Konkurs Ofert > Konkurs Ofert 2012/2013

Aktualizacje według komunikatu

(1/4) > >>

eiliat:
Witam,

Mam dwa pytania odnośnie SZOI-a i zbliżających się aneksów.
16 listopada ukazał się komunikat, dokładnie ten: http://www.nfz-szczecin.pl/n-2359-2.htm

Sprawdzałem na swoim SZOI-u i mam tylko harmonogram personelu z datą końca obowiązywania. Sprzęt, harmonogram komórek organizacyjnych mam bez daty końca obowiązywania. Czy wobec tego muszę wszędzie dopisać 31-12-2013 czy pozostawić tak jak mam bezterminowo (od 2002 roku) i tylko w personelu zmienić (początek 2012-01-01 i koniec 2013-12-31)?

Zgodnie ze zmianą kodów resertowych, na SZOI w zakładce Komórki organizacyjne mam pod kolumną "Specjalność" kod 0032. Rozumiem, że jest to ten nowy i prawidłowy dla PORADNIA (GABINET) PIELĘGNIARKI ŚRODOWISKOWEJ - RODZINNEJ?

Paweł:
Zawsze dawaj wszystkie harmonogramy bezterminowo. Unikniesz na przyszłosć kolejnego klikania.

mpi:
a kod dla gabinetu pielęgniarki poz był zawsze 0032

PiotrSz:

--- Cytat: Paweł w Listopada 20, 2012, 12:30:56 pm ---Zawsze dawaj wszystkie harmonogramy bezterminowo. Unikniesz na przyszłosć kolejnego klikania.

--- Koniec cytatu ---

Ja tak daje od dawna a i tak nieraz klikania się nie da uniknąć ..
Inwencja twórcza niektórych pracowników mojego OW jest wyjątkowo wybitna :-/

pozdrawiam

eiliat:
W którym miejscu na SZOI są dokładnie te informacje?

--- Cytuj ---    kod części VII systemu resortowych kodów identyfikacyjnych, identyfikujący komórkę w strukturze organizacyjnej podmiotu leczniczego,
    kod części VIII systemu resortowych kodów identyfikacyjnych, będący kodem charakteryzującym specjalność komórki organizacyjnej,

--- Koniec cytatu ---

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej