collapse

Reklama


Autor Wątek: EWUŚ a INDYWIDUALNA PRAKTYKA PIĘLĘGNIARKI ŚRODOWISKOWEJ  (Przeczytany 3338 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline BARON_MP

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 25
  • Pomógł? 0
EWUŚ a INDYWIDUALNA PRAKTYKA PIĘLĘGNIARKI ŚRODOWISKOWEJ
« dnia: Stycznia 11, 2013, 14:20:58 pm »
Witam wszystkich serdecznie.

Czy ktoś z państwa wie jak ma się EWUŚ w sytuacji kiedy świadczeniodawcą jest INDYWIDUALNA PRAKTYKA PIĘLĘGNIARKI ŚRODOWISKOWEJ RODZINNEJ. Tzn. Czy muszę sprawdzać ubezpieczenie jeśli zlecenie na zabiegi pochodzi od lekarza rodzinnego, lub jest to jedynie wizyta profilaktyczna. Do tej pory do NFZ raporty oddawane były w postaci zbiorczej tzn ilość miesięcznych wykonywanych usług z zakresu profilaktyki, rehabilitacji itd. Usługi nie były bezpośrednio dodawane do pacjentów po prostu np. w styczniu wykonano daną ilość profilaktyki , daną ilość rehabilitacyjnych, daną leczniczych. Po za tym wysyłałem rachunki i listę aktywnych deklaracji. Czy w tym przypadku też coś się zmieniło??? Proszę o pomoc jestem Zielony, wykonuję zupełnie inny zawód a w rozliczaniu się z NFZ pomagam jedynie mamie, którą "parzy" komputer i sama nie zrobi nic. Także z góry przepraszam jeśli te pytania są głupie, jednak każda informacja będzie dla mnie pomocą.

Offline Paweł

  • Administrator
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 9290
  • Pomógł? 518
  • Zachodniopomorski OW
Odp: EWUŚ a INDYWIDUALNA PRAKTYKA PIĘLĘGNIARKI ŚRODOWISKOWEJ
« Odpowiedź #1 dnia: Stycznia 11, 2013, 14:35:04 pm »
Czy ktoś z państwa wie jak ma się EWUŚ w sytuacji kiedy świadczeniodawcą jest INDYWIDUALNA PRAKTYKA PIĘLĘGNIARKI ŚRODOWISKOWEJ RODZINNEJ.

Jedno z drugim nie ma nic wspólnego.

Do poczytania przyklejony temat: http://forumpps.pl/index.php?topic=6101.15

Na obecną chwilę weryfikacje są potrzebne do przesłania raportu statystycznego. Jak będzie od czerwca 2013 to się na pewno dowiemy.

 

* Szukaj


* Kto jest on-line

  • Kropka Gości: 84
  • Kropka Ukrytych: 0
  • Kropka Użytkowników: 2
  • Kropka Użytkownicy online:

Reklama

* Aktywni

Paweł Paweł
9290 Wiadomości
mpi
3356 Wiadomości
PiotrSz
3279 Wiadomości
Michał Michał
3173 Wiadomości
karolweksler
3071 Wiadomości
09061303
3027 Wiadomości
Edward_B Edward_B
2935 Wiadomości
Bartosz Bartosz
2375 Wiadomości
maciek777 maciek777
2200 Wiadomości
cilazapril cilazapril
1619 Wiadomości

Reklama

Postaw mi kawę na buycoffee.to/forumpps

Reklama

Style:3: index (domyslny), Portal (default), Display (default).
Pod-szablony:8: init, html_above, body_above, portal_above, main, portal_below, body_below, html_below.
Pliki językowe:8: SPortal.english (domyslny), SPortal.polish-utf8 (domyslny), SPortal.english (domyslny), index+Modifications.english (domyslny), index+Modifications.polish-utf8 (domyslny), SPortal.polish-utf8 (domyslny), index.english (domyslny), index.polish-utf8 (domyslny).
Arkusze stylów:1: portal (default).
Uwzględnione pliki:15 - 738KB. (pokaż)
Użytych zapytań: 29.

[Pokaż zapytania]