collapse

Reklama


Autor Wątek: poszukuję programu do obsługi gabinetu lekarskiego  (Przeczytany 10118 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline mserbinowicz

  • Kompletny nowicjusz
  • Wiadomości: 3
  • Pomógł? 0
poszukuję programu do obsługi gabinetu lekarskiego
« dnia: Lipca 21, 2014, 12:04:21 pm »
Witam serdecznie,

poszukuję programu do prowadzenia gabinetu lekarskiego, czy może ktoś mi polecić jakiś dobry program?

Offline Edward_B

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2935
  • Pomógł? 154
Odp: poszukuję programu do obsługi gabinetu lekarskiego
« Odpowiedź #1 dnia: Lipca 21, 2014, 19:07:23 pm »
PPS dla mnie pasi
Edward z Kętrzyna

Offline Isiek

  • Specjalista
  • ***
  • Wiadomości: 151
  • Pomógł? 13
Odp: poszukuję programu do obsługi gabinetu lekarskiego
« Odpowiedź #2 dnia: Lipca 21, 2014, 21:12:45 pm »
Witam, w jakim zakresie planujesz pracować w programie, czy ma być to tylko gabinet- tylko wizyty lekarskie, czy również będziesz prowadził rozliczenia ( nie wiem czy planujesz umowę z NFZ). Jeden gabinet, czy praca sieciowa, no i najważniejsze, czy ma być to praca z EDM czy tryb "hybrydowy" ;) skierowania, recepty, zlecenia z komputera, HZiCh na papierze- na 3 lata wystarczy? No i czy to nowy gabinet, czy przejmujesz jaką istniejącą bazę pacjentów?

Offline mserbinowicz

  • Kompletny nowicjusz
  • Wiadomości: 3
  • Pomógł? 0
Odp: poszukuję programu do obsługi gabinetu lekarskiego
« Odpowiedź #3 dnia: Lipca 31, 2014, 18:33:47 pm »
witam serdecznie, tak umowa z NFZ, zdecydowanie EDM, przejmuję istniejącą bazę pacjentów, dobrze by było gdyby ten program miał możliwość wysyłania sms-ów i wystawiania recept, no i jeszcze historię wizyt do łatwego wglądu  :D

Offline Isiek

  • Specjalista
  • ***
  • Wiadomości: 151
  • Pomógł? 13
Odp: poszukuję programu do obsługi gabinetu lekarskiego
« Odpowiedź #4 dnia: Lipca 31, 2014, 21:17:16 pm »
Witam, od około 2 lat pracuje na KS-Gabinet- (wersja Somedu dedykowana dla POZ na max. 4 stanowiska (rejestracja + gabinety)), od 8 miesięcy EDM, praktycznie całkowita eliminacja papierologii. Baza Oracl'a, póki co wystarcza darmowa, zaletą jest stabilność w stosunku do firebirda. Początkowy koszt licencji razem z ks-Admed jest dość znaczny, ale coroczne odnowienie licencji jest tylko ułamkiem tej kwoty. Za PPS bulisz znacznie mniej ale co roku tyle samo. W PPS-ie więcej robisz na piechotę, dla osoby informatycznie obeznanej jest polem do popisu, ale jeśli zależy Ci na wygodzie i "automatyzacji" i braku kłopotów z raportami to polecam somed/gabinet, jeśli twój oddział NFZ ma kssikch, to jest z nim "biozgodny".
Do interfejsu można się przyzwyczaić, trochę może za dużo klikania, ale jak potworzysz szablony wizyt to jest zdecydowanie łatwiej. W ramach umowy na OSOZ można wysyłać SMS-y. Na innych programach nie pracowałem, moja ocena jest pewnie subiektywna ale oparta na codziennym doświadczeniu pracy lekarskiej i rozliczeniach,nie ma jak tomawiają cech reklamy  8)
Pozdrawiam
« Ostatnia zmiana: Lipca 31, 2014, 21:19:19 pm wysłana przez Isiek »

Offline mserbinowicz

  • Kompletny nowicjusz
  • Wiadomości: 3
  • Pomógł? 0
Odp: poszukuję programu do obsługi gabinetu lekarskiego
« Odpowiedź #5 dnia: Sierpnia 05, 2014, 16:26:04 pm »
wielkie dzięki :-) na pewno wypróbuję ;D

Offline freemen

  • Kompletny nowicjusz
  • Wiadomości: 2
  • Pomógł? 0
Odp: poszukuję programu do obsługi gabinetu lekarskiego
« Odpowiedź #6 dnia: Sierpnia 21, 2014, 09:52:25 am »
Ja korzystam z Medmemo.pl i jestem bardzo zadowolony. Nie dość, że sprawnie zarządza się nim pacjentami i pracownikami to jeszcze dzięki niemu sami rejestrują mi się pacjenci. Zrezygnowałem nawet z rejestratorki i sporo dzięki temu zaoszczędziłem. System oferuje również tworzenie i edytowanie kart pacjentów, przechowywanych na zabezpieczonych serwerach. Po za tym program ma darmowe 30 dni użytkowania, wiec zachęcam do wypróbowania :)

Offline PiotrSz

  • Administrator
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 3279
  • Pomógł? 108
Odp: poszukuję programu do obsługi gabinetu lekarskiego
« Odpowiedź #7 dnia: Sierpnia 22, 2014, 09:01:36 am »
Ja korzystam z Medmemo.pl i jestem bardzo zadowolony. Nie dość, że sprawnie zarządza się nim pacjentami i pracownikami to jeszcze dzięki niemu sami rejestrują mi się pacjenci. Zrezygnowałem nawet z rejestratorki i sporo dzięki temu zaoszczędziłem. System oferuje również tworzenie i edytowanie kart pacjentów, przechowywanych na zabezpieczonych serwerach. Po za tym program ma darmowe 30 dni użytkowania, wiec zachęcam do wypróbowania :)

Cuda na kiju.. a jak rozliczysz tym cudem kontrakt z NFZ ?

pozdrawiam

Offline Seler

  • Super Specjalista
  • ****
  • Wiadomości: 405
  • Pomógł? 8
  • MOW
Odp: poszukuję programu do obsługi gabinetu lekarskiego
« Odpowiedź #8 dnia: Sierpnia 26, 2014, 19:49:37 pm »
A co to za program, jaki to poważny producent jest jego wytwórcą? W danych kontaktowych podany jest tylko telefon komórkowy, niema normalnego adresu !!!

Offline Przemyslaw

  • ForumPPS.pl
  • Administrator
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1302
  • Pomógł? 33
  • Zachodniopomorski OW
Odp: poszukuję programu do obsługi gabinetu lekarskiego
« Odpowiedź #9 dnia: Sierpnia 26, 2014, 20:37:54 pm »
Jest adres w dziale regulamin wraz z fajnym zapisem.
"Usługodawca ma prawo zawiesić lub usunąć Konto Użytkownika, a także odmówić jego Rejestracji w każdej chwili, bez podania przyczyny"

Offline 09061303

  • Global Moderator
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 3027
  • Pomógł? 321
  • Podkarpacki OW
Odp: poszukuję programu do obsługi gabinetu lekarskiego
« Odpowiedź #10 dnia: Września 07, 2018, 22:45:05 pm »
Wiadomo, że post typowo reklamowy, ale skusiłem się sprawdzić. Nie patrzyłem na "zalety" wspomniane w poście, tylko to czego fizjoterapia i inne gabinety potrzebują. Po szybkich oględzinach:
- NFZ - nie każdy potrzebuje, ale większość fizjo tak - poza eWusiem -> brak.
- Zestawienia - brak, może nie znalazłem.
- podejście pod RODO na przykładzie historii zmian na karcie pacjenta -> brak zgodności, a pomysł na sprawdzanie zmian dla osób z duża ilością czasu.
W skrócie, ale nie polecam. Acz może ktoś ma inne przemyślenia.
Kliknij pomógł, jeślim pomógł :-)

 

* Szukaj


* Kto jest on-line

  • Kropka Gości: 151
  • Kropka Ukrytych: 0
  • Kropka Użytkowników: 4
  • Kropka Użytkownicy online:

Reklama

* Aktywni

Paweł Paweł
9290 Wiadomości
mpi
3356 Wiadomości
PiotrSz
3279 Wiadomości
Michał Michał
3173 Wiadomości
karolweksler
3071 Wiadomości
09061303
3027 Wiadomości
Edward_B Edward_B
2935 Wiadomości
Bartosz Bartosz
2375 Wiadomości
maciek777 maciek777
2200 Wiadomości
cilazapril cilazapril
1619 Wiadomości

Reklama

Postaw mi kawę na buycoffee.to/forumpps

Reklama

Style:3: index (domyslny), Portal (default), Display (default).
Pod-szablony:8: init, html_above, body_above, portal_above, main, portal_below, body_below, html_below.
Pliki językowe:8: SPortal.english (domyslny), SPortal.polish-utf8 (domyslny), SPortal.english (domyslny), index+Modifications.english (domyslny), index+Modifications.polish-utf8 (domyslny), SPortal.polish-utf8 (domyslny), index.english (domyslny), index.polish-utf8 (domyslny).
Arkusze stylów:1: portal (default).
Uwzględnione pliki:15 - 738KB. (pokaż)
Użytych zapytań: 29.

[Pokaż zapytania]