collapse

Reklama


Autor Wątek: Dodanie filii na SZOI  (Przeczytany 1990 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline NZOZ_SM

  • Zaawansowany
  • **
  • Wiadomości: 100
  • Pomógł? -1
Dodanie filii na SZOI
« dnia: Kwietnia 09, 2014, 19:05:47 pm »
Witam!
Mam taki problem. Przychodnia miała jedną jednostkę organizacyjną (POZ) nr 01 w mieście A. Utworzyła drugą jednostkę (POZ) nr 02 w miejscowości B (zatwierdzone przez Sanepid, Wojewodę, itd., pozostaje zgłosić na SZOI). Trudność polega na tym, że jednostka organizacyjna 02 (miejscowość B) ma działać jako filia tej pierwszej (01 A), ponieważ jest tam kilkaset pacjentów i lekarz będzie się do miejscowości B fatygował trzy razy w tygodniu na kilka godzin. Rozmawiałem z NFZ, dopuszczają taką ewentualność - filia ma działać w ramach godzin pracy głównej jednostki organizacyjnej (ponoć da się to zrobić). Jak to technicznie okiełznać to już pani z NFZ nie potrafiła mi odpowiedzieć; wg mnie jakoś SZOI takich "dziwactw" nie przewiduje. Pan z NFZ od IT nie odbierał telefonu. Cóż ... wprowadziłem nową jednostkę, komórki (zgodnie z Rejestrem Wojewody), lokalizację,  harmonogramy, personel, zasoby, itd. Wygenerowałem wniosek o zmianę do umowy, ale niestety nie widzi nowych "obiektów" tzn. jednostki, komórek (robiłem "aktualizuj", "uzupełnij ze struktury") i nic.
Pomóżcie proszę bo ręce mi opadły :(.
Dziękuje z góry.

Offline Paweł

  • Administrator
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 9314
  • Pomógł? 519
  • Zachodniopomorski OW
Odp: Dodanie filii na SZOI
« Odpowiedź #1 dnia: Kwietnia 09, 2014, 19:11:43 pm »
Samemu nie można dodać nowego miejsca do umowy. To musi zrobić smutna pani w funduszu aneksem do umowy.
Jak to już po wielu tłumaczeniach i w bólu prawie porodowym zrobi to wtedy dopiero możesz zrobić zgłoszenie dodając harmonogram i personel.

Offline NZOZ_SM

  • Zaawansowany
  • **
  • Wiadomości: 100
  • Pomógł? -1
Odp: Dodanie filii na SZOI
« Odpowiedź #2 dnia: Kwietnia 09, 2014, 19:19:28 pm »
Dzięki bardzo Paweł zaoszczędziłeś mi czasu ... cały wieczór bym kombinował. A tak, to wyśle wniosek papierowy i będę "smutną panią"  ponaglał, co by trochę poklikała. A wieczorem w LM są 2 ciekawe mecze.
Pozdrawiam

Offline Paweł

  • Administrator
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 9314
  • Pomógł? 519
  • Zachodniopomorski OW
Odp: Dodanie filii na SZOI
« Odpowiedź #3 dnia: Kwietnia 09, 2014, 19:22:13 pm »
Nie ma to jak Multiliga ;)

 

* Szukaj


* Kto jest on-line

  • Kropka Gości: 134
  • Kropka Ukrytych: 0
  • Kropka Użytkowników: 0

Nie ma żadnego użytkownika on-line.

Reklama

* Aktywni

Paweł Paweł
9314 Wiadomości
mpi
3356 Wiadomości
PiotrSz
3279 Wiadomości
Michał Michał
3178 Wiadomości
karolweksler
3075 Wiadomości
09061303
3035 Wiadomości
Edward_B Edward_B
2935 Wiadomości
Bartosz Bartosz
2375 Wiadomości
maciek777 maciek777
2200 Wiadomości
cilazapril cilazapril
1623 Wiadomości

Reklama

Postaw mi kawę na buycoffee.to/forumpps

Reklama

Style:3: index (domyslny), Portal (default), Display (default).
Pod-szablony:8: init, html_above, body_above, portal_above, main, portal_below, body_below, html_below.
Pliki językowe:8: SPortal.english (domyslny), SPortal.polish-utf8 (domyslny), SPortal.english (domyslny), index+Modifications.english (domyslny), index+Modifications.polish-utf8 (domyslny), SPortal.polish-utf8 (domyslny), index.english (domyslny), index.polish-utf8 (domyslny).
Arkusze stylów:1: portal (default).
Uwzględnione pliki:15 - 738KB. (pokaż)
Użytych zapytań: 28.

[Pokaż zapytania]