collapse

Reklama


Autor Wątek: Przeniesienie programu ks-pps na drugi komputer/licencja  (Przeczytany 9445 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Adam

  • Kompletny nowicjusz
  • Wiadomości: 3
  • Pomógł? 0
Przeniesienie programu ks-pps na drugi komputer/licencja
« dnia: Grudnia 07, 2011, 08:41:44 am »
Dzień dobry,
Pozwolę sobie na początku powiedzieć, co potrafię wykonać w programie ks-pps. Mianowicie jest to wpisywanie świadczeń, tworzenie raportów. I na tym wiedza moja się ogranicza. Nie jestem lekarzem, a tylko pomagam wpisywać świadczenia dla mojego taty. Teraz w czym problem. Otóż "stary" laptop, na którym do tej pory był zainstalowany KS-PPS uległ awarii (padła płyta główna, procesor etc.) na szczęście uszkodzeniu nie uległ dysk twardy. Został on wymontowany i przerobiony na zewnętrzny. W chwili obecnej zaostał zakupiony nowy laptop z Windowsem 7 rzecz jasna. Na wymontowanym i przerobionym na dysk zewnętrzny znajduje się cały folder ks-pps, z bazą i backuapami. Domyślam się , że samo przekopiowanie folderu na nowy komp nic nie da ... gdyż nie obejdzie się bez instalacji ponownie programu ks-pps, który pobrałem ze strony Kamsoftu.. jest to plik instalacyjny pod nazwą KS-PPSinstalacja.zip... mam nadzieję że jest to właściwy instalator. Druga sprawa, gdzie mogę odnaleźć w "starym" katalogu licencję do programu, który znajdował się na uszkodzonym laptopie. Prosiłbym również, jeżeli to możliwe jak krok po kroku zainstalować ten program na nowo, z uwzględnieniem licencji i przeniesienia bazy danych..... Problem by ten nie był gdybym miał pod ręką kogoś kto się na tym zna.... a niestety jestem skazany sam na siebie. Serdecznie pozdrawiam!
Adam z Suwałk

Offline Edward_B

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2935
  • Pomógł? 154
Odp: Przeniesienie programu ks-pps na drugi komputer/licencja
« Odpowiedź #1 dnia: Grudnia 07, 2011, 11:08:57 am »
Moim zdaniem to wystarczy jak zainstalujesz oprogramowanie PPS nowe w wersji najlepiej jak ta co była, a potem to tylko zmień nazwę np. dodając zapas, a potem przegrasz cały katalog z tego dysku i powinno działać bez problemu. Jeśli będzie chciał hasło to wpisz masterky
Edward z Kętrzyna

Offline Adam

  • Kompletny nowicjusz
  • Wiadomości: 3
  • Pomógł? 0
Odp: Przeniesienie programu ks-pps na drugi komputer/licencja
« Odpowiedź #2 dnia: Grudnia 07, 2011, 11:16:32 am »
Panie Edwardzie rozumiem że program o tej samej wersji można ściągnąć ze strony Kamsoftu? I jeszcze licencja... jaki plik jest licencją? Bo troche zieolny w tym jestem

Offline Edward_B

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2935
  • Pomógł? 154
Odp: Przeniesienie programu ks-pps na drugi komputer/licencja
« Odpowiedź #3 dnia: Grudnia 07, 2011, 11:29:47 am »
Oczywiście, myślę, że może wystarczy nawet demo. Plik licencji można przegrać kspps.ktl. On jest w starym programie jak katalog przegrasz to nic z licencją nie trzeba robić
Edward z Kętrzyna

Offline Adam

  • Kompletny nowicjusz
  • Wiadomości: 3
  • Pomógł? 0
Odp: Przeniesienie programu ks-pps na drugi komputer/licencja
« Odpowiedź #4 dnia: Grudnia 07, 2011, 16:14:44 pm »
Panie Edwardzie dziękuję Panu za pomoc wszystko już działa :)... Pozdrawiam

 

* Szukaj


* Kto jest on-line

  • Kropka Gości: 86
  • Kropka Ukrytych: 0
  • Kropka Użytkowników: 0

Nie ma żadnego użytkownika on-line.

Reklama

* Aktywni

Paweł Paweł
9299 Wiadomości
mpi
3356 Wiadomości
PiotrSz
3279 Wiadomości
Michał Michał
3178 Wiadomości
karolweksler
3074 Wiadomości
09061303
3035 Wiadomości
Edward_B Edward_B
2935 Wiadomości
Bartosz Bartosz
2375 Wiadomości
maciek777 maciek777
2200 Wiadomości
cilazapril cilazapril
1622 Wiadomości

Reklama

Postaw mi kawę na buycoffee.to/forumpps

Reklama

Style:3: index (domyslny), Portal (default), Display (default).
Pod-szablony:8: init, html_above, body_above, portal_above, main, portal_below, body_below, html_below.
Pliki językowe:8: SPortal.english (domyslny), SPortal.polish-utf8 (domyslny), SPortal.english (domyslny), index+Modifications.english (domyslny), index+Modifications.polish-utf8 (domyslny), SPortal.polish-utf8 (domyslny), index.english (domyslny), index.polish-utf8 (domyslny).
Arkusze stylów:1: portal (default).
Uwzględnione pliki:15 - 738KB. (pokaż)
Użytych zapytań: 28.

[Pokaż zapytania]