collapse

Reklama


Autor Wątek: Błąd importu ERZPO_V (1)  (Przeczytany 2371 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline GuzziLady

  • Kompletny nowicjusz
  • Wiadomości: 11
  • Pomógł? 0
Błąd importu ERZPO_V (1)
« dnia: Grudnia 20, 2014, 10:57:52 am »
POMOCY! Przy próbie importu produktów (zaopatrzenie ortopedyczne) wciąż wyskakuje błąd "Niepoprawny wiersz-niedozwolone są wartości puste nr linii: 2 1.;J.036.00;ORTEZA SKOKOWO-STOPOWA;LIGACAST ANATOMIC;THUASNE;N;200,00;;;;;;;;;;
próbowałam już chyba wszystkiego...
przejrzałam forum, wszystkie wskazówki tu zamieszczone okazały się w moim przypadku nieskuteczne :(
zmieniałam pozycje w tym drugim wierszu, zmieniałam nazwę produktu, zmieniałam ilość miejsc po przecinku w cenie, formatowałam komórki, wkleiłam wszystko do nowego arkusza, pomijałam znaki interpunkcyjne, nie przekraczam ilości znaków,no i nic,  nic to nie daje!!!
Proszę pomóżcie, bo mi już brakuje pomysłów...
dodam tylko, że identycznie mam utworzony arkusz ze środkami pomocniczymi i przeszedł on bez problemu, tzn.z problemami, ale dotyczącymi treści, a w tym przypadku pokazuje błąd którego nie jestem w stanie przeskoczyć  :'(
z góry dziękuje za pomoc!

Offline cilazapril

  • Sponsorzy Forum
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1619
  • Pomógł? 128
  • Mazowiecki OW
Odp: Błąd importu ERZPO_V (1)
« Odpowiedź #1 dnia: Grudnia 20, 2014, 17:53:40 pm »
Cytuj
2 1.;J.036.00;ORTEZA SKOKOWO-STOPOWA;LIGACAST ANATOMIC;THUASNE;N;200,00;;;;;;;;;;
te wszystkie średniki na końcu to puste kolumny, formatuj kolumnę cena jako liczba z dwoma miejscami po przecinku i zapisz. Czego używasz, Open Office czy MS Ofice, bo open tworzy takie cuda ;)
Nie ma nic za darmo. Darmowa jest tylko śmierć, choć i ona kosztuje przecież życie.

Offline GuzziLady

  • Kompletny nowicjusz
  • Wiadomości: 11
  • Pomógł? 0
Odp: Błąd importu ERZPO_V (1)
« Odpowiedź #2 dnia: Grudnia 22, 2014, 21:42:48 pm »
Okazało się, że jako nowicjusz zrobiłam błąd. Zaopatrzenie ortopedyczne i środki pomocnicze zapisane miałam do importu w dwóch różnych plikach, a powinnam w jednym wszystko umieścić i dopiero importować. Dziękuję mimo wszystko za pomoc.

Offline cilazapril

  • Sponsorzy Forum
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1619
  • Pomógł? 128
  • Mazowiecki OW
Odp: Błąd importu ERZPO_V (1)
« Odpowiedź #3 dnia: Grudnia 22, 2014, 22:39:31 pm »
To raczej na 100% nie miało wpływu, możesz sobie podzielić nawet i na 20 różnych plików, wymieszać w dowolnej konfiguracji. System filtruje produkty na pomocnicze i ortopedyczne dopiero podczas tworzenia zestawu. Obstawiam że winą było nieodpowiednie formatowanie komórek lub zapis formatu pliku. Najważniejsze że z górki :)
Nie ma nic za darmo. Darmowa jest tylko śmierć, choć i ona kosztuje przecież życie.

 

* Szukaj


* Kto jest on-line

  • Kropka Gości: 116
  • Kropka Ukrytych: 0
  • Kropka Użytkowników: 3
  • Kropka Użytkownicy online:

Reklama

* Aktywni

Paweł Paweł
9290 Wiadomości
mpi
3356 Wiadomości
PiotrSz
3279 Wiadomości
Michał Michał
3173 Wiadomości
karolweksler
3071 Wiadomości
09061303
3027 Wiadomości
Edward_B Edward_B
2935 Wiadomości
Bartosz Bartosz
2375 Wiadomości
maciek777 maciek777
2200 Wiadomości
cilazapril cilazapril
1619 Wiadomości

Reklama

Postaw mi kawę na buycoffee.to/forumpps

Reklama

Style:3: index (domyslny), Portal (default), Display (default).
Pod-szablony:8: init, html_above, body_above, portal_above, main, portal_below, body_below, html_below.
Pliki językowe:8: SPortal.english (domyslny), SPortal.polish-utf8 (domyslny), SPortal.english (domyslny), index+Modifications.english (domyslny), index+Modifications.polish-utf8 (domyslny), SPortal.polish-utf8 (domyslny), index.english (domyslny), index.polish-utf8 (domyslny).
Arkusze stylów:1: portal (default).
Uwzględnione pliki:15 - 738KB. (pokaż)
Użytych zapytań: 29.

[Pokaż zapytania]