collapse

Reklama


Autor Wątek: rozliczenie dwóch różnych badań z tej samej wizyty  (Przeczytany 2672 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline kasiaa

  • Kompletny nowicjusz
  • Wiadomości: 10
  • Pomógł? 0
rozliczenie dwóch różnych badań z tej samej wizyty
« dnia: Września 29, 2014, 18:14:22 pm »
Witam.
Zacznę od opisania sytuacji i będę Was prosiła o pomoc. Może co dwie (lub więcej  :) ) głów to nie jedna.
Mianowicie zgłosił się na badanie pacjent, któremu lekarz wystawił poprawne skierowanie na badanie, badanie zostało wykonane i poprawnie rozliczone.
I wszystko byłoby ok gdyby nie fakt, że... okazało się, że pacjent na wizycie u lekarza otrzymał dwa skierowania na dwa różne badania. Pacjent ustalił sobie dwa terminy, w dwóch różnych placówkach i badania wykonał. I uszłoby to na sucho gdyby nie fakt, że dwa różne badania na które otrzymał skierowania w tym samym dniu na wizycie, zostały wykonane w tym samym dniu w dwóch różnych placówkach. Teraz trzeba to rozwiązać wnioskiem o zapłatę za wykonane badanie. Czy możecie mi podpowiedzieć jak to uczynić?

Offline PaulinaSz

  • Super Specjalista
  • ****
  • Wiadomości: 323
  • Pomógł? 0
Odp: rozliczenie dwóch różnych badań z tej samej wizyty
« Odpowiedź #1 dnia: Października 02, 2014, 11:44:57 am »
trzeba wysłać pismo do NFZ, przedstawić stan faktyczny, zroibć kserokopię potwierdzenia wykonania badania.
Nie napisałaś co to za badanie, może to być ankieta, zgoda na badanie plus ja zawsze ganiam pacjentów jak się coś dzieje i piszą mi oświadczenia, że w dniu x mieli wykonane badanie lub mieli udzielone świadczenie medyczne w poradni x.

do tej pory przechodziło bez problemu
niech Allah będzie z nami od 1 stycznia 2015 r.

Offline kasiaa

  • Kompletny nowicjusz
  • Wiadomości: 10
  • Pomógł? 0
Odp: rozliczenie dwóch różnych badań z tej samej wizyty
« Odpowiedź #2 dnia: Października 02, 2014, 16:22:06 pm »
bardzo dziękuję za podpowiedź  :)

 

* Szukaj


* Kto jest on-line

  • Kropka Gości: 116
  • Kropka Ukrytych: 0
  • Kropka Użytkowników: 2
  • Kropka Użytkownicy online:

Reklama

* Aktywni

Paweł Paweł
9290 Wiadomości
mpi
3356 Wiadomości
PiotrSz
3279 Wiadomości
Michał Michał
3173 Wiadomości
karolweksler
3071 Wiadomości
09061303
3027 Wiadomości
Edward_B Edward_B
2935 Wiadomości
Bartosz Bartosz
2375 Wiadomości
maciek777 maciek777
2200 Wiadomości
cilazapril cilazapril
1619 Wiadomości

Reklama

Postaw mi kawę na buycoffee.to/forumpps

Reklama

Style:3: index (domyslny), Portal (default), Display (default).
Pod-szablony:8: init, html_above, body_above, portal_above, main, portal_below, body_below, html_below.
Pliki językowe:8: SPortal.english (domyslny), SPortal.polish-utf8 (domyslny), SPortal.english (domyslny), index+Modifications.english (domyslny), index+Modifications.polish-utf8 (domyslny), SPortal.polish-utf8 (domyslny), index.english (domyslny), index.polish-utf8 (domyslny).
Arkusze stylów:1: portal (default).
Uwzględnione pliki:15 - 738KB. (pokaż)
Użytych zapytań: 29.

[Pokaż zapytania]