collapse

Reklama


Autor Wątek: Weryfikacja wsteczna za 2014r.  (Przeczytany 4009 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Winni

  • Sponsorzy Forum
  • Zaawansowany
  • *****
  • Wiadomości: 129
  • Pomógł? 2
Weryfikacja wsteczna za 2014r.
« dnia: Kwietnia 23, 2015, 09:32:08 am »
Cześć,
od jakiegoś czasu wisi komunikat:
Cytuj
Warmińsko-Mazurski Oddział Wojewódzki Narodowego Funduszu Zdrowia w Olsztynie informuje, że przeprowadzona była weryfikacja wsteczna wszystkich świadczeń zrealizowanych w 2014r. Wobec powyższego zwracamy się do Państwa z prośbą o pobranie wszystkich raportów zwrotnych za świadczenia zrealizowane w roku 2014, zaimportowanie ich do swoich systemów i ustosunkowanie się do ewentualnych błędów w terminie do dnia 30.04.15r. Po tym terminie zostanie przeprowadzone naliczenie w formie korekt.
W przypadku wątpliwości prosimy o kontakt pod nr tel. 89 6787420.

Czy wczytujecie te pliki? Starałem się sprawdzić, czy jest sens wgrywania, wszedłem w umowy -> 2014 -> bieżące rozliczenie -> wykaz pozycji z problemami i tam odfiltrowałem sobie Stan rozliczenia: Rozliczone, waga problemu: błąd - w ten sposób próbuję sprawdzić, czy będzie korekta in minus - czy dobrze robię? Wydaje mi się, że nie warto wczytywać tych walidacji, bo komunikat poszedł do wszystkich świadczeniodawców, a pewnie dotyczy tylko garstki.
DOBRY I POMOCNY CZŁOWIEK TO WŁAŚNIE JA

Offline neelix

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 991
  • Pomógł? 39
Odp: Weryfikacja wsteczna za 2014r.
« Odpowiedź #1 dnia: Kwietnia 23, 2015, 09:47:54 am »
Dobrze robisz, jak tam nic nie ma to nie trzeba wczytywać, chyba że nie lubisz swiecącej choinki. Ja nie lubię i dla spokoju wczytuję w wolnej chwili.

pastajur

  • Gość
Odp: Weryfikacja wsteczna za 2014r.
« Odpowiedź #2 dnia: Kwietnia 23, 2015, 21:39:31 pm »
U nas na Śląsku pojawiły się błędy na Portalu Świadczeniodawcy za rok 2014, które mamy skorygować i ponownie naliczyć do końca maja 2015.

Offline moniazaba

  • Super Specjalista
  • ****
  • Wiadomości: 349
  • Pomógł? 5
Odp: Weryfikacja wsteczna za 2014r.
« Odpowiedź #3 dnia: Maja 13, 2015, 12:51:40 pm »
W wielkopolskim również pojawiła się informacja o weryfikacji wstecznej. Nie mam żadnych błędów, ale 2 porady mam oznaczone jako "informacja"- nadmiarowe przekazanie danych o sesji . Czy powinnam je poprawić ? czy jeśli je zostawię mogą się za jakiś czas pojawić jako błąd ? 
Monika

Offline Profesor Wilczur

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 824
  • Pomógł? 75
  • W-M OW NFZ
Odp: Weryfikacja wsteczna za 2014r.
« Odpowiedź #4 dnia: Maja 13, 2015, 12:57:53 pm »
Tym bym się nie przejmował.

 

* Szukaj


* Kto jest on-line

  • Kropka Gości: 92
  • Kropka Ukrytych: 0
  • Kropka Użytkowników: 0

Nie ma żadnego użytkownika on-line.

Reklama

* Aktywni

Paweł Paweł
9299 Wiadomości
mpi
3356 Wiadomości
PiotrSz
3279 Wiadomości
Michał Michał
3178 Wiadomości
karolweksler
3074 Wiadomości
09061303
3035 Wiadomości
Edward_B Edward_B
2935 Wiadomości
Bartosz Bartosz
2375 Wiadomości
maciek777 maciek777
2200 Wiadomości
cilazapril cilazapril
1622 Wiadomości

Reklama

Postaw mi kawę na buycoffee.to/forumpps

Reklama

Style:3: index (domyslny), Portal (default), Display (default).
Pod-szablony:8: init, html_above, body_above, portal_above, main, portal_below, body_below, html_below.
Pliki językowe:8: SPortal.english (domyslny), SPortal.polish-utf8 (domyslny), SPortal.english (domyslny), index+Modifications.english (domyslny), index+Modifications.polish-utf8 (domyslny), SPortal.polish-utf8 (domyslny), index.english (domyslny), index.polish-utf8 (domyslny).
Arkusze stylów:1: portal (default).
Uwzględnione pliki:15 - 738KB. (pokaż)
Użytych zapytań: 29.

[Pokaż zapytania]