collapse

Reklama


Autor Wątek: Ewuś - dyskusja  (Przeczytany 225454 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline 09061303

  • Global Moderator
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 3027
  • Pomógł? 321
  • Podkarpacki OW
Odp: Ewuś - dyskusja
« Odpowiedź #330 dnia: Kwietnia 01, 2020, 10:06:43 am »
Wg mnie masz niesprawdzonego eWusia w tej dacie - na zakładce uprawnienia powinna się taka informacja pokazać. Zobacz jeszcze na kartotece pacjenta na zakładce z uprawnieniami eWuś - możesz tam podać datę i zobaczysz na liście czy masz to sprawdzenie czy nie.

Ręcznie koda nie dodasz, można tylko importować z plików potwierdzeń (na portalu eWuś po sprawdzeniu masz możliwość pobrania xmla) z wykupioną funkcją importu Serwuś (jakoś tak to się nazywało).
Na karcie pacjenta na wyżej wspomnianej zakładce możesz dodać uprawnienie eWuś na dany dzień, ale nie dodasz kodu. Wtedy można wysłać raport bez kodów (chyba to jest wyślij bez dokumentów, mogę się mylić) z założeniem, że pacjent miał sprawdzenie wykonane z pozytywną weryfikacją. Ot to taki znacznik dla PPSa, że pacjentowi sprawdzono eWuś na dany dzień i sprawdzenie było pozytywne i NFZ o tym wie chociaż nie mam kodu. Sam nie miałem potrzeby tego robić, podobno działa.
Kliknij pomógł, jeślim pomógł :-)

Offline Leszekkk

  • Super Specjalista
  • ****
  • Wiadomości: 267
  • Pomógł? 8
Odp: Ewuś - dyskusja
« Odpowiedź #331 dnia: Kwietnia 01, 2020, 11:18:36 am »
Najbardziej mnie "rozwala" moment, gdzie PPS potwierdza mi uprawnienia ewusiowe na ten dzień, a później przechodząc na kolejną zakładkę świadczenia, wyrzuca komunikat, że na ten dzień nie został sprawdzony eWUŚ. O co kamman?!
Wchodzę w uprawnienia (karta pacjenta) i tam też żadnej info i kodu z eWUSia? Ehhh... nie mam pomysłu.
Ale opcja raportu bez dokumentu uprawnienia jest jakimś rozwiązaniem.

Offline 09061303

  • Global Moderator
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 3027
  • Pomógł? 321
  • Podkarpacki OW
Odp: Ewuś - dyskusja
« Odpowiedź #332 dnia: Kwietnia 01, 2020, 12:32:18 pm »
Wymuś sprawdzenie ręcznie (przyciskiem) spod listy pacjentów i zobacz czy się na karcie pacjenta na uprawnieniach wtedy pokaże. Jeśli tak robiłeś, to masz coś nie tak w systemie - zgłaszałbym do Kamsoftu.
Kliknij pomógł, jeślim pomógł :-)

Offline Leszekkk

  • Super Specjalista
  • ****
  • Wiadomości: 267
  • Pomógł? 8
Odp: Ewuś - dyskusja
« Odpowiedź #333 dnia: Kwietnia 01, 2020, 15:30:28 pm »
Niestety, sprawę zgłaszam do KAMSOFTU.
Dzięki za pomoc.

Offline sopel9

  • Kompletny nowicjusz
  • Wiadomości: 4
  • Pomógł? 0
Odp: Ewuś - dyskusja
« Odpowiedź #334 dnia: Marca 27, 2023, 23:58:06 pm »
Jak się skończyło to zgłoszenie? Mam dokładnie ten sam problem teraz i nie wiem jak mu zaradzić :/ Leszekkk pamiętasz coś jeszcze co tam było? Może ktoś jeszcze się z tym problemem spotkał? HELP :/

 

* Szukaj


* Kto jest on-line

  • Kropka Gości: 143
  • Kropka Ukrytych: 0
  • Kropka Użytkowników: 3
  • Kropka Użytkownicy online:

Reklama

* Aktywni

Paweł Paweł
9290 Wiadomości
mpi
3356 Wiadomości
PiotrSz
3279 Wiadomości
Michał Michał
3173 Wiadomości
karolweksler
3071 Wiadomości
09061303
3027 Wiadomości
Edward_B Edward_B
2935 Wiadomości
Bartosz Bartosz
2375 Wiadomości
maciek777 maciek777
2200 Wiadomości
cilazapril cilazapril
1619 Wiadomości

Reklama

Postaw mi kawę na buycoffee.to/forumpps

Reklama

Style:3: index (domyslny), Portal (default), Display (default).
Pod-szablony:8: init, html_above, body_above, portal_above, main, portal_below, body_below, html_below.
Pliki językowe:8: SPortal.english (domyslny), SPortal.polish-utf8 (domyslny), SPortal.english (domyslny), index+Modifications.english (domyslny), index+Modifications.polish-utf8 (domyslny), SPortal.polish-utf8 (domyslny), index.english (domyslny), index.polish-utf8 (domyslny).
Arkusze stylów:1: portal (default).
Uwzględnione pliki:15 - 738KB. (pokaż)
Użytych zapytań: 30.

[Pokaż zapytania]