collapse

Reklama


Autor Wątek: Program do rozliczeń  (Przeczytany 6411 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Wężyk

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 18
  • Pomógł? 0
Program do rozliczeń
« dnia: Grudnia 10, 2015, 10:18:14 am »
Witajcie
Sklep, w którym pracuję dostał pierwszą umowę z  NFZetem na realizację zaopatrzenia w wyroby medyczne. W związku z tym mam prośbę, który wg Was byłby najlepszy program do rozliczeń, KS-PPS lub Realizator ZPO ???

Offline Edward_B

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2935
  • Pomógł? 154
Odp: Program do rozliczeń
« Odpowiedź #1 dnia: Grudnia 10, 2015, 11:10:07 am »
Rozliczam optyka na same szkła programem Realizator ZPO, nie ma problemów z rozliczeniem się z NFZ. Program prosty i w miarę tani
Edward z Kętrzyna

Offline Paweł

  • Administrator
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 9304
  • Pomógł? 519
  • Zachodniopomorski OW
Odp: Program do rozliczeń
« Odpowiedź #2 dnia: Grudnia 10, 2015, 11:25:11 am »

Offline Wężyk

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 18
  • Pomógł? 0
Odp: Program do rozliczeń
« Odpowiedź #3 dnia: Grudnia 10, 2015, 12:22:03 pm »
Dzięki za podpowiedzi, a czy ten darmowy sprawdza się, wykrywa błędy, nie jest awaryjny??

Offline cilazapril

  • Sponsorzy Forum
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1623
  • Pomógł? 128
  • Mazowiecki OW
Odp: Program do rozliczeń
« Odpowiedź #4 dnia: Grudnia 10, 2015, 19:14:30 pm »
KS-PPS jest ok, ale najdroższy i dla laików polecam moduł ZPO. Realizator troszkę tańszy i tylko pod zpo, nic zbędnego tam nie ma. Co do BBSoft to nie mam zdania, nie korzystałem, ale jak patrzę po bardzo starych screenach, to bardzo podobny do realizatora tyle że za free.

Pawle korzystałeś z BBSoft ??
Nie ma nic za darmo. Darmowa jest tylko śmierć, choć i ona kosztuje przecież życie.

Offline olusza

  • Specjalista
  • ***
  • Wiadomości: 233
  • Pomógł? 4
Odp: Program do rozliczeń
« Odpowiedź #5 dnia: Grudnia 11, 2015, 22:04:03 pm »
Witam,nurtuje mnie pytanie: jak to jest kiedy licencja kspps się kończy. ..a ty nie zauważysz bo program nie krzyczy.nie aktualizowałam wiec nic się nie działo...ale jak to się ma do płatności. Okazuje się ze drugi miesiąc robilam bez aktualnej licencji.czy to normalne?zastanawiam się jak mi teraz przedłuża,czy miesiąc do tylu czy od tego dnia kiedy zgłosiłam chęć przedłużenia na kolejny rok.rozliczam kilka osób i czy można jakoś to w jednym programie rozliczać? Na razie kazdy ze świadczenia dawców ma swój, ale jest jakieś inne wyjście?dziemi za info

Offline cilazapril

  • Sponsorzy Forum
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1623
  • Pomógł? 128
  • Mazowiecki OW
Odp: Program do rozliczeń
« Odpowiedź #6 dnia: Grudnia 11, 2015, 22:13:45 pm »
Do momentu aktualizacji z istotnymi zmianami dla sprawozdawania świadczeń można lecieć bez licencji, ale aktualizacji już nie zrobisz gdyby coś weszło, jak będziesz chciała zaktualizować wtedy cię poinformuje :) Okres licencji liczy ci od dnia zakończenia poprzedniej asysty i nie da się rozliczać kilku świadczeniodawców na jednej licencji.
Nie ma nic za darmo. Darmowa jest tylko śmierć, choć i ona kosztuje przecież życie.

Offline olusza

  • Specjalista
  • ***
  • Wiadomości: 233
  • Pomógł? 4
Odp: Program do rozliczeń
« Odpowiedź #7 dnia: Grudnia 11, 2015, 22:18:43 pm »
Dzięki za odp.a jest coś darmowego dla optyki dosyć prostego i intuicyjnego? Ewentualnie jest ktoś kto z tego korzysta i mógłby w razie w podpowiedzieć?
 

Offline 09061303

  • Global Moderator
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 3035
  • Pomógł? 321
  • Podkarpacki OW
Odp: Program do rozliczeń
« Odpowiedź #8 dnia: Grudnia 11, 2015, 22:52:41 pm »
Dzięki za odp.a jest coś darmowego dla optyki dosyć prostego i intuicyjnego? Ewentualnie jest ktoś kto z tego korzysta i mógłby w razie w podpowiedzieć?
PPS z modułem ZPO jak na razie wydaje mi się dość mocno pomaga - np weryfikacja numeru potwierdzenia NFZ i odpowiednie ustawienie wniosek/recepta czy podpowiadanie odpłatności. Nie mówię, że jest to jedyne rozwiązanie oczywiście, ale wprowadzanie wydaje mi się, że jest tutaj naprawdę ok.
Z darmowymi bałbym się jednej rzeczy - jak szybko ktoś poprawi błąd, jeśli się takowy pojawi. Kamsoft, chwaląc lub nie, jednak błędy krytyczne poprawia szybko. Jak ktoś robi coś za darmo, to albo będzie pasjonatem i będzie robił coś dla idei albo będzie trzeba czekać długo na poprawkę. Pytanie czy świadczeniodawcę na to stać.
Kliknij pomógł, jeślim pomógł :-)

Offline Bogdanus

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 22
  • Pomógł? 1
Odp: Program do rozliczeń
« Odpowiedź #9 dnia: Stycznia 05, 2016, 12:37:59 pm »
Polecam nfz.infofarm.pl  :)

Offline sqlmed

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 59
  • Pomógł? 0
    • www.sqlmed.pl - Darmowe oprogramowanie do rozliczeń umów z NFZ na przedmioty ortopedyczne i środki pomocnicze
Odp: Program do rozliczeń
« Odpowiedź #10 dnia: Stycznia 26, 2016, 21:00:59 pm »
Dzięki za podpowiedzi, a czy ten darmowy sprawdza się, wykrywa błędy, nie jest awaryjny??
Program dostępny jest od lutego 2009 r., gdyby się nie sprawdzał, był awaryjny, nie byłoby nim zainteresowania i na pewno nie byłby przez tyle lat rozwijany. Wśród użytkowników programu posiadamy podmioty rozpoczynające rozliczenia z NFZ oraz takie które prowadziły rozliczenia w innych programach, a które dzięki naszemu wsparciu, samodzielnie przeprowadziły migracje danych i teraz korekty/uzupełnienia miesięcy rozliczanych pierwotnie poza naszym programem wykonują w nim.

Program udostępniany nieodpłatnie, jeśli w trakcie instalacji programu, jego bieżącej obsługi, rozliczenia, użytkownicy napotykają problemy lub sytuacje nie opisane w dołączonej do programu dokumentacji lub FAQ dostępnym na naszej stronie internetowej, użytkownicy do dyspozycji posiadają skrzynkę, za pośrednictwem której nieodpłatnie w czasie nigdy nie przekraczającym 24h odpowiadamy na wszystkie otrzymywane pytania i zgłoszenia.
http://www.sqlmed.pl - Darmowe oprogramowanie do rozliczeń umów z NFZ na przedmioty ortopedyczne i środki pomocnicze

Offline Wężyk

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 18
  • Pomógł? 0
Odp: Program do rozliczeń
« Odpowiedź #11 dnia: Lutego 05, 2016, 10:52:17 am »
Dziękuję za wszelkie podpowiedzi, wybrałam realizator ZPO,  i jak narazie wszystko działa bez zastrzeżeń, jest bardzo łatwy w obsłudze, a w razie jakichś niepewności kontakt z firmą jest zadowalający i pomagają w razie potrzeby uporać się z problemem, także polecam ten program :)

 

* Szukaj


* Kto jest on-line

  • Kropka Gości: 130
  • Kropka Ukrytych: 1
  • Kropka Użytkowników: 11
  • Kropka Użytkownicy online:

Reklama

* Aktywni

Paweł Paweł
9304 Wiadomości
mpi
3356 Wiadomości
PiotrSz
3279 Wiadomości
Michał Michał
3178 Wiadomości
karolweksler
3074 Wiadomości
09061303
3035 Wiadomości
Edward_B Edward_B
2935 Wiadomości
Bartosz Bartosz
2375 Wiadomości
maciek777 maciek777
2200 Wiadomości
cilazapril cilazapril
1623 Wiadomości

Reklama

Postaw mi kawę na buycoffee.to/forumpps

Reklama

Style:3: index (domyslny), Portal (default), Display (default).
Pod-szablony:8: init, html_above, body_above, portal_above, main, portal_below, body_below, html_below.
Pliki językowe:8: SPortal.english (domyslny), SPortal.polish-utf8 (domyslny), SPortal.english (domyslny), index+Modifications.english (domyslny), index+Modifications.polish-utf8 (domyslny), SPortal.polish-utf8 (domyslny), index.english (domyslny), index.polish-utf8 (domyslny).
Arkusze stylów:1: portal (default).
Uwzględnione pliki:15 - 738KB. (pokaż)
Użytych zapytań: 28.

[Pokaż zapytania]