collapse

Autor Wątek: Raport o bezpieczeństwie i higienie pracy w podmiocie leczniczym  (Przeczytany 1504 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Seler

  • Super Specjalista
  • ****
  • Wiadomości: 307
  • Pomógł? 5
  • MOW
Raport o bezpieczeństwie i higienie pracy w podmiocie leczniczym
« dnia: Styczeń 03, 2014, 01:45:30 am »
Czy u kogoś był już sporządzany raport, o którym mowa w ROZPORZĄDZENIU MINISTRA ZDROWIA z dnia 6 czerwca 2013 r. w sprawie bezpieczeństwa i higieny pracy przy wykonywaniu prac związanych z narażeniem na zranienie ostrymi narzędziami używanymi przy udzielaniu świadczeń zdrowotnych w § 11. 1.

§ 11. 1. Pracodawca, nie rzadziej niż raz na 6 miesięcy, sporządza raport o bezpieczeństwie i higienie pracy w podmiocie
leczniczym w zakresie zranień ostrymi narzędziami przy udzielaniu świadczeń zdrowotnych.


Cz ma ktoś jakieś doświadczenia w tym zakresie?

 

* Szukaj


* Reklama

* Shoutbox

Odśwież Historia
  • Nie ma jeszcze żadnych wiadomości!

* Kto jest on-line

  • Kropka Gości: 30
  • Kropka Ukrytych: 0
  • Kropka Użytkowników: 0

Nie ma żadnego użytkownika on-line.

* Aktywni

Paweł Paweł
7508 Wiadomości
mpi
3100 Wiadomości
Bartosz Bartosz
2375 Wiadomości
PiotrSz
2374 Wiadomości
maciek777 maciek777
2085 Wiadomości
Edward_B Edward_B
1814 Wiadomości
Michał Michał
1808 Wiadomości
bart bart
1321 Wiadomości
Przemyslaw Przemyslaw
1208 Wiadomości
cilazapril cilazapril
1068 Wiadomości