collapse

Reklama


Autor Wątek: złożenie oferty i co dalej  (Przeczytany 2744 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline mil

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 20
  • Pomógł? 3
złożenie oferty i co dalej
« dnia: Listopada 24, 2015, 13:33:46 pm »
Witam
Jestem tutaj "nowa" i mam zapytanie - złożyłam ofertę na ZPO (protetyka słuchu) - dostałam kwit jako potwierdzenie złożenia i na tym koniec - czy jest określony jakiś czas oczekiwania na odpowiedź ze strony NFZ? (miesiąc? dłużej? umowa niby miałaby obowiązywać od 1.12) został tydzień a nic nie wiem - nawet czy oferta jest kompletna, czy nie została np. odrzucona - dodzwonić się nie można, jeden mail wysłany z ogólnym "zapytaniem" pozostaje bez odp - czy ktoś mógłby podpowiedzieć ile czekał za "rozpatrzeniem" takowej oferty? i jak wygląda dalej procedura? wiem, iż miała być kontrola gabinetów - czy taka kontrola jest zapowiedziana? z góry dziękuję za odp. pozdr

Offline cilazapril

  • Sponsorzy Forum
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1622
  • Pomógł? 128
  • Mazowiecki OW
Odp: złożenie oferty i co dalej
« Odpowiedź #1 dnia: Listopada 24, 2015, 13:57:17 pm »
Umowę możesz dostać i pod koniec grudnia :) obowiązującą od 1.12. Do momentu otrzymania informacji o negatywnym rozpatrzeniu oferty pozostaje tylko czekać i ewentualnie wbijać ich numer w telefon.
Nie ma nic za darmo. Darmowa jest tylko śmierć, choć i ona kosztuje przecież życie.

Offline olusza

  • Specjalista
  • ***
  • Wiadomości: 233
  • Pomógł? 4
Odp: złożenie oferty i co dalej
« Odpowiedź #2 dnia: Listopada 24, 2015, 21:49:23 pm »
dzwoń ,a kontrolę zapowiadają zazwyczaj telefonicznie dzień lub 2 przed.tak jest w optyce bynajmniej w zachodniopomorskim:)pozdrawiam

Offline mil

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 20
  • Pomógł? 3
Odp: złożenie oferty i co dalej
« Odpowiedź #3 dnia: Listopada 25, 2015, 10:09:43 am »
dziękuję za inf. sądziłam, że "idzie" to szybciej - zastanawia mnie fakt, iż na stronie (wielkopolski nfz) na koniec miesiąca są inf. o pozytywnym rozpatrzeniu ofert z umową np. od 1 listopada itd.  - na podstawie samej weryfikacji dokumentów podejmują tą decyzję? myślałam, że dokumenty+kontrola. Co w sytuacji jeśli ktoś ma super ofertę a odwalą go w czasie kontroli za np. lokal - podjazdy nie takie itd. co do dzwonienia to dzwonię dzwonię i nic, na maile tez cisza.
« Ostatnia zmiana: Listopada 25, 2015, 10:13:24 am wysłana przez mil »

 

* Szukaj


* Kto jest on-line

  • Kropka Gości: 69
  • Kropka Ukrytych: 0
  • Kropka Użytkowników: 6
  • Kropka Użytkownicy online:

Reklama

* Aktywni

Paweł Paweł
9297 Wiadomości
mpi
3356 Wiadomości
PiotrSz
3279 Wiadomości
Michał Michał
3177 Wiadomości
karolweksler
3071 Wiadomości
09061303
3034 Wiadomości
Edward_B Edward_B
2935 Wiadomości
Bartosz Bartosz
2375 Wiadomości
maciek777 maciek777
2200 Wiadomości
cilazapril cilazapril
1622 Wiadomości

Reklama

Postaw mi kawę na buycoffee.to/forumpps

Reklama

Style:3: index (domyslny), Portal (default), Display (default).
Pod-szablony:8: init, html_above, body_above, portal_above, main, portal_below, body_below, html_below.
Pliki językowe:8: SPortal.english (domyslny), SPortal.polish-utf8 (domyslny), SPortal.english (domyslny), index+Modifications.english (domyslny), index+Modifications.polish-utf8 (domyslny), SPortal.polish-utf8 (domyslny), index.english (domyslny), index.polish-utf8 (domyslny).
Arkusze stylów:1: portal (default).
Uwzględnione pliki:15 - 738KB. (pokaż)
Użytych zapytań: 29.

[Pokaż zapytania]