Aplikacje NFZ > SZOI

Zgłoszenie zmiany do umowy POZ 2013

<< < (5/9) > >>

mpi:
Jeszcze kilka dni temu bym tak napisał. Ale jeszcze kilka dni temu byłem pewien, że obecne "przenosiny" które robię będą na podobnej zasadzie - wprowadzam nowe miejsca, oni robią aneks, ja zgłoszenie zmian.
Ale okazuje się, że muszę dokumentację aktualizacyjną zrobić. Mało tego - do tej aktualizacji muszę dołożyć pismo z danymi które się zmieniają a nie można tego zrobić samodzielnie ani na SZOI ani w NFZ-KO (czyli adres świadczeniodawcy, podmiotu, przedsiębiorstwa itd...)

To po huj ta aktualizacja jak aktualizacją wysyłam stare dane a nowe pismem? Dlatego teraz nie jestem już pewien czy opisany przez Ciebie sposób jest poprawny :)

maciek777:

--- Cytat: mpi w Stycznia 25, 2013, 21:28:50 pm ---...To po huj...
--- Koniec cytatu ---

Błąd ortograficzny ;) 8) :P

Dostane bana :(

mpi:
Napisanie w sposób poprawny spowodowałoby wygwiazdkowanie a ja chciałem to dosadnie ująć  8)

maciek777:

--- Cytat: mpi w Stycznia 25, 2013, 21:44:06 pm ---Napisanie w sposób poprawny spowodowałoby wygwiazdkowanie a ja chciałem to dosadnie ująć  8)
--- Koniec cytatu ---

Czułem, że jest chaczyk/haczyk  ;)

Anita:
Witam
Zadzwoniłam do NFZ i informatyk powiedzaił, że muszę utworzyć nowe miejca wykonywania świadczeń (nowa komórka gabinet położnej) oraz pielęgniarki (nowy gabinet pielegniarki POZ), ale co zrobić z gabinetem Punkt Szczepiń i Gabinetem Diagnostyczno-Zabiegowym, ten Pan wspomniał tylko żeby pismo dotyczyło tylko tych dwóch gabinetów, ja wiem że umowa dotyczy lekarza, położnej i pielęgniarki, a te dwa pozostałe dwa gabinety nie będą nigdzie widnieć? Przepraszam z góry za moje pytanie, bo napewno większości wyda sie ono banalne, ale ja do tej pory miałam gabinet zabiegowy i tam wszystkie pielęgniarki, a teraz co mam zrobić z tymi co pracują w gabinecie Punkt Szczepień i Diag-Zabieg wcale nie wykazywac ich harmonogramów. Z góry dziękuję za pomoc :) licze na wyrozumiałość ;D

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej