collapse

Reklama


Autor Wątek: e-wuś weryfikacja bez opłat  (Przeczytany 3329 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline gosiaczek

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 60
  • Pomógł? 2
e-wuś weryfikacja bez opłat
« dnia: Stycznia 14, 2013, 23:22:06 pm »
Witam, mam pytanko:  sprawdzam pacjentów bez dodatkowych opłat za moduł i potwierdzenia uprawnień zapisują się, ale  czy to możliwe? :-\ Nie zapisuję gdzieś "na boku" kodow autoryzacji jesli weryfikacja jest na bieżąco , ale czy to dobrze? Kolejne pytanie dotyczy rehabilitacji ambulat. czy jest jakiś sposób na to aby nie sprawdzać pacjentow codziennie, bo to koszmar jakiś?  Dziękuje za porady  :)

Offline Bartosz

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2375
  • Pomógł? 178
  • Kujawsko-Pomorski OW NFZ/Konsultant IT/KK
Odp: e-wuś weryfikacja bez opłat
« Odpowiedź #1 dnia: Stycznia 14, 2013, 23:44:22 pm »
Witam, mam pytanko:  sprawdzam pacjentów bez dodatkowych opłat za moduł i potwierdzenia uprawnień zapisują się, ale  czy to możliwe? :-\ Nie zapisuję gdzieś "na boku" kodow autoryzacji jesli weryfikacja jest na bieżąco , ale czy to dobrze? Kolejne pytanie dotyczy rehabilitacji ambulat. czy jest jakiś sposób na to aby nie sprawdzać pacjentow codziennie, bo to koszmar jakiś?

Bardzo prawdopodobne że potwierdzenia zapisują się w folderze CWU, tam gdzie jest zainstalowany program.

Kolejne pytanie dotyczy rehabilitacji ambulat. czy jest jakiś sposób na to aby nie sprawdzać pacjentow codziennie, bo to koszmar jakiś?

Nie ma żadnego innego sposobu, jak na razie trzeba codziennie.
Pozdrawiam
Bartosz

Offline dobie

  • Super Specjalista
  • ****
  • Wiadomości: 371
  • Pomógł? 8
  • Podlasie
Odp: e-wuś weryfikacja bez opłat
« Odpowiedź #2 dnia: Stycznia 15, 2013, 07:32:37 am »
Jeżeli masz modół rehabilitacji to Kamsoft mi pisąa ze jezeli nie masz uzupełnianej "daty do.." to można sprawdzać większa liczbe osób - ale i tak trzeba minimum 1x kliknąc dziennie by je sprawdził program.

 

* Szukaj


* Kto jest on-line

  • Kropka Gości: 131
  • Kropka Ukrytych: 1
  • Kropka Użytkowników: 2
  • Kropka Użytkownicy online:

Reklama

* Aktywni

Paweł Paweł
9314 Wiadomości
mpi
3356 Wiadomości
PiotrSz
3279 Wiadomości
Michał Michał
3178 Wiadomości
karolweksler
3075 Wiadomości
09061303
3035 Wiadomości
Edward_B Edward_B
2935 Wiadomości
Bartosz Bartosz
2375 Wiadomości
maciek777 maciek777
2200 Wiadomości
cilazapril cilazapril
1623 Wiadomości

Reklama

Postaw mi kawę na buycoffee.to/forumpps

Reklama

Style:3: index (domyslny), Portal (default), Display (default).
Pod-szablony:8: init, html_above, body_above, portal_above, main, portal_below, body_below, html_below.
Pliki językowe:8: SPortal.english (domyslny), SPortal.polish-utf8 (domyslny), SPortal.english (domyslny), index+Modifications.english (domyslny), index+Modifications.polish-utf8 (domyslny), SPortal.polish-utf8 (domyslny), index.english (domyslny), index.polish-utf8 (domyslny).
Arkusze stylów:1: portal (default).
Uwzględnione pliki:15 - 738KB. (pokaż)
Użytych zapytań: 28.

[Pokaż zapytania]