collapse

Reklama


Autor Wątek: Nowy zał. nr 5 REH - kryteria wyboru ofert 2016  (Przeczytany 2349 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline karington

  • Zaawansowany
  • **
  • Wiadomości: 115
  • Pomógł? 2
  • WIELKOPOLSKI ODDZIAŁ WOJEWÓDZKI NFZ
Nowy zał. nr 5 REH - kryteria wyboru ofert 2016
« dnia: Sierpnia 08, 2016, 20:45:15 pm »
Witam serdecznie,

mam ogromną prośbę, czy mógłbym prosić o pomoc w zinterpretowaniu dwóch zapisów w nowym skierowanym do ogłoszenia rozporządzeniu w sprawie określenia szczegółowych kryteriów wyboru ofert w postępowaniu w sprawie zawarcia umów o udzielanie świadczeń opieki zdrowotnej dotyczących wymogu zatrudnienia lekarzy specjalistów w zakresie rehabilitacji medycznej i przypisanie do nich określonej liczby świadczeniobiorców?

Chodzi mi konkretnie o dwa zakresy świadczeń:

1. Rehabilitacja ogólnoustrojowa w ośrodku/oddziale dziennym
zapis brzmi:
JAKOŚĆ - PERSONEL:
1.1
Lekarz specjalista w dziedzinie rehabilitacji w chorobach narządu ruchu lub rehabilitacji ogólnej, lub
rehabilitacji, lub rehabilitacji medycznej, lub medycyny fizykalnej i balneoklimatologii, lub fizjoterapii i balneoklimatologii, lub
balneoklimatologii i medycyny fizykalnej, lub balneologii, lub balneologii i medycyny fizykalnej ?równoważnik co najmniej ? etatu na 15
świadczeniobiorców.


2. Rehabilitacja dzieci z zaburzeniami wieku rozwojowego w ośrodku/oddziale dziennym
zapis brzmi:
JAKOŚĆ - PERSONEL:
1.1
Lekarz specjalista w dziedzinie rehabilitacji w chorobach narządu ruchu lub rehabilitacji ogólnej, lub
rehabilitacji, lub rehabilitacji medycznej, lub medycyny fizykalnej i balneoklimatologii, lub
fizjoterapii i balneoklimatologii, lub balneoklimatologii i medycyny fizykalnej, lub
balneologii, lub balneologii i medycyny fizykalnej ? równoważnik co najmniej ? etatu na 10 świadczeniobiorców poniżej 18 r.ż.

Moje pytanie: liczba pacjentów w stosunku do etatu lekarza odnosi się do dnia, tygodnia, miesiąca?
Jak mam rozumieć np. 1/2 etatu lekarza na 10 pacjentów? Dziennie?

Mogę poznać waszą opinię jak to rozumiecie?

Z góry dziękuję i pozdrawiam

 

* Szukaj


* Kto jest on-line

  • Kropka Gości: 112
  • Kropka Ukrytych: 0
  • Kropka Użytkowników: 0

Nie ma żadnego użytkownika on-line.

Reklama

* Aktywni

Paweł Paweł
9290 Wiadomości
mpi
3356 Wiadomości
PiotrSz
3279 Wiadomości
Michał Michał
3173 Wiadomości
karolweksler
3071 Wiadomości
09061303
3027 Wiadomości
Edward_B Edward_B
2935 Wiadomości
Bartosz Bartosz
2375 Wiadomości
maciek777 maciek777
2200 Wiadomości
cilazapril cilazapril
1619 Wiadomości

Reklama

Postaw mi kawę na buycoffee.to/forumpps

Reklama

Style:3: index (domyslny), Portal (default), Display (default).
Pod-szablony:8: init, html_above, body_above, portal_above, main, portal_below, body_below, html_below.
Pliki językowe:8: SPortal.english (domyslny), SPortal.polish-utf8 (domyslny), SPortal.english (domyslny), index+Modifications.english (domyslny), index+Modifications.polish-utf8 (domyslny), SPortal.polish-utf8 (domyslny), index.english (domyslny), index.polish-utf8 (domyslny).
Arkusze stylów:1: portal (default).
Uwzględnione pliki:15 - 738KB. (pokaż)
Użytych zapytań: 28.

[Pokaż zapytania]