collapse

Reklama


Autor Wątek: Wnioski z kontami bankowymi  (Przeczytany 48149 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Bartosz

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2375
  • Pomógł? 178
  • Kujawsko-Pomorski OW NFZ/Konsultant IT/KK
Odp: Wnioski z kontami bankowymi
« Odpowiedź #60 dnia: Grudnia 10, 2012, 11:41:39 am »
Czy w kuj-pom NFZ przyjęli już komuś  wniosek bankowy ,bo ja wysłałam 30.11,już według nowego szablonu wniosku,ale jest nadal tylko przesłany?

Ja wysłałem 7.12.2012 i wszystkie mają status "przyjęty".

Twój gdzieś pewnie leży pod stertą innych wniosków.
Pozdrawiam
Bartosz

Offline marela

  • Sponsorzy Forum
  • Super Specjalista
  • *****
  • Wiadomości: 328
  • Pomógł? 6
  • Zachodniopomorski OW
Odp: Wnioski z kontami bankowymi
« Odpowiedź #61 dnia: Grudnia 20, 2012, 19:36:03 pm »
Moje wnioski też maja status PRZYJĘTY (wysłałam 06.12.2012  z danymi posiadacza rachunku ) Teraz lekarze podostawali do podpisania aneksy razem ze wzorem tego wniosku i telefony się grzeją od konsultacji- czy wysyłać jeszcze raz, czy mają podpisać, dlaczego zmiana wniosku jak nie zmieniali rachunku..itd...Z tego co pamiętam, to dane posiadacza rachunku wchodziły niejako automatycznie, jako dane podmiotu i to ja klepłam. Jeżeli jest źle, to chyba trzeba tamte wnioski anulować a nowe  wysłać ?

Offline frodo

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 952
  • Pomógł? 29
  • Zachodniopomorskie
Odp: Wnioski z kontami bankowymi
« Odpowiedź #62 dnia: Grudnia 20, 2012, 19:42:28 pm »
do aneksów zostały podpięte formularze z wnioskami o zmianę konta bankowego

Offline marela

  • Sponsorzy Forum
  • Super Specjalista
  • *****
  • Wiadomości: 328
  • Pomógł? 6
  • Zachodniopomorski OW
Odp: Wnioski z kontami bankowymi
« Odpowiedź #63 dnia: Grudnia 20, 2012, 19:59:03 pm »
No właśnie o zmianę. I o to się cały bój toczy. Czy mają coś z tym zrobić, skoro nie zmieniają konta. Mnie to dynda, każą zrobię. Ale oni nie wiedzą czy kazać. Ja zastanawiam się nad inną kwestią. Czy dane posiadacza rachunku to dane podmiotu ( jak pisałam wchodziły z automatu ) czy te z podpisanej umowy z bankiem. A tam prawie każdy ma ISPS czy IPL +imię i nazwisko. Jeżeli to drugie to czy mam zmieniać. Napisane było ,że poprzedni trzeba anulować a na SZOI przy statusie przyjęty nie ma opcji anuluj.Chyba że czegoś nie widzę.

Offline mpi

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 3356
  • Pomógł? 116
  • Kujawsko-Pomorskie
Odp: Wnioski z kontami bankowymi
« Odpowiedź #64 dnia: Grudnia 20, 2012, 20:11:09 pm »
U nas podpisywanie umów na przyszły rok (na razie tylko POZ) dotyczy tylko tych co mają status wniosku PRZYJĘTY.
Trochę to dziwne co piszesz, bo z tego co zawsze utrzymywał Fundusz to nie ma możliwości wygenerowania umowy bez wniosku bankowego.
Może te wzory dołączyli standardowo dla wszystkich bo wiele osób zrobiło stare wnioski i nie dotyczy to wszystkich?
Najlepiej jak zadzwonisz do swojego OW bo my możemy tylko gdybać.

Ja we wnioskach wpisywałem te dane co na umowie bankowej. Owszem pojawiała się możliwość wyboru podmiotu leczniczego, ale była też możliwość ręcznego wprowadzenia danych.

Offline Paweł

  • Administrator
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 9290
  • Pomógł? 518
  • Zachodniopomorski OW
Odp: Wnioski z kontami bankowymi
« Odpowiedź #65 dnia: Grudnia 20, 2012, 20:28:32 pm »
W piśmie jest napisane, że trzeba podpisać i odesłać:
załącznik nr 1
załącznik nr 2
załącznik nr 3

wniosek o zmianę rachunku bankowego to załącznik nr 4 :)

Offline Paweł

  • Administrator
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 9290
  • Pomógł? 518
  • Zachodniopomorski OW
Odp: Wnioski z kontami bankowymi
« Odpowiedź #66 dnia: Grudnia 20, 2012, 20:30:08 pm »
No właśnie o zmianę. I o to się cały bój toczy. Czy mają coś z tym zrobić, skoro nie zmieniają konta. Mnie to dynda, każą zrobię. Ale oni nie wiedzą czy kazać. Ja zastanawiam się nad inną kwestią. Czy dane posiadacza rachunku to dane podmiotu ( jak pisałam wchodziły z automatu ) czy te z podpisanej umowy z bankiem. A tam prawie każdy ma ISPS czy IPL +imię i nazwisko. Jeżeli to drugie to czy mam zmieniać. Napisane było ,że poprzedni trzeba anulować a na SZOI przy statusie przyjęty nie ma opcji anuluj.Chyba że czegoś nie widzę.

Ja dawałem dane takie jakie się pokazywały na SZOI. Jak będą inne dane to przelew nie przyjdzie? W dzisiejszych czasach?

Co do anulacji wniosku to anulować można tylko jeżeli jest przekazany. Jak jest przyjęty to można od razu dawać nowy wniosek.

Offline frodo

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 952
  • Pomógł? 29
  • Zachodniopomorskie
Odp: Wnioski z kontami bankowymi
« Odpowiedź #67 dnia: Grudnia 20, 2012, 20:31:46 pm »
wniosek o konto bankowe wygenerowany na SZOI zupełnie inaczej wygląda niż ten zał. nr 4

Offline marela

  • Sponsorzy Forum
  • Super Specjalista
  • *****
  • Wiadomości: 328
  • Pomógł? 6
  • Zachodniopomorski OW
Odp: Wnioski z kontami bankowymi
« Odpowiedź #68 dnia: Grudnia 20, 2012, 20:34:25 pm »
Może źle się wyraziłam, umowy nie są wygenerowane jeszcze. Dostali tylko do podpisania aneksy razem z wnioskiem o zmianę rachunku bankowego WZÓR. Nie widziałam tych papierów na oczy i szczerze mówiąc nie wiem co mam im odpowiedzieć. Ja ze swojej strony zrobiłam wniosek elektroniczny, tylko mam teraz wątpliwości co do tych danych posiadacza rachunku. Robiąc wniosek w okienku danych posiadacza rachunku od razu pokazały się dane podmiotu, w moim przypadku imię nazwisko i adres czyli podmiot. Szczerze mówiąc nawet nie pomyślałam że  można wpisać inne dane a i tak nie miałam kontaktu z dwoma lekarkami. To dotyczy zach-pom OW , natomiast w lubuskim miałam od początku możliwość wyboru danych i tam wpisałam dane świadczeniodawcy czyli NZOZ.
Teraz doczytałam post Pawła-  z tego co zrozumiałam , Ty tez skorzystałeś z ich podpowiedzi.  No to mi lżej.Wniosek jest przyjęty , więc chyba nie będę nic zmieniała. Oby się tylko potem nie czepiali z OW.

Offline frodo

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 952
  • Pomógł? 29
  • Zachodniopomorskie
Odp: Wnioski z kontami bankowymi
« Odpowiedź #69 dnia: Grudnia 20, 2012, 20:41:34 pm »
a tak przy okazji tych aneksów to są dołączone harmonogramy z 2012r a nie z 2013 nawet jezeli te na SZOI zostały już zmienione na przyszły rok wg wcześniej przysłanej propozycji finansowej na przyszły rok i ilość godzin w tygodniu. Po rozmowie telefonicznej z pracownikiem oddziału dowiedziałem sie że tak im sie wygenerowało i jest duzo takich sytuacji, aly nic nie zmieniać tylko podpisać i wysłać a w przyszłym roku pisać wniosek o zmianę harmonogramu

 

* Szukaj


* Kto jest on-line

  • Kropka Gości: 119
  • Kropka Ukrytych: 0
  • Kropka Użytkowników: 0

Nie ma żadnego użytkownika on-line.

Reklama

* Aktywni

Paweł Paweł
9290 Wiadomości
mpi
3356 Wiadomości
PiotrSz
3279 Wiadomości
Michał Michał
3173 Wiadomości
karolweksler
3071 Wiadomości
09061303
3027 Wiadomości
Edward_B Edward_B
2935 Wiadomości
Bartosz Bartosz
2375 Wiadomości
maciek777 maciek777
2200 Wiadomości
cilazapril cilazapril
1619 Wiadomości

Reklama

Postaw mi kawę na buycoffee.to/forumpps

Reklama

Style:3: index (domyslny), Portal (default), Display (default).
Pod-szablony:8: init, html_above, body_above, portal_above, main, portal_below, body_below, html_below.
Pliki językowe:8: SPortal.english (domyslny), SPortal.polish-utf8 (domyslny), SPortal.english (domyslny), index+Modifications.english (domyslny), index+Modifications.polish-utf8 (domyslny), SPortal.polish-utf8 (domyslny), index.english (domyslny), index.polish-utf8 (domyslny).
Arkusze stylów:1: portal (default).
Uwzględnione pliki:15 - 738KB. (pokaż)
Użytych zapytań: 28.

[Pokaż zapytania]