collapse

Reklama


Autor Wątek: Zniknęło hasło i nie tylko  (Przeczytany 1324 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline kacper_62

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 25
  • Pomógł? 0
Zniknęło hasło i nie tylko
« dnia: Lipca 28, 2016, 08:40:28 am »
Przy próbie logowania program nie przyjmował hasła (oczywiście tego co zwykle). Otrzymałem z Kamsoftu hasło jednodniowe. Po wprowadzeniu go program ruszył, jednak nie chce zmienić tego hasła na nowe (niby go przyjmuje, ale przy próbie następnego logowania nie widzi go). Również na tym haśle jednodniowym nie chce łączyć się z EWUŚ (w zał. widok okna) wyświetlając stosowny komunikat. Do tej pory sprawdziłem Explorera (8) ? działa bez problemu, przeinstalowałem KSPPS, sprawdziłem opcje KSPPS wzorując się na innym komputerze ? wszystko tak samo.
Ciekawa rzecz wydarzyła się kiedy próbując sprawdzić czy może jednak coś z komputerem. Przeniosłem kopię z tego felernie działającego programu na inny komputer. Program na tym innym komputerze też działał źle. Powróciłem na nim do poprzedniej wersji (wgrałem utworzoną wcześniej kopię) i jakie moje zaskoczenie, że ta kopia i komputer do tej pory dobrze działający zaczął zachowywać się jak ten felerny. Wykasowałem z niego folder z KSPPS. Zainstalowałem od nowa, wgrałem ta dobrą kopię i klapa. To samo. Gdzieś są zapisane w komputerze te złe ustawienia. Teraz zamiast jednego źle działającego programu i komputera mam dwa. Czy ktoś pomoże?


Poradziłem sobie naprowadzony rozmową z Kamsoftem. Założyłem nowego operatora po zalogowaniu się hasłem jednodniowym otrzymanym od Kamsoftu. Na nowym operatorze, o dziwo, wszystko działa a na starym to samo co opisuję.  Oczywiście jeszcze wykasowałem starego operatora z wszystkich opcji obsługujących EWUŚ.
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 03, 2016, 12:54:50 pm wysłana przez kacper_62 »

Offline Edward_B

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2935
  • Pomógł? 154
Odp: Zniknęło hasło i nie tylko
« Odpowiedź #1 dnia: Lipca 28, 2016, 11:18:59 am »
:-( może wyłącz na jakiś czas antywirusa, może coś zblokował - zgaduję :-)
Edward z Kętrzyna

 

* Szukaj


* Kto jest on-line

  • Kropka Gości: 33
  • Kropka Ukrytych: 0
  • Kropka Użytkowników: 2
  • Kropka Użytkownicy online:

Reklama

* Aktywni

Paweł Paweł
9297 Wiadomości
mpi
3356 Wiadomości
PiotrSz
3279 Wiadomości
Michał Michał
3177 Wiadomości
karolweksler
3071 Wiadomości
09061303
3034 Wiadomości
Edward_B Edward_B
2935 Wiadomości
Bartosz Bartosz
2375 Wiadomości
maciek777 maciek777
2200 Wiadomości
cilazapril cilazapril
1622 Wiadomości

Reklama

Postaw mi kawę na buycoffee.to/forumpps

Reklama

Style:3: index (domyslny), Portal (default), Display (default).
Pod-szablony:8: init, html_above, body_above, portal_above, main, portal_below, body_below, html_below.
Pliki językowe:8: SPortal.english (domyslny), SPortal.polish-utf8 (domyslny), SPortal.english (domyslny), index+Modifications.english (domyslny), index+Modifications.polish-utf8 (domyslny), SPortal.polish-utf8 (domyslny), index.english (domyslny), index.polish-utf8 (domyslny).
Arkusze stylów:1: portal (default).
Uwzględnione pliki:15 - 738KB. (pokaż)
Użytych zapytań: 28.

[Pokaż zapytania]