collapse

Reklama


Autor Wątek: 1.Przedłużenie okresu obowiązywania potencjału wykonawczego do dnia 31.12.2015r  (Przeczytany 2372 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline olusza

  • Specjalista
  • ***
  • Wiadomości: 233
  • Pomógł? 4
witam co z tym fantem zrobić??
"1.   Przedłużenie okresu obowiązywania potencjału wykonawczego do dnia 31.12.2015r. lub na czas nieokreślony.
Należy przedłużyć okres obowiązywania harmonogramów miejsc udzielania świadczeń/komórek organizacyjnych, harmonogramów pracy personelu i dostępności sprzętu do dnia 31.12.2015r. lub na czas określony. Operacja ta, winna być przez każdego świadczeniodawcę wykonana niezwłocznie, poprzez funkcjonalność portalu świadczeniodawcy SZOI."
 mam pytanie jesli wszedzie mam date posiadania od np.01.2011 do : -. to czy cos zmieniam? wszedzie mam" do: - (kreska:)) dotyczy to m.in personelu,zasobow itd.prosze o podpowiedz

Offline PanDB

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 594
  • Pomógł? 7
Czyli masz nieokreślony .
Ale..... tez kiedyś tak miałem i musiałem podać datę końca roku .
Teoretycznie masz .  masz na czas nieokreślony .

Sprawdź tez dostępność. Wszędzie gdzie e się da .

Offline olusza

  • Specjalista
  • ***
  • Wiadomości: 233
  • Pomógł? 4
dziekuje za odpowiedz, sprawdzałam własnie wpisujac przykładową datę ze stycznia 2015 i niby wszystko po kolei bylo aktywne.hmm...czyli "teoretycznie"nic nie robie.jak bedzie cos nie tak to zadzwonia??...mam taka nadzieje.niemniej jednak jak ktos miał podobną sytuację to proszę o odp.

 

* Szukaj


* Kto jest on-line

  • Kropka Gości: 115
  • Kropka Ukrytych: 0
  • Kropka Użytkowników: 0

Nie ma żadnego użytkownika on-line.

Reklama

* Aktywni

Paweł Paweł
9310 Wiadomości
mpi
3356 Wiadomości
PiotrSz
3279 Wiadomości
Michał Michał
3178 Wiadomości
karolweksler
3075 Wiadomości
09061303
3035 Wiadomości
Edward_B Edward_B
2935 Wiadomości
Bartosz Bartosz
2375 Wiadomości
maciek777 maciek777
2200 Wiadomości
cilazapril cilazapril
1623 Wiadomości

Reklama

Postaw mi kawę na buycoffee.to/forumpps

Reklama

Style:3: index (domyslny), Portal (default), Display (default).
Pod-szablony:8: init, html_above, body_above, portal_above, main, portal_below, body_below, html_below.
Pliki językowe:8: SPortal.english (domyslny), SPortal.polish-utf8 (domyslny), SPortal.english (domyslny), index+Modifications.english (domyslny), index+Modifications.polish-utf8 (domyslny), SPortal.polish-utf8 (domyslny), index.english (domyslny), index.polish-utf8 (domyslny).
Arkusze stylów:1: portal (default).
Uwzględnione pliki:15 - 738KB. (pokaż)
Użytych zapytań: 28.

[Pokaż zapytania]