Komunikaty i informacje > Narodowy Fundusz Zdrowia

zagadka

(1/2) > >>

PiotrSz:
Czytam wlasnie

--- Cytuj ---Zasady ustalenia wartości ANEKSÓW ROZLICZENIOWYCH I UGÓD rozliczających umowy o  udzielanie świadczeń opieki zdrowotnej realizowane w 2015 roku w rodzajach AOS, SZP, PSY, REH, SOK,SPO, OPH, STM, PRO
--- Koniec cytatu ---
i mózg mi się już całkiem zlasował a jestem dopiero na 2 stronie z 20 i 10 pkt..
Ktoś może mi to przetłumaczyć na PL? ;-)


--- Cytuj ---10. Dla celów naliczenia aneksu rozliczeniowego i ugody w przypadku zakresów wspólnej grupy limitowej o wartości zapłaconej przekraczającej plan, przyjęto wyrównanie wartości planu zakresu do kwoty środków zapłaconych z odpowiednim zmniejszeniem planu zakresu/ów o nierozliczonych środkach w obrębie grupy wspólnego limitowania.
--- Koniec cytatu ---

Pozdrawiam

cilazapril:
jak miałeś niedowykonania, to kasę na nie przeznaczoną przerzucą na nadwykonania w innym zakresie ale tylko w ramach jednej umowy.

PiotrSz:

--- Cytat: cilazapril w Lutego 08, 2016, 18:49:36 pm ---jak miałeś niedowykonania, to kasę na nie przeznaczoną przerzucą na nadwykonania w innym zakresie ale tylko w ramach jednej umowy.

--- Koniec cytatu ---

I nie dało się tego od razu tak prosto napisać? ;-)

Pozdrawiam

Paweł:
Ja to myślę, że powinien być tam na dole bezpośredni kontakt do osoby, która to stworzyła. Tak aby wyjaśnić sobie niejasności.
:)

PiotrSz:

--- Cytat: Paweł w Lutego 08, 2016, 20:24:26 pm ---Ja to myślę, że powinien być tam na dole bezpośredni kontakt do osoby, która to stworzyła. Tak aby wyjaśnić sobie niejasności.
:)

--- Koniec cytatu ---

niejasności.. jak Ty to ładnie ująłeś ;-)

Pozdrawiam

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej