collapse

Reklama


Autor Wątek: Wniosek pielęgniarki POZ - OW Szczecin  (Przeczytany 3838 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline nieznajomy234

  • Specjalista
  • ***
  • Wiadomości: 157
  • Pomógł? 12
Wniosek pielęgniarki POZ - OW Szczecin
« dnia: Grudnia 18, 2011, 12:21:13 pm »
Witam,

Właśnie zabieram się za wniosek i zastanawia mnie jeden punkt. Od 2012 pielęgniarki nie będą wykonywały umowy nocnej i wyjazdowej więc po ostatnim komunikacie zmieniłem harmonogram (pon-pią 8:00-18:00). W tym dokumencie jest następująca wzmianka:
Cytuj
3.   o personelu medycznym i harmonogramach jego pracy [...] stwierdzony w nich stan prawny lub faktyczny nie uległ zmianie i pozostaje aktualny na dzień dzisiejszy

I teraz pytanie. Czy NFZ specjalnie wezwał w tamtym tygodniu do aktualizacji wszystkiego na SZOI-u, żeby w dniu wypełnienia wniosku (kilka dni po tej aktualizacji) zdanie na dzień dzisiejszy odnosiło się do tych aktualizacji? W pierwszy momencie tak pomyślałem ale z drugiej strony odnosi się do konkursu z tamtego roku:
Cytuj
postępowaniu Nr 16-11-001339/POZ/01/9/-/5   dotyczącym świadczeń pielęgniarki POZ
Teraz kolejne pytanie bo usunąłem godzin pracy nocnej a do podstawowej zostały bez zmiany więc teoretycznie harmonogram podstawowej nie uległ zmianie.

Czy przez zmianę harmonogramu szykuje wniosek czy ofertę?

Offline skopczyp

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 645
  • Pomógł? 37
  • SZOI
Odp: Wniosek pielęgniarki POZ - OW Szczecin
« Odpowiedź #1 dnia: Grudnia 18, 2011, 21:36:39 pm »
Wniosek sklada sie gdy dotychczasowa umowa konczy sie w 2011.  Wniosek mozna zlozyc na dwa sposoby: wydruk z NFZ-KO lub zal nr 16 z koniecznymi zalacznikami.  Komunikaty sa dla tych co maja umowy wieloletnie lub zloza zal nr 16. nie ma znaczenia co miales za uslugi. Wazne zeby tam o co bedziesz wnioskowal nie mial ograniczenia data. Fundusz po swojej stronie przedluzy umowy i daty z 2011 nie pozwola konkretnych osob wstawic do umowy 2012.

Offline nieznajomy234

  • Specjalista
  • ***
  • Wiadomości: 157
  • Pomógł? 12
Odp: Wniosek pielęgniarki POZ - OW Szczecin
« Odpowiedź #2 dnia: Grudnia 19, 2011, 00:13:06 am »
Witam,

Ja posiadam umowę wieloletnią (tą składaną w tamtym roku na okres od 2011-2013 dla pielęgniarki POZ).
Dlatego po przeczytaniu komunikatu stwierdzam, że dotyczy mnie ta część:
Cytuj
2. W przypadku świadczeniodawców lub innych podmiotów realizujących w dniu złożenia wniosku zgodnie z posiadanymi uprawnieniami, umowę o udzielanie świadczeń zdrowotnych w danym zakresie/zakresach POZ, i w związku z tym Oddział Wojewódzki Funduszu posiada w swoim systemie informatycznym, zgodne ze stanem faktycznym, informacje, o których mowa w zarządzeniu nr 85/2011/DSOZ Prezesa Narodowego Funduszu Zdrowia w sprawie określenia warunków zawierania i realizacji umów w rodzaju: podstawowa opieka zdrowotna oraz aktualne pod względem stanu prawnego i faktycznego dokumenty, o których mowa w rozdziale IX w/w zarządzenia:
Formularz wniosku może być sporządzony wyłącznie w formie pisemnej, według wzoru określonego załącznikiem nr 16 do w/w zarządzenia - załącznik nr 16 do pobrania.

Czyli wysyłam wniosek mimo, że zmieniłem ogólny harmonogram ale ten od podstawowej nie uległ zmianie?

Offline skopczyp

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 645
  • Pomógł? 37
  • SZOI
Odp: Wniosek pielęgniarki POZ - OW Szczecin
« Odpowiedź #3 dnia: Grudnia 19, 2011, 08:27:29 am »

Przeniesiony będzie harmonogram z umowy. Nie z zasobów w SZOI.


 

* Szukaj


* Kto jest on-line

  • Kropka Gości: 100
  • Kropka Ukrytych: 0
  • Kropka Użytkowników: 0

Nie ma żadnego użytkownika on-line.

Reklama

* Aktywni

Paweł Paweł
9303 Wiadomości
mpi
3356 Wiadomości
PiotrSz
3279 Wiadomości
Michał Michał
3178 Wiadomości
karolweksler
3074 Wiadomości
09061303
3035 Wiadomości
Edward_B Edward_B
2935 Wiadomości
Bartosz Bartosz
2375 Wiadomości
maciek777 maciek777
2200 Wiadomości
cilazapril cilazapril
1623 Wiadomości

Reklama

Postaw mi kawę na buycoffee.to/forumpps

Reklama

Style:3: index (domyslny), Portal (default), Display (default).
Pod-szablony:8: init, html_above, body_above, portal_above, main, portal_below, body_below, html_below.
Pliki językowe:8: SPortal.english (domyslny), SPortal.polish-utf8 (domyslny), SPortal.english (domyslny), index+Modifications.english (domyslny), index+Modifications.polish-utf8 (domyslny), SPortal.polish-utf8 (domyslny), index.english (domyslny), index.polish-utf8 (domyslny).
Arkusze stylów:1: portal (default).
Uwzględnione pliki:15 - 738KB. (pokaż)
Użytych zapytań: 28.

[Pokaż zapytania]