę i używając przycisku "Przekonaj się, zobacz demo"
Jeżeli chcemy zostać użytkownikiem należy wybrać opcję rejestracja, wypełnić dane (kod opiekuna DK-32)

Prosty, intuicyjny program, do tego producent otwarty na uwagi i zmiany. Warto się przekonać!

Warto zapłacić za reklamę. Przekonaj się!

Edytowane przez - Przemysław.
« Ostatnia zmiana: Lipca 16, 2016, 23:20:50 pm wysłana przez Przemyslaw »

Offline mpi

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 3356
  • Pomógł? 116
  • Kujawsko-Pomorskie
Odp: Darmowa Aplikacja do Prowadzenia EDM dla gabinetów i przychodni
« Odpowiedź #1 dnia: Lipca 11, 2016, 16:08:19 pm »
Tak sobie myślę, że gdyby referencje były od lekarzy prowadzących przychodnie (właścicieli) mających doświadczenie z różnymi innymi programami a nie stażystów to pewnie byłyby bardziej przekonujące ;)

No ale pewnie jak zwykle się czepiam szczegółów.

Pozdrawiam.

Edit: jeśli te nazwiska i osoby są prawdziwe (a po wyszukaniu w rejestrze lekarzy i mediach społecznościowych wygląda że tak) to polecam ten i wiele innych artykułów: http://www.oil.org.pl/xml/oil/oil68/gazeta/numery/n2015/n201502/n20150202
Jeśli jednak nie są prawdziwe to lipa na starcie :)
« Ostatnia zmiana: Lipca 11, 2016, 16:15:59 pm wysłana przez mpi »

Offline Przemyslaw

  • ForumPPS.pl
  • Administrator
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1302
  • Pomógł? 33
  • Zachodniopomorski OW
Odp: Darmowa Aplikacja do Prowadzenia EDM dla gabinetów i przychodni
« Odpowiedź #2 dnia: Lipca 16, 2016, 23:22:08 pm »
rewelacja, mpi 99% firm kupuje lub  kradnie zdjęcia stockowe:)
« Ostatnia zmiana: Lipca 16, 2016, 23:23:43 pm wysłana przez Przemyslaw »

Offline mpi

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 3356
  • Pomógł? 116
  • Kujawsko-Pomorskie
Odp: Darmowa Aplikacja do Prowadzenia EDM dla gabinetów i przychodni
« Odpowiedź #3 dnia: Lipca 17, 2016, 09:52:35 am »
W tym przypadku to raczej nie zdjęcia stockowe, bo niektóre osoby są w mediach społecznościowych. Ponadto wszystkie nazwiska znajdziesz w rejestrze lekarzy, ale... jako stażystów.
Jak poszperasz w internecie dalej to zauważysz te nazwiska na liście stażystów w jednym szpitalu. W opisie programu jest: "(...) to nowoczesne oprogramowanie do zarządzania przychodnią lub indywidualnym gabinetem, (...)".
A gdzie szpital w którym są na stażu osoby dające referencje?

Jeśli system był tworzony tak samo jak reklamowany to ja dziękuję :)
I jeszcze na dodatek wpakują młodych ludzi na początku ich kariery w nieprzyjemności związane z udzielaniem wizerunku w celach reklamowych...
« Ostatnia zmiana: Lipca 17, 2016, 09:54:22 am wysłana przez mpi »

Offline gringo

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 815
  • Pomógł? 22
  • Zachodniopomorski OW
Odp: Darmowa Aplikacja do Prowadzenia EDM dla gabinetów i przychodni
« Odpowiedź #4 dnia: Lipca 17, 2016, 12:01:23 pm »
Panowie, po tym forum oczekiwałbym raczej bardziej konstruktywnej krytyki i opinii. Sama idea i nowy system ze wszech miar godne polecenia. O jego wartościach merytorycznie się nie wypowiem, bo nie znam. Cieszy mnie za to fakt, że na rynku dzieje się coraz więcej, co z pewnością wpływa zdrowo na konkurencję i poprawę jakości dostępnych produktów. Widać, że kończy się era jedynego słusznego wyboru i wszystkich z tym związanych konsekwencji, najczęściej niezbyt dobrych dla użytkownika końcowego. A sam nowy system oceni rynek i jego klienci.
Przepraszamy. Taras widokowy nieczynny. Najbliższy czynny taras widokowy dla odprowadzających we Wrocławiu!

Offline mpi

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 3356
  • Pomógł? 116
  • Kujawsko-Pomorskie
Odp: Darmowa Aplikacja do Prowadzenia EDM dla gabinetów i przychodni
« Odpowiedź #5 dnia: Lipca 17, 2016, 12:58:47 pm »
Jak najbardziej masz rację, że każdy nowy system to tylko korzyść dla użytkowników. Nie ma nic lepszego dla konsumentów jak konkurencja pomiędzy różnego rodzaju producentami.

Jednak ja zwracam uwagę na każdy szczegół. Producent omawianej aplikacji wie że nie ma nic za darmo. Jego aplikacja jest dostępna albo bez opłat ale mamy reklamy (takie rozwiązanie sponsoruje producentowi inna firma - reklamodawca), albo za opłatą bez reklam. Jeśli ktoś sam nie chce nic dać za darmo (bo nawet wybierając darmową wersję producent i tak dostaje pieniądze od sponsora), a uważa że fora są dla niego darmową reklamą to w mojej opinii... tu ugryzę się w język.
Na tyle ile znam Przemka - gdyby ten system rzeczywiście dostępny był całkowicie za darmo, a producent organizacją typu NON-PROFIT nawet by nie zareagował na ten post.

Czy naprawdę tak trudno znaleźć dział REKLAMA i tam zapoznać się z zasadami umieszczania ogłoszeń reklamowych? Ktoś kiedyś stworzył to forum. Ktoś je opłaca nie mając z tego nic. Ludzie tu pytają ale i odpowiadają - nie po to żeby zarabiać, ale żeby pomóc innym i sobie jak sami mają z czymś problem. Czy naprawdę tak ciężko to zrozumieć?

Ktoś kto by chciał uczciwie podejść do tematu napisałby do Przemka maila z jakąś propozycją nawet jeśli nie finansową to chociażby reklama za reklamę czy cokolwiek innego. Zrozumiałbym nawet prośbę w stylu "na razie startujemy, nie wiemy czy będziemy na tym zarabiać, ale jak zaczniemy to chętnie pomożemy Wam". Nawet jeśli by to Przemka nie zainteresowało, ale świadczyłoby o tym, że ktoś z szacunkiem traktuje innych - rozumie trud i koszty jakie ktoś poniósł tworząc to forum.

Jak niektórzy wiedzą mam też jeden program innego producenta niż Kamsoft. Z częstych rozmów z serwisem wiem, że oni znają bardzo dobrze nasze forum. Pomimo że kilkukrotnie przewijał się temat tego programu na forum jakoś nie zauważyłem ukrytych prób reklamy...

Mam nadzieję, że było to konstruktywne bez subiektywnych opinii ;)
« Ostatnia zmiana: Lipca 17, 2016, 13:06:21 pm wysłana przez mpi »

 

* Szukaj


* Kto jest on-line

  • Kropka Gości: 145
  • Kropka Ukrytych: 0
  • Kropka Użytkowników: 3
  • Kropka Użytkownicy online:

Reklama

* Aktywni

Paweł Paweł
9290 Wiadomości
mpi
3356 Wiadomości
PiotrSz
3279 Wiadomości
Michał Michał
3173 Wiadomości
karolweksler
3071 Wiadomości
09061303
3027 Wiadomości
Edward_B Edward_B
2935 Wiadomości
Bartosz Bartosz
2375 Wiadomości
maciek777 maciek777
2200 Wiadomości
cilazapril cilazapril
1619 Wiadomości

Reklama

Postaw mi kawę na buycoffee.to/forumpps

Reklama

Style:3: index (domyslny), Portal (default), Display (default).
Pod-szablony:8: init, html_above, body_above, portal_above, main, portal_below, body_below, html_below.
Pliki językowe:8: SPortal.english (domyslny), SPortal.polish-utf8 (domyslny), SPortal.english (domyslny), index+Modifications.english (domyslny), index+Modifications.polish-utf8 (domyslny), SPortal.polish-utf8 (domyslny), index.english (domyslny), index.polish-utf8 (domyslny).
Arkusze stylów:1: portal (default).
Uwzględnione pliki:15 - 738KB. (pokaż)
Użytych zapytań: 29.

[Pokaż zapytania]