Aplikacje NFZ > EWUŚ

serWUŚ

<< < (21/22) > >>

miszol:
Po tym wszystkim co się naczytałem na forum i nasłuchałem na infolini Kamsoftu postanowiłem weryfikować pacjentów których w ciągu dnia personel sprawdza  poprzez serWUS.
Wykorzystałem: e-WUŚ klient, skopiowana lista peseli z nerWusia, Tasker i po 20min patrzenia jak komp automatycznie sprawdza wszystkie pesele z danego dnia i już mam wszystko na dysku - kasowanie kont przez tel w serWusiu już mi nie straszne :)

Oby tylko import kodów autoryzacji poszedł bez problemów.

maciej11:
Co do logowania na to samo konto - generalnie nie polecam, ponieważ każde kolejne logowanie powoduje wylogowanie poprzedniej sesji. Innymi słowy, jeśli A i B pracują przy różnych komputerach i A się zaloguje, a następnie B, to A już nie jest zalogowany.

Ten serWuś musi być chyba szczególnie uczulony na takie sytuacje, skoro reaguje nerwowo :)

P.s. Ogólnie, praca na 1 loginie jest możliwa, ale tylko w ramach aplikacji sieciowej napisanej w taki sposób, aby wszyscy klienci wykorzystywali ten sam token i identyfikator sesji. Przy zwykłym logowaniu przez stronę/PPS/serWusia tego efektu nie da się osiągnąć, dlatego - odradzam.

Pablo:
Ja mam wiele kont w SerWusiu ale wszystkie podpięte pod jedno konto eWUŚ - śmiga póki co elegancko :-)

maciej11:

--- Cytat: Pablo w Stycznia 04, 2013, 10:32:58 am ---Ja mam wiele kont w SerWusiu ale wszystkie podpięte pod jedno konto eWUŚ - śmiga póki co elegancko :-)

--- Koniec cytatu ---

Mozliwe, że serWuś jest na tyle sprytyny, aby nie logować 2 razy tego samego konta eUWŚ-owego, tylko korzystać istniejącej sesji :)

Poza tym, nawet jeśli nie jest sprytny, a różne konta serWUś pracujące na tym samym koncie eWUŚ nie wchodzą sobie za często w paradę, też nic złego nie powinno się wydarzyć.

To jest moje zdanie, a nie wiedza "oficjalna" i oczywiście mogę się mylić :)

nieznajomy234:

--- Cytat: miszol w Stycznia 04, 2013, 01:25:31 am ---Wykorzystałem: e-WUŚ klient, skopiowana lista peseli z nerWusia, Tasker i po 20min patrzenia jak komp automatycznie sprawdza wszystkie pesele z danego dnia i już mam wszystko na dysku - kasowanie kont przez tel w serWusiu już mi nie straszne :)

--- Koniec cytatu ---

W ten weekend lub po próbnych maturach uruchomię import z Excela i plików tekstowych, tak więc "masówka" będzie jeszcze prostsza :)


--- Cytat: miszol w Stycznia 04, 2013, 01:25:31 am ---Oby tylko import kodów autoryzacji poszedł bez problemów.

--- Koniec cytatu ---

Jak potwierdzenie pobrane bezpośrednio z strony ewus.nfz.gov.pl pomyślnie zostanie zaimportowane to nie ma najmniejszej szansy żeby potwierdzenie które wypluł mój program stwarzało jakiekolwiek problemy - to jest to samo :)

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej