collapse

Reklama


Autor Wątek: kod resortowy w REH wątek nie nowy  (Przeczytany 4132 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline renkami

  • Kompletny nowicjusz
  • Wiadomości: 9
  • Pomógł? 0
kod resortowy w REH wątek nie nowy
« dnia: Kwietnia 04, 2012, 11:58:34 am »
Witam.
Mam PPS w. 2012.01.0.1 pobrany 3.04.12
Wpisywane skierowania na zabiegi są wypełniane kodami nr VII np 007 a po zamknięciu karty jest tylko 7, kod VIII np 0010 a po zamknięciu karty jest 10.
Jeżeli ktoś nie podał kodów to wpisujemy VII -000 a VIII - 0000 a po zamknięciu karty jest tylko po jednym 0.
Przy próbie wysłania raportu stat. z PPS pojawił sie komunikat błąd GDR
i że kod VIII powinien mieć 4 znaki. Poprawiam na 4 0 i znowu ten komunikat.
Czy jest możliwość żeby uzyskać te 4 znaki przy generowaniu raportu statystycznego??? Może trzeba "coś" zaznaczyć w ADMIN.?
Pzdr. Proszę o pomoc.

Offline chaczyk

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 65
  • Pomógł? 2
  • PEPE
Odp: kod resortowy w REH wątek nie nowy
« Odpowiedź #1 dnia: Kwietnia 04, 2012, 19:22:30 pm »
VIII stanowi 4-znakowy kod resortowy, charakteryzujący specjalność komórki  organizacyjnej, zgodnie z listą kodów resortowch określoną w załączniku nr 1 do rozporządzenia. I o takim kodzie tzn. 4zera "0000" nie ma takiej komórki organizacyjnej. 0010 - lekarz POZ; 1220 - poradnia neurologiczna itd, dlatego 4zera czy jedno zero nie pomoże.

http://www.mz.gov.pl/wwwmz/index?mr=m111111&ms=&ml=pl&mi=&mx=0&mt=&my=0&ma=02977
chaczyk

Offline empi

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 20
  • Pomógł? 0
Odp: kod resortowy w REH wątek nie nowy
« Odpowiedź #2 dnia: Maja 07, 2012, 12:04:32 pm »
Korzystam z linku http://www.rejestrzoz.gov.pl/REJESTR/start/widok/Z/typRejestr/RZOZ
i na podstawie Regon wyszukuje poradnie po nazwie. Stad znajduje czesc VII i VIII kodu resortowego.
Tworze sobie swoja baze w excellu gdzie zestawiam nazwe szpitala, numer NFZ, Regon, nr prawa lekarza i jego nazwisko, imie i kody VII i VIII. Ta baza pozwala mi znalezc + w przypadku niecztelnych danych + poprawne dane

Offline marius987

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 45
  • Pomógł? 0
Odp: kod resortowy w REH wątek nie nowy
« Odpowiedź #3 dnia: Lipca 11, 2012, 14:48:23 pm »
niestety ale musisz się męczyć i szukać tych kodów. jedna opcja z rejestrem zozów jest, ja natomiast wydzwaniam po poradniach kierujących i pytam się o kody. ich zdziwienie jest ogromne. możesz zaryzykować, i jak nie znasz kodów wpisać 001 i 0010 - jak na POZ. ale mówię, ryzyko że się czepną i trzeba będzie poprawiać.

 

* Szukaj


* Kto jest on-line

  • Kropka Gości: 87
  • Kropka Ukrytych: 0
  • Kropka Użytkowników: 0

Nie ma żadnego użytkownika on-line.

Reklama

* Aktywni

Paweł Paweł
9299 Wiadomości
mpi
3356 Wiadomości
PiotrSz
3279 Wiadomości
Michał Michał
3178 Wiadomości
karolweksler
3071 Wiadomości
09061303
3035 Wiadomości
Edward_B Edward_B
2935 Wiadomości
Bartosz Bartosz
2375 Wiadomości
maciek777 maciek777
2200 Wiadomości
cilazapril cilazapril
1622 Wiadomości

Reklama

Postaw mi kawę na buycoffee.to/forumpps

Reklama

Style:3: index (domyslny), Portal (default), Display (default).
Pod-szablony:8: init, html_above, body_above, portal_above, main, portal_below, body_below, html_below.
Pliki językowe:8: SPortal.english (domyslny), SPortal.polish-utf8 (domyslny), SPortal.english (domyslny), index+Modifications.english (domyslny), index+Modifications.polish-utf8 (domyslny), SPortal.polish-utf8 (domyslny), index.english (domyslny), index.polish-utf8 (domyslny).
Arkusze stylów:1: portal (default).
Uwzględnione pliki:15 - 738KB. (pokaż)
Użytych zapytań: 28.

[Pokaż zapytania]