collapse

Reklama


Autor Wątek: pacjentka w ciąży z Ukrainy z karta stałego pobytu  (Przeczytany 4002 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline małgorzata6666

  • Kompletny nowicjusz
  • Wiadomości: 12
  • Pomógł? 0
pacjentka w ciąży z Ukrainy z karta stałego pobytu
« dnia: Kwiecień 07, 2016, 12:32:58 pm »
witam
mam Pacjentkę, obywatelka Ukrainy, posiada kartę stałego pobytu, mąż Polak i Pacjentka  jest w ciąży. Czy można ją rozliczyć z Ustawy ( art.2, ust.1 pkt 4a )? nie mogę się z nią dogadać, czy ma status uchodźcy.

Pozdrawiam

 


* Kalendarz Świadczeniodawcy

Czerwiec 2019
Nd Pn Wt Śr Cz Pt So
1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
[16] 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30

  • - Wakacje -
  • holiday Father's Day
  • - Urodziny -
  • birthday apig (40)

* Szukaj


Reklama

* Shoutbox

Odśwież Historia
  • Nie ma jeszcze żadnych wiadomości!

* Kto jest on-line

  • Kropka Gości: 30
  • Kropka Ukrytych: 0
  • Kropka Użytkowników: 1
  • Kropka Użytkownicy online:

* Aktywni

Paweł Paweł
7841 Wiadomości
mpi
3356 Wiadomości
PiotrSz
2919 Wiadomości
Bartosz Bartosz
2375 Wiadomości
Michał Michał
2278 Wiadomości
Edward_B Edward_B
2232 Wiadomości
maciek777 maciek777
2135 Wiadomości
09061303
1931 Wiadomości
bart bart
1495 Wiadomości
cilazapril cilazapril
1298 Wiadomości

Reklama

Reklama