Aplikacje NFZ > SZOI

Zgłoszenie zmiany do umowy POZ 2013

<< < (2/9) > >>

mpi:
zmartwiłaś mnie teraz bo u nas taka przerwa była pod koniec roku 2012, więc być może to weszło w nowej wersji SZOI? Niedobrze, niedobrze... aż się boję jeśli to będzie trzeba wypełniać. Ile to harmonogramów itd...

m.rozumek:
Oby nie :(( Swoją drogą fajnie, że ta przerwa 4-7.01, a tu rozliczenia trzeba robić :((

mpi:
Informatycy mają zwrócić się w tej sprawie z zapytaniem do "dostawcy oprogramowania".
Niby przyznają mi, że tak nie powinno być... pytanie tylko czy "dostawca oprogramowania" się z tym zgodzi?

Manioo SE:
w ZOW to samo

jeden POZ zrobilem wg żądania szoi
Pani za głowę się złapala
z drugim prosila się wstrzymać do czasu aż bedzie zmiana wersji z poprawa ( lub bez )

jedin:
Witam ja mam pytanie własnie odnosnie harmonogramów, w grudniu trzeba było zaktualizowac harmonogram personelu ,czyli jak sie nie zmieniło to bezterminowo jak jakies zmiany to stary do 31.12.2012 i potem nowy od 01.01.2013 , w grudniu nie mozna było zrobic zgłoszenia bo nie było umowy, dzisiaj dostalismy umowe do podpisu jednak tam widnieja stare harmonogramy, jak teraz poprawic harmonogramy aby od 01.01.2013. były aktualne bo personel przyjmuje juz wg nowego i kody ewus tez brane są na te dni..?

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej