collapse

Reklama


Autor Wątek: OPTIMED 24  (Przeczytany 28013 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline KAMA

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 58
  • Pomógł? 3
OPTIMED 24
« dnia: Lutego 25, 2013, 19:58:56 pm »
Zastanawiam się nad przejściem  z KSPPS na Optimed 24 czy może znacie użytkowników lub opinie na temat tego programu. Ciężko byłoby opuścić towarzystwo z forum ale trzeba myśleć o czymś bardziej funkcjonalnym niż PPS.
                                                                                           Pozdrawiam KAMA
                                                                                             

Offline Paweł

  • Administrator
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 9290
  • Pomógł? 518
  • Zachodniopomorski OW
Odp: OPTIMED 24
« Odpowiedź #1 dnia: Lutego 25, 2013, 20:07:00 pm »

Offline KAMA

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 58
  • Pomógł? 3
Odp: OPTIMED 24
« Odpowiedź #2 dnia: Lutego 25, 2013, 20:22:42 pm »
Dzięki Pawełku uśmiech jak zwykle uroczy ;).  Będę szukała kontaktu. Byłam na spotkaniu z firmą Comarch i program wygląda znakomicie. Szczególnie jeżeli chodzi o dokumentację elektroniczną i indywidualne dopracowanie potrzeb użytkownika.
                                                                                        Pozdrawiam KAMA

Offline PiotrSz

  • Administrator
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 3279
  • Pomógł? 108
Odp: OPTIMED 24
« Odpowiedź #3 dnia: Lutego 25, 2013, 20:25:05 pm »
Byłam na spotkaniu z firmą Comarch i program wygląda znakomicie. Szczególnie jeżeli chodzi o dokumentację elektroniczną i indywidualne dopracowanie potrzeb użytkownika.

taaa... handlowcy potrafią wszystko wcisnąć..
a potrafią tym cudem już wszystkie zakresy umów (nie szpitalnych) obsłużyć ? bo na jesieni nie potrafili..

pozdrawiam

Offline Paweł

  • Administrator
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 9290
  • Pomógł? 518
  • Zachodniopomorski OW
Odp: OPTIMED 24
« Odpowiedź #4 dnia: Lutego 25, 2013, 20:26:23 pm »
Jakby potrafili obsłużyć POZ, AOS, REH i SPO; do tego mieli import z excela to cena wygląda zachęcająco :)

Offline PiotrSz

  • Administrator
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 3279
  • Pomógł? 108
Odp: OPTIMED 24
« Odpowiedź #5 dnia: Lutego 25, 2013, 20:28:07 pm »
na jesieni prosta fizjoterapia ambulatoryjna była dla nich egzotyką.. :-/
kilka innych zakresów też

Offline KAMA

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 58
  • Pomógł? 3
Odp: OPTIMED 24
« Odpowiedź #6 dnia: Lutego 25, 2013, 20:48:56 pm »
Do PiotraSz. Czy uważasz że PPS zdąży z wdrożeniem dokumentacji elektronicznej aby się jej nauczyć przed wejściem w życie, czy podobnie jak rozliczenie Ewusi dostosuje 31.07.2014r?
                                                    Pozdrawiam KAMA

Offline Paweł

  • Administrator
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 9290
  • Pomógł? 518
  • Zachodniopomorski OW
Odp: OPTIMED 24
« Odpowiedź #7 dnia: Lutego 25, 2013, 20:52:22 pm »
W sumie to dużo nie mają do uzupełnienia. Ale osobiście chyba będę szukał czegoś via internet. Tak żebym nie miał dostępu do tego uzależnionego od włączonego kompa.

Offline PiotrSz

  • Administrator
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 3279
  • Pomógł? 108
Odp: OPTIMED 24
« Odpowiedź #8 dnia: Lutego 25, 2013, 21:30:11 pm »
Kama - ja nie liczę na to, że PPS będzie w pełni zgodny i w mojej dużej placówce wystarczy.. szukam już od dawna czegoś większego ale na razie niczego naprawdę sensownego nie znalazłem :-/
Jest kilku kandydatów z których może coś będzie
W kilku innych wątkach wymienialiśmy już alternatywne programy - zapoznaj się z nimi

pozdrawiam

Offline ekspert1

  • Specjalista
  • ***
  • Wiadomości: 174
  • Pomógł? 13
Odp: OPTIMED 24
« Odpowiedź #9 dnia: Lutego 26, 2013, 09:44:10 am »
KAMA a widziałaś KS-SOMED? nie podoba ci się?
Jeżeli pomogłem, kliknij 'Pomógł'.

Offline KAMA

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 58
  • Pomógł? 3
Odp: OPTIMED 24
« Odpowiedź #10 dnia: Lutego 26, 2013, 11:21:16 am »
Jak na moje potrzeby jest za drogi.

Offline medd

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 46
  • Pomógł? 1
Odp: OPTIMED 24
« Odpowiedź #11 dnia: Marca 01, 2013, 19:00:49 pm »
mam optimed24 od 2 lat, czyli prawie od poczatku. prowadze dokumentacje medyczna elektroniczna, POZ i AOS na NFZ, kontrakty z firmami ubezpieczeniowymi. przed kupnem testowalem wiele programow i zdecydowalem sie na ten. Sluze pomoca i chetnie odpowiem na pytania. Zajmuje sie tez wdrazaniem optimed na terenie Warszawy.

Offline KAMA

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 58
  • Pomógł? 3
Odp: OPTIMED 24
« Odpowiedź #12 dnia: Marca 01, 2013, 19:38:56 pm »
Dzięki za odzew. Właśnie na poniedziałek mam umówioną prezentację dla moich wspólniczek przez przedstawicielkę z Warszawy. Możesz powiedzieć jak wygląda współpraca przy ewentualnych problemach z programem czy można liczyć na pomoc w miarę dostępną ze strony firmy Comarch.
No i jak sprawuje się program w użytkowaniu jeżeli masz doświadczenie z KSPPS czy mógłbyś porównać.

Offline Przemyslaw

  • ForumPPS.pl
  • Administrator
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1302
  • Pomógł? 33
  • Zachodniopomorski OW
Odp: OPTIMED 24
« Odpowiedź #13 dnia: Marca 01, 2013, 19:51:21 pm »
Fajnie i nowocześnie to wygląda. Powiem tak: epoka post kamsoftowa. Cena troszkę wyższa niż PPS ale funkcjonalność większa. W poniedziałek zarejestruję się na wersję demo. Konieczna jest prezentacja czy można samemu się tym pobawić?

Offline KAMA

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 58
  • Pomógł? 3
Odp: OPTIMED 24
« Odpowiedź #14 dnia: Marca 01, 2013, 20:08:01 pm »
Ja osobiście już trochę program poznałam na spotkaniu organizowanym przez Comarch, jednak w ośmioosobowej spółce nie podejmiesz decyzji samodzielnie. A niestety nie wszyscy są zainteresowani szkoleniami tym bardziej że od 11 lat sama na jednym komputerze prowadzę wszystkie sprawy rozliczeniowe. Namawiam koleżanki do współpracy i zapoznania się z nadchodzącą rzeczywistością
może jak zobaczą i usłyszą co nas czeka w niedługiej przyszłości będą bardziej zainteresowane.
Na razie to tak jak koledzy piszą że żony nie mają dla nich cierpliwości bo nawet na urlopie pracują przy rozliczeniach to ja w dobie ewusi nie wyobrażam sobie urlopu i cierpliwości męża.

 

* Szukaj


* Kto jest on-line

  • Kropka Gości: 137
  • Kropka Ukrytych: 0
  • Kropka Użytkowników: 4
  • Kropka Użytkownicy online:

Reklama

* Aktywni

Paweł Paweł
9290 Wiadomości
mpi
3356 Wiadomości
PiotrSz
3279 Wiadomości
Michał Michał
3173 Wiadomości
karolweksler
3071 Wiadomości
09061303
3027 Wiadomości
Edward_B Edward_B
2935 Wiadomości
Bartosz Bartosz
2375 Wiadomości
maciek777 maciek777
2200 Wiadomości
cilazapril cilazapril
1619 Wiadomości

Reklama

Postaw mi kawę na buycoffee.to/forumpps

Reklama

Style:3: index (domyslny), Portal (default), Display (default).
Pod-szablony:8: init, html_above, body_above, portal_above, main, portal_below, body_below, html_below.
Pliki językowe:8: SPortal.english (domyslny), SPortal.polish-utf8 (domyslny), SPortal.english (domyslny), index+Modifications.english (domyslny), index+Modifications.polish-utf8 (domyslny), SPortal.polish-utf8 (domyslny), index.english (domyslny), index.polish-utf8 (domyslny).
Arkusze stylów:1: portal (default).
Uwzględnione pliki:15 - 738KB. (pokaż)
Użytych zapytań: 28.

[Pokaż zapytania]