collapse

Reklama


Autor Wątek: Aktualizacje według komunikatu  (Przeczytany 22431 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Patrycja

  • Specjalista
  • ***
  • Wiadomości: 172
  • Pomógł? 0
  • Wielkopolski OW NFZ
Odp: Aktualizacje według komunikatu
« Odpowiedź #15 dnia: Listopada 28, 2012, 23:04:44 pm »
ok, ok...  :)
Chodziło mi o to, że piszecie o zmianie harmonogramów na bezterminowe w miejscu pracy (podobnie pisze WOW NFZ w komunikacie), a ja tam harmonogramów nie mam, tylko samą ilość godzin.

Chciałam się upewnić, że to obowiązywanie bezterminowe ma dotyczyć harmonogramów w miejscu prac lub wskazania ilości godzin w miejscu pracy, jeśli ktoś wybrał tę drugą opcję. A w konsekwencji, że nie muszę tych harmonogramów szukać w jakichś innych miejscach w szoi żeby wpisać, że są bezterminowe (tym bardziej że nie umiem ich znaleźć nigdzie poza opcją zgłoszenia zmian -a tu zmieniać nie można).
Pozdrawiam,

Patrycja

Offline Qba

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 662
  • Pomógł? 3
  • Wielkopolski OW
Odp: Aktualizacje według komunikatu
« Odpowiedź #16 dnia: Listopada 29, 2012, 12:27:45 pm »
Witam. Widze że NFZ w wielkopolsce zaczał wysyłac na indywidualne konta SZOi komunikat o treści:

Komunikat

W załączeniu do komunikatu przekazujemy Państwu listę osób personelu, które ze względu na datę zakończenia harmonogramu w potencjale świadczeniodawcy SZOI - wcześniejszą niż 2013-01-01 (Menu Potencjał -> Zasoby świadczeniodawcy -> Zatrudniony personel) - nie zostaną skopiowane do umów na rok 2013.

Jeżeli osoby wskazane na liście maja być nadal wykazywane w Państwa umowach prosimy o zmianę daty końca obowiązywania harmonogramu na datę z zakresu 2013-01-01 do bezterminowo. Zapewni to bezkonfliktowe skopiowanie personelu na 2013 rok.

Zmianę należy wykonać w następujący sposób:

1.Wejść do menu Potencjał -> Zasoby świadczeniodawcy -> Zatrudniony personel, odszukać osobę z listy.
2.Wejść do opcji miejsca pracy (po prawej stronie wybranej osoby personelu).
3.Na liście Informacja o miejscach pracy personelu należy odszukać pozycje
z harmonogramem miejsca (identyfikator i nazwa miejsca znajduje się w załączonym dokumencie) i korzystając z operacji edytuj zmienić datę końca aktualnie obowiązującego harmonogramu na datę z zakresu pomiędzy 2013-01-01 ? bezterminowo.

znalazlem u siebie takiego lekarza który faktycznie mial prace do 2012-12-31
i zeby poprawić dodałem kolejny okres pracy od 2013-01-01 do bezterminowo

czy to bedzie dobrze ? nie ruszałem tego okresu od 2012-01-01 do 2012-12-31

Offline Carlos

  • Super Specjalista
  • ****
  • Wiadomości: 392
  • Pomógł? 6
Odp: Aktualizacje według komunikatu
« Odpowiedź #17 dnia: Grudnia 02, 2012, 15:30:56 pm »
Witam. Widze że NFZ w wielkopolsce zaczał wysyłac na indywidualne konta SZOi komunikat o treści:

Komunikat

W załączeniu do komunikatu przekazujemy Państwu listę osób personelu, które ze względu na datę zakończenia harmonogramu w potencjale świadczeniodawcy SZOI - wcześniejszą niż 2013-01-01 (Menu Potencjał -> Zasoby świadczeniodawcy -> Zatrudniony personel) - nie zostaną skopiowane do umów na rok 2013.

Jeżeli osoby wskazane na liście maja być nadal wykazywane w Państwa umowach prosimy o zmianę daty końca obowiązywania harmonogramu na datę z zakresu 2013-01-01 do bezterminowo. Zapewni to bezkonfliktowe skopiowanie personelu na 2013 rok.

Zmianę należy wykonać w następujący sposób:

1.Wejść do menu Potencjał -> Zasoby świadczeniodawcy -> Zatrudniony personel, odszukać osobę z listy.
2.Wejść do opcji miejsca pracy (po prawej stronie wybranej osoby personelu).
3.Na liście Informacja o miejscach pracy personelu należy odszukać pozycje
z harmonogramem miejsca (identyfikator i nazwa miejsca znajduje się w załączonym dokumencie) i korzystając z operacji edytuj zmienić datę końca aktualnie obowiązującego harmonogramu na datę z zakresu pomiędzy 2013-01-01 ? bezterminowo.

znalazlem u siebie takiego lekarza który faktycznie mial prace do 2012-12-31
i zeby poprawić dodałem kolejny okres pracy od 2013-01-01 do bezterminowo

czy to bedzie dobrze ? nie ruszałem tego okresu od 2012-01-01 do 2012-12-31

Dobrze.
Carlos

Offline marela

  • Sponsorzy Forum
  • Super Specjalista
  • *****
  • Wiadomości: 328
  • Pomógł? 6
  • Zachodniopomorski OW
Odp: Aktualizacje według komunikatu
« Odpowiedź #18 dnia: Lutego 21, 2013, 15:25:51 pm »
Odświeżam z podobną sprawą. Miałam dziś telefon, że mam zrobić porządek z zasobami świadczeniodawcy czyli dopisać numery seryjne do sprzętu. Byłam bardzo zdziwiona bo wszystko to zrobiłam już w listopadzie, dokładnie do dwóch sprzętów musiałam  dopisać te numery. Zgłoszenie tych zmian zgodnie komunikatem z 29.11 zrobiłam za pomocą edytuj a potem pismo faxem i listem do OW. Po rozmowie telefonicznej ( najpierw zarzucono mi ,że na pewno nie zrobiłam tego w listopadzie) okazało się ,że muszę wygenerować elektronicznie wniosek o zmiany w umowie,  usunąć lampy bakteriobójcze, komputer bez numerów seryjnych ( składak i  w miejscu numeru ser. jest napisane brak) no i że sprzęt nie jest widoczny w drugiej komórce (STM dla dzieci) Co do generacji wniosków sama się domyśliłam,że pewnie o to chodzi ale początkowo nie wymagali tego , nawet dzwoniłam i dostałam zapewnienie , .że tylko pisemnie zgłosić że to zostało uzupełnione.
Mój problem polega na tym,że skoro "miła " Pani powiedziała ,że sprzęt nie jest widoczny w drugiej komórce/umowie ( był w lokalizacji bo taka była opcja) zaczęłam poprawiać za pomocą  przepnij sprzęt i namieszałam.  :(( Teraz mam sprzęt w drugiej komórce a nie mam w pierwszej , jak próbuję dodać okres dostępności od 1.01.2013  w tej pierwszej to mam konflikt z dostępnością  i już nie wiem jak z tego wybrnąć.  Jaką  mam wybrać dostępność bez dostępności, czy w godz pracy komórki. I dlaczego to z drugiego końca nie było widoczne skoro było w lokalizacji? Bardzo proszę o pomoc.

Offline mpi

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 3356
  • Pomógł? 116
  • Kujawsko-Pomorskie
Odp: Aktualizacje według komunikatu
« Odpowiedź #19 dnia: Lutego 22, 2013, 08:20:32 am »
Sprzętu się nie przepina tylko w dostępnościach wybiera że jest dostępny dla innych. I potem w zgłoszeniu zmian do umowy w tej drugiej komórce wybierasz sprzęt z lokalizacji.

 

* Szukaj


* Kto jest on-line

  • Kropka Gości: 95
  • Kropka Ukrytych: 0
  • Kropka Użytkowników: 0

Nie ma żadnego użytkownika on-line.

Reklama

* Aktywni

Paweł Paweł
9290 Wiadomości
mpi
3356 Wiadomości
PiotrSz
3279 Wiadomości
Michał Michał
3173 Wiadomości
karolweksler
3071 Wiadomości
09061303
3027 Wiadomości
Edward_B Edward_B
2935 Wiadomości
Bartosz Bartosz
2375 Wiadomości
maciek777 maciek777
2200 Wiadomości
cilazapril cilazapril
1619 Wiadomości

Reklama

Postaw mi kawę na buycoffee.to/forumpps

Reklama

Style:3: index (domyslny), Portal (default), Display (default).
Pod-szablony:8: init, html_above, body_above, portal_above, main, portal_below, body_below, html_below.
Pliki językowe:8: SPortal.english (domyslny), SPortal.polish-utf8 (domyslny), SPortal.english (domyslny), index+Modifications.english (domyslny), index+Modifications.polish-utf8 (domyslny), SPortal.polish-utf8 (domyslny), index.english (domyslny), index.polish-utf8 (domyslny).
Arkusze stylów:1: portal (default).
Uwzględnione pliki:15 - 738KB. (pokaż)
Użytych zapytań: 29.

[Pokaż zapytania]