collapse

Reklama


Autor Wątek: Jakie oprogramowanie wybrać do placówki komercyjnej?  (Przeczytany 6003 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline działek

  • Kompletny nowicjusz
  • Wiadomości: 2
  • Pomógł? 0
Jakie oprogramowanie wybrać do placówki komercyjnej?
« dnia: Sierpnia 22, 2014, 18:32:19 pm »
Witam serdecznie, jestem tu nowy, ale coś czuję, że będę częściej zaglądał ;)
Sporo już przeczytałem, ale widzę, że większość problemów odnosi się do NFZ. U mnie sprawa wygląda troszkę inaczej, stąd moje pytanie:
Jaki program polecalibyście do placówki całkowicie prywatnej, nastawione na pacjentów komercyjnych, abonamentowych (Allianz,Medica itp.) oraz VIP. ~15 gabinetów specjalistycznych (bez stomatologii, ginekologii, pediatrii) + rehabilitacja i z tego co się orientowałem 2 internistów. Oczywiście EDM i najlepiej z łatwym interfejsem skanowania dokumentacji papierowej. Przyglądałem się dr Eryk i całkiem nieźle to wygląda, ale czytałem, że są problemy przy rozliczeniach itp. Czy może to już melodia przeszłości? :)
Niestety mam doświadczenie tylko KS-SOMED, ale właściciel chciałby coś prostszego, bo nie ma o nim zbyt dobrej opinii. Możecie coś zaproponować?
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 22, 2014, 18:37:41 pm wysłana przez działek »

Offline obserwator

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 65
  • Pomógł? 0
Odp: Jakie oprogramowanie wybrać do placówki komercyjnej?
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpnia 26, 2014, 22:44:49 pm »
A ja z ciekawości zapytam.
Piszesz prywatna palcówka pacjenci komercyjni to czemu odrzucasz eryka bo ma problem z rozliczeniem z NFZ?

Offline działek

  • Kompletny nowicjusz
  • Wiadomości: 2
  • Pomógł? 0
Odp: Jakie oprogramowanie wybrać do placówki komercyjnej?
« Odpowiedź #2 dnia: Sierpnia 27, 2014, 21:36:42 pm »
Nie chodziło mi o rozliczenia z NFZ, a bardziej rozliczenia/zestawienia z firmami ubezpieczeniowymi typu TU Zdrowie, Allianz itp.
Do końca nie wiem też co to za błędy się pojawiały, stąd mój post, abyście mi troszkę rozjaśnili temat czy komercji też takie problemy dotyczą.

Offline Sławek

  • Super Specjalista
  • ****
  • Wiadomości: 285
  • Pomógł? 42
Odp: Jakie oprogramowanie wybrać do placówki komercyjnej?
« Odpowiedź #3 dnia: Września 28, 2014, 22:59:19 pm »
Pisałeś że właściciel odrzuca KS-Somed, nie mam doświadczenia w innych programach ale w zanim podejmiecie decyzję warto zwrócić uwagę na kilka aspektów jakie ma Somed:
- moduł umowy, pozwala praktycznie na dowolne konfigurowanie umów z innymi jednostkami, ostatnio konfigurowałem różne umowy i naprawdę to dobre narzędzie
- moduł Manadżer, pozwala na wyliczanie prowizji z wykonanych usług dla lekarzy
- moduł OSOZ, pozwala już na zawieranie umów z prywatnymi ubezpieczycielami, w tej chwili jest to Tu Zdrowie ale już niedługo będzie drugi
- moduł OSOZ, rejestracja internetowa, i SMS-y

Niestety złe doświadczenia z KS-Somed wynikają często ze złego wdrożenia i serwisowania, zdarza się że podejmują się osoby wdrożenia które nie mają doświadczenia z Somedem a jest system który wymaga dobrej znajomości. Czasami warto zaprosić kilka firm na prezentację i sprawdzić ich wiedzę praktyczną, pytając o różne rozwiązania w KS-Somed.

Pozdrawiam
Sławek



 

* Szukaj


* Kto jest on-line

  • Kropka Gości: 83
  • Kropka Ukrytych: 1
  • Kropka Użytkowników: 5
  • Kropka Użytkownicy online:

Reklama

* Aktywni

Paweł Paweł
9300 Wiadomości
mpi
3356 Wiadomości
PiotrSz
3279 Wiadomości
Michał Michał
3178 Wiadomości
karolweksler
3074 Wiadomości
09061303
3035 Wiadomości
Edward_B Edward_B
2935 Wiadomości
Bartosz Bartosz
2375 Wiadomości
maciek777 maciek777
2200 Wiadomości
cilazapril cilazapril
1623 Wiadomości

Reklama

Postaw mi kawę na buycoffee.to/forumpps

Reklama

Style:3: index (domyslny), Portal (default), Display (default).
Pod-szablony:8: init, html_above, body_above, portal_above, main, portal_below, body_below, html_below.
Pliki językowe:8: SPortal.english (domyslny), SPortal.polish-utf8 (domyslny), SPortal.english (domyslny), index+Modifications.english (domyslny), index+Modifications.polish-utf8 (domyslny), SPortal.polish-utf8 (domyslny), index.english (domyslny), index.polish-utf8 (domyslny).
Arkusze stylów:1: portal (default).
Uwzględnione pliki:15 - 738KB. (pokaż)
Użytych zapytań: 28.

[Pokaż zapytania]