collapse

Reklama


Autor Wątek: Serum Edm  (Przeczytany 3986 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline PREMAS

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 18
  • Pomógł? 0
Odp: Serum Edm
« Odpowiedź #15 dnia: Sierpnia 05, 2021, 12:53:14 pm »
Ja tez działam w Serum od jakiś 2 lat, może więcej. ostatnio włączyliśmy pełne P1 włącznie z wysyłaniem zdarzeń medycznych do P1 zgodnie z rozporządzeniem od 1.lipca. No i tu moje pytanie, czy ktoś wie, jak można pobrać jakiegoś pacjenta dane z P1 np kartę wpisową, bądź badania z laboratorium? Moje pytania do Kamsoftu pozostaja bez odpowiedzi

Offline C.M. Legionów w Lęborku

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 666
  • Pomógł? 43
  • Centrum Medyczne "Legionów" w Lęborku
    • C.M. Legionów w Lęborku
Odp: Serum Edm
« Odpowiedź #16 dnia: Sierpnia 09, 2021, 06:59:12 am »
Po pierwsze musi być to konto lekarza z wpisanym PWZ w administracji (użytkownicy) oraz odpowiednim rodzaju personelu. Będąc zalogowanym na to konto, w zakładce profil (tam gdzie zmieniasz hasło do SERUM np.) w zakładce DOKUMENTACJA MEDYCZNA musisz mieć zaznaczone do wyświetlania "EDM P1" (tak samo w uprawnieniach danego konta przez administracje)
Z tego konta wchodzisz w danego pacjenta w Wizyty EDM-> tworzysz nową wizytę bądź otwierasz jakąkolwiek już wykonaną -> klikasz niebieski przycisk EDM P1 i wyświetla się EDM SUITE w nowym okienku. Tam (jeśli pacjent jest do danego lekarza zadeklarowany) ustawiasz filtr zakresu dat i klikasz szukaj, jeśli pacjent nie jest zadeklarowany to klikasz "wnioskuj o dostęp" i pacjent musi podać ci kod który otrzyma SMS.Warunkiem oczywiście jest że dany dokument Cię interesujący jest zaindeksowany i przekazany do P1.

 

* Szukaj


* Kto jest on-line

  • Kropka Gości: 45
  • Kropka Ukrytych: 0
  • Kropka Użytkowników: 0

Nie ma żadnego użytkownika on-line.

Reklama

* Aktywni

Paweł Paweł
9290 Wiadomości
mpi
3356 Wiadomości
PiotrSz
3278 Wiadomości
Michał Michał
3169 Wiadomości
karolweksler
3070 Wiadomości
09061303
3019 Wiadomości
Edward_B Edward_B
2935 Wiadomości
Bartosz Bartosz
2375 Wiadomości
maciek777 maciek777
2200 Wiadomości
cilazapril cilazapril
1619 Wiadomości

Reklama

Postaw mi kawę na buycoffee.to/forumpps

Reklama

Style:3: index (domyslny), Portal (default), Display (default).
Pod-szablony:8: init, html_above, body_above, portal_above, main, portal_below, body_below, html_below.
Pliki językowe:8: SPortal.english (domyslny), SPortal.polish-utf8 (domyslny), SPortal.english (domyslny), index+Modifications.english (domyslny), index+Modifications.polish-utf8 (domyslny), SPortal.polish-utf8 (domyslny), index.english (domyslny), index.polish-utf8 (domyslny).
Arkusze stylów:1: portal (default).
Uwzględnione pliki:15 - 738KB. (pokaż)
Użytych zapytań: 29.

[Pokaż zapytania]