collapse

Reklama


Autor Wątek: Przepisywanie personelu między komórkami  (Przeczytany 2385 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline niao

  • Specjalista
  • ***
  • Wiadomości: 246
  • Pomógł? 1
Przepisywanie personelu między komórkami
« dnia: Maja 07, 2014, 21:36:34 pm »
Nasz NZOZ posiadał 4 komórki

Gabinet Pielęgniarki w Lokalizacji 1 (pielęgniarki zatrudnione od 2013-04-01 - bezterminowo)
Gabinet Położnej w Lokalizacji 1 (położne zatrudnione od 2013-04-01 - bezterminowo)
Gabinet Pielęgniarki w Lokalizacji 2 (zamknięty z dniem 2014-04-30)
Gabinet Położnej w Lokalizacji 2 (zamknięty z dniem 2014-04-30)

Wszystkie pielęgniarki i położne pracowały w odpowiednio 2 komórkach po odpowiednio 34 oraz 6 godzin.

Z dniem 01 maja 2014 doszła jedna komórka:
Gabinet Położnej w Lokalizacji 3

Położne z zamkniętego gabinetu położnej przepisałem odpowiednio do nowego gabinetu i tutaj wszystko poszło w porządku. Mam jednak problem z pielęgniarkami. Wszystkie pielęgniarki z zamkniętego gabinetu pielęgniarki muszę przepisać do gabinetu pielęgniarki w lokalizacji 1 (tzn. uzupełnić im harmonogram do 40 godzin w tygodniu gdyż dotychczas miały 34 godziny).

Próbowałem zrobić to na SZOI w potencjale (gdyż chciałem później zrobić zmianę do umowy) najpierw tworząc nowe harmonogramy dla pielęgniarek, jednak dostaję następujący konflikt miejsc pracy. Nie jest to zaskoczeniem gdyż nie mogą od tej samej porze być w dwóch komórkach.

W związku z tym chciałem zapytać się co mam zrobić w takiej sytuacji. Podejrzewam, że muszę zmienić zatrudnienie dla każdej z pielęgniarek - czyli zamiast zatrudnienie od 2013-04-01 dać im zatrudnienie od 2014-05-01 jednak chciałem upewnić się, że taka zmiana nie spowoduje żadnych problemów.
Wielkopolski NFZ

 

* Szukaj


* Kto jest on-line

  • Kropka Gości: 89
  • Kropka Ukrytych: 0
  • Kropka Użytkowników: 0

Nie ma żadnego użytkownika on-line.

Reklama

* Aktywni

Paweł Paweł
9299 Wiadomości
mpi
3356 Wiadomości
PiotrSz
3279 Wiadomości
Michał Michał
3178 Wiadomości
karolweksler
3071 Wiadomości
09061303
3035 Wiadomości
Edward_B Edward_B
2935 Wiadomości
Bartosz Bartosz
2375 Wiadomości
maciek777 maciek777
2200 Wiadomości
cilazapril cilazapril
1622 Wiadomości

Reklama

Postaw mi kawę na buycoffee.to/forumpps

Reklama

Style:3: index (domyslny), Portal (default), Display (default).
Pod-szablony:8: init, html_above, body_above, portal_above, main, portal_below, body_below, html_below.
Pliki językowe:8: SPortal.english (domyslny), SPortal.polish-utf8 (domyslny), SPortal.english (domyslny), index+Modifications.english (domyslny), index+Modifications.polish-utf8 (domyslny), SPortal.polish-utf8 (domyslny), index.english (domyslny), index.polish-utf8 (domyslny).
Arkusze stylów:1: portal (default).
Uwzględnione pliki:15 - 738KB. (pokaż)
Użytych zapytań: 28.

[Pokaż zapytania]