Pozostałe tematy > O wszystkim

Program antywirusowy

(1/3) > >>

ekspert1:
Hej,
Znacie jakiś fajny DARMOWY program antywirusowy do użytku komercyjnego? np: w przychodni do 6 stanowisk. Słyszałem o COMODO, ale na oficjalnej stronie widze tylko darmowa wersje dla uzytkownikow domowych...

Pozdrawiam

mpi:
Darmowy dla użytku domowego i małych firm jest microsoft security essentials. Pewnie nie jest tak skuteczny jak programy komercyjne ale jest darmowy. Poczytaj bo chyba jest podana liczba komputerów w firmie do jakiej jest darmowy.

PiotrSz:

--- Cytat: mpi w Kwietnia 12, 2013, 07:38:24 am ---Darmowy dla użytku domowego i małych firm jest microsoft security essentials. Pewnie nie jest tak skuteczny jak programy komercyjne ale jest darmowy. Poczytaj bo chyba jest podana liczba komputerów w firmie do jakiej jest darmowy.

--- Koniec cytatu ---

do 10
całkiem przyzwoity jest
używam na kilku XP i 7
w Win8 chyba wbudowany na stałe

pozdrawiam

Michał:

--- Cytat: ekspert1 w Kwietnia 12, 2013, 02:14:34 am ---Hej,
Znacie jakiś fajny DARMOWY program antywirusowy do użytku komercyjnego? np: w przychodni do 6 stanowisk. Słyszałem o COMODO, ale na oficjalnej stronie widze tylko darmowa wersje dla uzytkownikow domowych...

Pozdrawiam

--- Koniec cytatu ---

Nie wiem gdzie wyczytałeś, że jest darmowy tylko dla użytkowników domowych. Ja używam go od lat w przychodni. Poniżej masz cytat ze strony comodo:


--- Cytuj ---Is it free for business users too?
Yes. However, enterprises looking to implement Internet Security on large networks of workstations would benefit from the centralized management capabilities of Comodo Endpoint Security Manager (CESM).
--- Koniec cytatu ---

Jeżeli więc nie zależy Ci na centralnym zarządzaniu i nie przeszkadza Ci że sygnatury wirusów każda stacja ciągnie z internetu a nie z serwerka w twojej sieci to możesz spokojnie używać CIS a jak chcesz te bajery to możesz kupić Comodo Endpoint Security Manager. Kiedyś była nawet promocja (nie wiem czy jeszcze jej nie ma), że po wysłaniu prośby dostawałeś za free licencję  na CESM na 5 końcówek na rok.

mikoma:
A ktoś korzystał z Avasta for business na potrzeby małej firmy i może się podzielić doświadczeniami jakimikolwiek? Warto się przerzucić z Security Essentials?

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej