collapse

Reklama


Autor Wątek: Warunki techniczno-lokalowe jakie powinna spe??niaÄ? pracownia protetyczna  (Przeczytany 6378 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline PREMAS

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 18
  • Pomógł? 0
Czy kto?? z pa??stwa wie mo??e albo wie gdzie tego szukaÄ?. Sk??adam opertÄ? na lczenie stomatologiczne i mam podpisanÄ? umowÄ? podwykonawstwa z pracowniÄ? protetycznÄ?, ale nigdzie nie moge znale??Ä? jakie sÄ? wymagania NFZ odno??nie godzin pracy pracowni protetycznej oraz jaki NFZ wymaga sprzÄ?t w tej pracowni?

 Czy jest mi kto?? w stanie pom??c? Czy kto?? z pa??stwa te?? sk??ada ofertÄ? na leczenie stomatologiczne?


Je??li tak to zapraszam do dyskusji i problemach!!!

Offline Jool

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 22
  • Pomógł? 0
Odp: Warunki techniczno-lokalowe jakie powinna spe??niaÄ? pracownia protetyczna
« Odpowiedź #1 dnia: Listopada 06, 2008, 14:55:04 pm »
Pracownia protetyczna sama musi przej??Ä? proces rejestracji w NFZ, stomatologia mo??e jÄ? potem wybraÄ? z listy, z innÄ? wsp????pracowaÄ? nie mo??e przy funduszowych protezach. Wiadomo??ci mam zesz??oroczne, bo to kontrakt wieloletni, ale zaprzyja??niona protetyka m??wi, ??e trzeba by??o wyliczyÄ? urzÄ?dzenia, ale kryteri??w oceny nie by??o ??adnych, to nie oferta tylko rejestracja. Przez ca??y rok pracownia nie ma kontaktu z funduszem, chocia?? zastrzegajÄ? sobie prawo do kontroli.

 

* Szukaj


* Kto jest on-line

  • Kropka Gości: 107
  • Kropka Ukrytych: 0
  • Kropka Użytkowników: 5
  • Kropka Użytkownicy online:

Reklama

* Aktywni

Paweł Paweł
9290 Wiadomości
mpi
3356 Wiadomości
PiotrSz
3279 Wiadomości
Michał Michał
3173 Wiadomości
karolweksler
3071 Wiadomości
09061303
3027 Wiadomości
Edward_B Edward_B
2935 Wiadomości
Bartosz Bartosz
2375 Wiadomości
maciek777 maciek777
2200 Wiadomości
cilazapril cilazapril
1619 Wiadomości

Reklama

Postaw mi kawę na buycoffee.to/forumpps

Reklama

Style:3: index (domyslny), Portal (default), Display (default).
Pod-szablony:8: init, html_above, body_above, portal_above, main, portal_below, body_below, html_below.
Pliki językowe:8: SPortal.english (domyslny), SPortal.polish-utf8 (domyslny), SPortal.english (domyslny), index+Modifications.english (domyslny), index+Modifications.polish-utf8 (domyslny), SPortal.polish-utf8 (domyslny), index.english (domyslny), index.polish-utf8 (domyslny).
Arkusze stylów:1: portal (default).
Uwzględnione pliki:15 - 738KB. (pokaż)
Użytych zapytań: 28.

[Pokaż zapytania]