Aplikacje NFZ > EWUŚ

serWUŚ

<< < (19/22) > >>

Przemyslaw:

--- Cytat: Paweł w Stycznia 03, 2013, 14:14:25 pm ---Podejrzewam, że tyle ile Twój operator skasuje :D

--- Koniec cytatu ---
Czyli w przypadku play nic w ofercie na kartę. Ciekawe rozwiązanie w terenie.. Modem na usb i soft, który obsługuje wysyłanie masowo smsów :)

m.rozumek:
Witam,
mam pierwszy problem z serwusiem.
Dziś do południa rejestratorka sprawdzała normalnie pesele przez serwuś.
Po południu nagle pojawił się komunikat o błędnym haśle.
Okazało się, że trzeba je po prostu zmienić w SZOI (tak się działo już wcześniej, więc niby nic nowego). Zmieniłam hasło w SZOI, uaktualniłam hasło w serwusiu i UWAGA co się stało- wszystkie dzisiejsze sprawdzenia z potwierdzonych przez NFZ zostały zmienione na brak weryfikacji - czyli tak jakby ich nie było....
Co w takich sytuacjach? Teraz straciłam dane z jednego dnia, a co będzie jeśli skasują się z połowy miesiąca????? Zgłosić do Kamsoftu?

Bartosz:

--- Cytat: m.rozumek w Stycznia 03, 2013, 20:28:05 pm ---Zgłosić do Kamsoftu?

--- Koniec cytatu ---

To chyba oczywiste

PiotrSz:
heh coraz bardziej mi się ten SerWUŚ podoba :-D
jak ja się cieszę, że jednak wybrałem inna drogę sprawdzania (niestety też Kamsoftową i trochę wyboistą..)

pozdrawiam

Carlos:
Po ilu błędnych logowaniach do ewuś przez serwuś blokuje się ten pierwszy?
Dziś miałem "przygodę" w jednej sieci lokalnej kobitka przez nerwusia sprawdzała pesele, a ja odpalałem połączenie w pps na tym samym loginie do ewuś. Za chiny ludowe nie chciało działać, teksty w stylu złe hasło itp. Miałem wrażenie, że firewall w antywirusie blokował, ale nie. Do szoia logowałem się tym użytkownikiem bez problemu. Po chwili już nie, w nerwusiu nie autoryzował połączenia do szoia. W końcu pomogła zmiana hasła w szoiu dla tego użytkownika. W ewusiu po zmianie hasła, przy próbie logowania podał info, że użytkownik został zablokowany na 15 minut. Po jakiś 5 minutach zalogował się na nowe hasło w ewuś. W nerwusiu nie działa do tej pory.
Carlos

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej