collapse

Reklama


Autor Wątek: B??Ä?d nr 193 po aktualizacji programu  (Przeczytany 6045 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline bakopa

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 47
  • Pomógł? 0
  • Wielkopolski OW
B??Ä?d nr 193 po aktualizacji programu
« dnia: Lutego 04, 2009, 21:50:33 pm »
Witam.

Po zaktualizowaniu programu KS-SOMED do wersji 2009.00.0.06 przy pr??bie logowania do modu??u Rozliczenia pojawia siÄ? informacja:
KSPL.EXE - z??y obraz.
Aplikacja lub biblioteka KSPL53.DLL nie jest poprawnym obrazem systemu Windows NT

a nastÄ?pnie komunikat nr PL-C0012:
WystÄ?pi?? b??Ä?d nr 193 podczas ??adowania modu??u KSPL53.DLL
KSPL53.DLL nie jest prawid??owÄ? aplikacjÄ? systemu Win32.

Co nale??y zrobiÄ?, aby modu?? Rozliczenia funkcjonowa?? poprawnie (nie mam problem??w przy logowaniu do pozosta??ych modu????w).

Pozdrawiam.

Sztefan

  • Gość
Odp: B??Ä?d nr 193 po aktualizacji programu
« Odpowiedź #1 dnia: Lutego 04, 2009, 22:45:00 pm »
Dok??adnie mam to samo ;D

Sztefan

  • Gość
Odp: B??Ä?d nr 193 po aktualizacji programu
« Odpowiedź #2 dnia: Lutego 04, 2009, 23:01:50 pm »
Podmie?? Pliczek KSPL53.dll z poprzedniej aktualizacji i wszystko bÄ?dzie dobrze.
Kamsoft pewnie poprawi patcha.
« Ostatnia zmiana: Lutego 04, 2009, 23:03:51 pm wysłana przez pav »

Offline stokrotka

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 50
  • Pomógł? 0
  • Warmia i Mazury
Odp: B??Ä?d nr 193 po aktualizacji programu
« Odpowiedź #3 dnia: Lutego 05, 2009, 00:51:09 am »
Witam. Czyli radzicie raczej nie instalowac wersji 2009.00.0.06? ja w tej chwili jestem na 2009.00.0.04 - ale i tak nie moge wygenerowac raportu statystycznego za styczen 2009.. No i SZOI nie chce mi zaimportowac list deklaracji POZ bo nieprawidlowy format PDX... >:( tez tak macie?

A, i jeszcze jedno - czy u Was tez tak straaaasznie wolno sciagaja sie aktualizacje automatyczne someda z ftp? Transfery sa rzedu 3-5kB/s (czy to ??art?), a aplikacja ktora sluzy do sciagania tych aktualizacji to mistrzostwo swiata - co pare minut potrafi sie zawiesic i nic nie sciagac, az trzeba jÄ? zabic i uruchomic od nowa. A jak przez przypadek otworzy sie jakies nowe okno w windowsie ktore przykryje tÄ? "boskÄ?" aplikacje aktualizacyjna, to pasek postepu znika i nawet nie wiadomo czy cos sie sciaga czy nie. Po prostu rece opadaja - sciagniecie dwoch patchy 2009.00.0.05 i 2009.00.0.06 to kilka godzin mordegi.

Offline bakopa

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 47
  • Pomógł? 0
  • Wielkopolski OW
Odp: B??Ä?d nr 193 po aktualizacji programu
« Odpowiedź #4 dnia: Lutego 05, 2009, 01:19:35 am »
Witam.

Sztefan, dziÄ?ki za radÄ?  :)

Stokrotka, mia??am to samo, ponad 5 godzin ??ciÄ?ga??y mi siÄ? aKtualizacje i co jaki?? czas wszystko siÄ? rwa??o. Niestety, bez nowej wersji nie rozliczymy stycznia, wiÄ?c nie mamy wyboru.

Pozdrawiam.

Mirek

  • Gość
Odp: B??Ä?d nr 193 po aktualizacji programu
« Odpowiedź #5 dnia: Lutego 05, 2009, 07:48:56 am »
...
A, i jeszcze jedno - czy u Was tez tak straaaasznie wolno sciagaja sie aktualizacje automatyczne someda z ftp? Transfery sa rzedu 3-5kB/s (czy to ??art?), a aplikacja ktora sluzy do sciagania tych aktualizacji to mistrzostwo swiata - co pare minut potrafi sie zawiesic i nic nie sciagac, az trzeba jÄ? zabic i uruchomic od nowa. A jak przez przypadek otworzy sie jakies nowe okno w windowsie ktore przykryje tÄ? "boskÄ?" aplikacje aktualizacyjna, to pasek postepu znika i nawet nie wiadomo czy cos sie sciaga czy nie. Po prostu rece opadaja - sciagniecie dwoch patchy 2009.00.0.05 i 2009.00.0.06 to kilka godzin mordegi.

Witam,
Dok??adnie tak samo mia??em. Czas ??ciÄ?gania ok 70 MB to od 16 do 23 i nie wspomnÄ? o ilo??ci przerwa?? w pracy programu do pobierania.
M??j spos??b na to to by??o ??ciÄ?ganie patch'y zip (nie r????nicowych) i sprawdzanie w Windows Explorer w folderze domy??lnym za pomocÄ? przycisku F5 (od??wie??) czy przybywa rozmiar pliku - kuriozum  :-\.
Gdy widzÄ?, ??e przestaje przyrastaÄ? to zabijam program do update i od nowa. Ca??e szczÄ???cie, ??e nie rozpoczyna pobieranie pliku od poczÄ?tku tylko kontynuuje.
PrÄ?dko??Ä? pewnie zale??y od tego, ??e ??Ä?cze do FTP'a jest wsp????dzielone i przy takiej ilo??ci pobierajÄ?cych mamy takÄ? prÄ?dko??Ä?  :-[.

Pozdrawiam
Mirek

Offline MK

  • Kamsoft
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 556
  • Pomógł? 49
Odp: B??Ä?d nr 193 po aktualizacji programu
« Odpowiedź #6 dnia: Lutego 05, 2009, 12:32:04 pm »
Niestety, ale to tak jak z pierwszym ??niegiem i pr??bÄ? wymiany opon. O ile wiem od jakiego?? czasu ??Ä?cze ma obciÄ???enie 100%. Opr??cz KS-SOMED pobierane sÄ? aktualizacje dla KS-PPS i wiele innych. A ??e system dla NFZ te?? musia?? powstaÄ? i dostÄ?pny jest od bardzo niedawna wiÄ?c niekt??rych zmian nie da??o siÄ? wcze??niej publikowaÄ?

Offline bakopa

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 47
  • Pomógł? 0
  • Wielkopolski OW
Odp: B??Ä?d nr 193 po aktualizacji programu
« Odpowiedź #7 dnia: Lutego 05, 2009, 12:49:57 pm »
Witam.

Jest ju?? ??atka korygujÄ?ca b??Ä?d 193.

Pozdrawiam.

 

* Szukaj


* Kto jest on-line

  • Kropka Gości: 86
  • Kropka Ukrytych: 0
  • Kropka Użytkowników: 2
  • Kropka Użytkownicy online:

Reklama

* Aktywni

Paweł Paweł
9299 Wiadomości
mpi
3356 Wiadomości
PiotrSz
3279 Wiadomości
Michał Michał
3178 Wiadomości
karolweksler
3074 Wiadomości
09061303
3035 Wiadomości
Edward_B Edward_B
2935 Wiadomości
Bartosz Bartosz
2375 Wiadomości
maciek777 maciek777
2200 Wiadomości
cilazapril cilazapril
1622 Wiadomości

Reklama

Postaw mi kawę na buycoffee.to/forumpps

Reklama

Style:3: index (domyslny), Portal (default), Display (default).
Pod-szablony:8: init, html_above, body_above, portal_above, main, portal_below, body_below, html_below.
Pliki językowe:8: SPortal.english (domyslny), SPortal.polish-utf8 (domyslny), SPortal.english (domyslny), index+Modifications.english (domyslny), index+Modifications.polish-utf8 (domyslny), SPortal.polish-utf8 (domyslny), index.english (domyslny), index.polish-utf8 (domyslny).
Arkusze stylów:1: portal (default).
Uwzględnione pliki:15 - 738KB. (pokaż)
Użytych zapytań: 28.

[Pokaż zapytania]