Konkurs Ofert > Konkurs Ofert 2012/2013

Nowa umowa

(1/3) > >>

malgorzatapp:
Witam wszystkich
Proszę o pomoc w następującej sprawie
Posiadam podpisaną umowę z 04 NFZ na świadczenia chirurgii stomatologicznej na 2013
Teraz ukazał się komunikat o możliwości podpisania umowy na świadczenia chirurgii szczękowo twarzowej i chciała bym przygotować ofertę do NFZ. Nigdy czegoś takiego nie robiłam więc proszę o wskazówki jak to zrobić.
Czy w portalu Świadczeniodawcy mam stworzyć nową komórkę organizacyjną pod nazwą Poradnia Chirurgii szczękowo twarzowej i tam dodać wszystko to co mam czyli podwykonawców i personel oraz zasoby z komórki Poradnia chirurgii stomatologicznej, czy przygotować ofertę na bazie Poradni chirurgii stomatologicznej.
Proszę o w miarę możliwości informację krok po kroku jak to zrobić.
Ps. jest to moje pierwsze zapytanie więc proszę o wyrozumiałość jeśli coś takiego już było.     

mpi:
nie zakładaj dwóch takich samych wątków. Tamten usunąłem a ten przeniosłem do właściwego działu.

mpi:
A wracając do tematu jesteś PWDL czy ISP? Jeśli PWDL to musisz mieć w rejestrze daną komórkę organizacyjną.

malgorzatapp:
Nie wiem co oznacza PWDL, ISP ale w formie wyjaśnienia jestem w Lubuskim Oddziale NFZ i korzystam z Portalu Świadczeniodawcy

mpi:
Zawsze należy się upewnić w swoim OW bo co oddział to inna interpretacja.
Biorąc jednak pod uwagę, że nawet przy tym samym zakresie w STM w niektórych oddziałach chcą odrębne komórki na dzieci i na dorosłych to wątpię aby oferta zrobiona na komórce Poradnia chirurgii stomatologicznej przeszła.
Raczej należy utworzyć nową komórkę. Nie miałem do czynienia z Portalem Świadczeniodawcy ale na SZOI sprzęt wprowadzam w jednej komórce tylko zaznaczam dostępność dla innych a potem w NFZ-KO wybieram w tej drugiej komórce sprzęt z lokalizacji. Twój harmonogram musi być oczywiście inny niż w komórce poradnia chirurgii stomatologicznej. Zwróć uwagę, że w lokalizacji musisz mieć USG i RTG.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej