collapse

Reklama


Autor Wątek: Generowanie raportu statystycznego  (Przeczytany 3983 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline GRABMED

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 17
  • Pomógł? 0
Generowanie raportu statystycznego
« dnia: Lutego 17, 2009, 12:06:43 pm »
Drodzy koledzy i kol??anki bardzo prosze o pomoc .

           Mam problem z generowaniem raportu statystycznego w programie SOMED za miesiac stycze??. Najpierw zrobilem liczbowe zestawienie wszystkich zlece?? zeby zobaczyc ile ich jest( zliczy??o mi 1556 zlecen) . NastÄ?pnie w module rozliczenia / komunikaty ??wiad. ambulatoryjnych i szpitanych. Wybralem okres za jaki mi ma pokazaÄ? swiadczenia od 1.01.2009 do 31.01.2009. po przefiltrowaniu wykaza??o mi 29 osob :| ( zeby bylo ciekawiej wszystkie z dnia 30.01.09) Przeczyta??em w mÄ?drej instrukcji do programu SOMED ze trzeba zapisac dany raport, nastepnie wczytac do niego raport zwrotny. Dopiero wtedy  mozna zrobic nowy JESZCZE RAZ.  Po wygenerowaniu  jeszcze raz komunikatu, juz teraz zadnej osoby mi nie pokazuje. Gdzie mog??em pope??niÄ? b??ad lub co robie zle?? Probowalem sie dodzwonic pod p??atnÄ? infolinie ( 4,88 z??/min) nikt nie odbiera. Wys??a??em e-mail do regionalnego osrodka Kamsoftu zadnej odpowiedzi. Telefon do g????wnej siedziby w Katowicach tez nie odbiera. Bardzo porsze o jakas rade. 

Mirek

  • Gość
Odp: Generowanie raportu statystycznego
« Odpowiedź #1 dnia: Lutego 17, 2009, 21:44:26 pm »
Witam,
Zak??adam, ??e nie jest to ten problem kt??ry opisywa??em tutaj kilka wÄ?tk??w wcze??niej (dotyczy?? b??Ä?dnie podpiÄ?tej poradni do umowy).
Mam pytanie, czy by??a wykonana ponownie synchronizacja  przed generacjÄ? raportu statystycznego, tj. Modu?? Rozliczenia -> Rozliczenia -> Rejestr ??wiadcze?? ->CF5 Synchronizacja rejestru ??wiadcze???
Ile widaÄ? tam zlece??? Je??eli ich brak, tzn. ??e z samymi zleceniami co?? jest nie tak? Nale??y wtedy przyjrzeÄ? siÄ? im, czym siÄ? r????niÄ? od tych z 30.01.2009?
IdÄ?c dalej, je??eli SQL nie jest abstrakcjÄ? proponujÄ? w module Serwis otworzyÄ? Edytor SQL i przyjrzeÄ? siÄ? zawarto??ci tablicy ZLEC, por??wnaÄ? np. 30.01 i 29.01.
Oczywi??cie wszystkie te "zabawy" nie robimy na bazie produkcyjnej tylko, gdzie?? na boczku...

Pozdrawiam i ??yczÄ? cierpliwo??ci.
Mirek

Offline GRABMED

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 17
  • Pomógł? 0
Odp: Generowanie raportu statystycznego
« Odpowiedź #2 dnia: Lutego 17, 2009, 22:00:48 pm »
Raczej nie tam tkwi problem, sprawdza??em umowy to siÄ? zgadzajÄ? z poradniÄ?i. Jutro popatrzÄ? tak jak Pan mi doradzi??, posiedze i popatrze moze cos wpadnie mi do g??owy. Jakis nowy pomys??, przygladalem sie tym zleceniom i raczej nie roznia sie niczym od siebie . Synchronizaji w ten sporob nie robilem. Program sam synchronizuje wraz z pojawieniem sie nowych zlecen. Myslalem ze to wystarczy. Po dodzwonieniu sie pod infolinie  kamsoftu nie byli mi wstanie za bardzo pomoc. Rozmawialem tez z innymi osobami ktore przekazywaly ten raport im sie udawa??o bez zadnych problemow. Dziekuje bardzo za rade zainteresowanie. Trzeba widocznie jeszcze powalczyÄ?:)

Pozdrawiam
Karol

MH

  • Gość
Odp: Generowanie raportu statystycznego
« Odpowiedź #3 dnia: Lutego 18, 2009, 12:54:02 pm »
Witam
Czy w rejestrze swiadczen sa widoczne jakies pozycje? Jaki maja status?
Czy podczes generowania raportu nie pokazuje sie przypadkiem informacja ze sa jakies bledne pozycje, ktore nie trafia do raportu?
Jesli tych zlecen nie ma w rejestrze swiadczen to prosze sprawdzic w modukle Zlecenia czy jest do nich podpieta platnosc z umowy z NFZ.

 

* Szukaj


* Kto jest on-line

  • Kropka Gości: 64
  • Kropka Ukrytych: 0
  • Kropka Użytkowników: 7
  • Kropka Użytkownicy online:

Reklama

* Aktywni

Paweł Paweł
9297 Wiadomości
mpi
3356 Wiadomości
PiotrSz
3279 Wiadomości
Michał Michał
3177 Wiadomości
karolweksler
3071 Wiadomości
09061303
3034 Wiadomości
Edward_B Edward_B
2935 Wiadomości
Bartosz Bartosz
2375 Wiadomości
maciek777 maciek777
2200 Wiadomości
cilazapril cilazapril
1622 Wiadomości

Reklama

Postaw mi kawę na buycoffee.to/forumpps

Reklama

Style:3: index (domyslny), Portal (default), Display (default).
Pod-szablony:8: init, html_above, body_above, portal_above, main, portal_below, body_below, html_below.
Pliki językowe:8: SPortal.english (domyslny), SPortal.polish-utf8 (domyslny), SPortal.english (domyslny), index+Modifications.english (domyslny), index+Modifications.polish-utf8 (domyslny), SPortal.polish-utf8 (domyslny), index.english (domyslny), index.polish-utf8 (domyslny).
Arkusze stylów:1: portal (default).
Uwzględnione pliki:15 - 738KB. (pokaż)
Użytych zapytań: 29.

[Pokaż zapytania]