collapse

Reklama


Autor Wątek: Aneksowanie umów POZ (w tym TS) wieloletnich Mazowiecki  (Przeczytany 11889 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline ulka

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 51
  • Pomógł? 0
Odp: Aneksowanie umów POZ (w tym TS) wieloletnich Mazowiecki
« Odpowiedź #15 dnia: Grudnia 06, 2011, 19:35:11 pm »
Ja wydrukowałam wniosek dotyczący konta, oświadczenie o transporcie ( ponieważ nie mam spółki cywilnej , tylko inny rodzaj to nic więcej nie dołączałam)
Napisałam pismo przewodnie , adres , nr umowy, zakresy świadczeń  i że dołączam następujące dokumenty w/w do aneksu umowy na rok 2012 z POZ . Następnie w zwykłą kopertę, polecony piorytet i wysłałam pocztą.

Offline Osti

  • Sponsorzy Forum
  • Zaawansowany
  • *****
  • Wiadomości: 110
  • Pomógł? 0
  • Wlkp
Odp: Aneksowanie umów POZ (w tym TS) wieloletnich Mazowiecki
« Odpowiedź #16 dnia: Grudnia 06, 2011, 22:20:01 pm »
Witam

Czy do aneksowania nie trzeba dołączyć załącznika nr 15 do rozporządzenia 85/2011/DSOZ  (oświadczenie o aktualizacji potencjału i spełnieniu warunków koniecznych do realizacji świadczeń) ?

Mam jeszcze jedną wątpliwość co do aktualizacji potencjału w SZOI i nie mogę znaleźć odpowiedzi. Jak uzupełnić rodzaj podmiotu dla Niepublicznego Zakładu Pielęgniarek Środowiskowo-Rodzinnych (myślę, że podmiot leczniczy), a jak dla Grupowej Praktyki Pielęgniarskiej (też podmiot leczniczy czy praktyka zawodowa) ?

Dziękuję za pomoc :)

Offline skopczyp

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 645
  • Pomógł? 37
  • SZOI
Odp: Aneksowanie umów POZ (w tym TS) wieloletnich Mazowiecki
« Odpowiedź #17 dnia: Grudnia 07, 2011, 08:19:32 am »
Ustawa o działalności leczniczej Dz.U.11.112.654

Art. 5. 1. Lekarze i pielęgniarki mogą wykonywać swój zawód w ramach działalności leczniczej na zasadach określonych w ustawie oraz w przepisach odrębnych, po wpisaniu do rejestru podmiotów wykonujących działalność leczniczą, o którym mowa w art. 100.
2. Działalność lecznicza:
  1)   lekarzy może być wykonywana w formie:
a)  jednoosobowej działalności gospodarczej jako indywidualna praktyka lekarska, indywidualna praktyka lekarska wyłącznie w miejscu wezwania, indywidualna specjalistyczna praktyka lekarska, indywidualna specjalistyczna praktyka lekarska wyłącznie w miejscu wezwania, indywidualna praktyka lekarska wyłącznie w przedsiębiorstwie podmiotu leczniczego na podstawie umowy z tym podmiotem lub indywidualna specjalistyczna praktyka lekarska wyłącznie w przedsiębiorstwie podmiotu leczniczego na podstawie umowy z tym podmiotem,
b)  spółki cywilnej, spółki jawnej albo spółki partnerskiej jako grupowa praktyka lekarska,
  2)   pielęgniarki może być wykonywana w formie:
a)  jednoosobowej działalności gospodarczej jako indywidualna praktyka pielęgniarki, indywidualna praktyka pielęgniarki wyłącznie w miejscu wezwania, indywidualna specjalistyczna praktyka pielęgniarki, indywidualna specjalistyczna praktyka pielęgniarki wyłącznie w miejscu wezwania, indywidualna praktyka pielęgniarki wyłącznie w przedsiębiorstwie podmiotu leczniczego na podstawie umowy z tym podmiotem lub indywidualna specjalistyczna praktyka pielęgniarki wyłącznie w przedsiębiorstwie podmiotu leczniczego na podstawie umowy z tym podmiotem,
b)  spółki cywilnej, spółki jawnej albo spółki partnerskiej jako grupowa praktyka pielęgniarek
- zwanych dalej "praktykami zawodowymi".
3. Wykonywanie zawodu w ramach praktyki zawodowej nie jest prowadzeniem podmiotu leczniczego.

Offline KaWa

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 74
  • Pomógł? 2
  • Mazowiecki OW
Odp: Aneksowanie umów POZ (w tym TS) wieloletnich Mazowiecki
« Odpowiedź #18 dnia: Grudnia 07, 2011, 12:11:26 pm »
Cytuj
Czy do aneksowania nie trzeba dołączyć załącznika nr 15 do rozporządzenia 85/2011/DSOZ  (oświadczenie o aktualizacji potencjału i spełnieniu warunków koniecznych do realizacji świadczeń) ?

nie trzeba składać żadnych załączników, tylko to co napisane na stronie www z pismem :)

Offline skopczyp

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 645
  • Pomógł? 37
  • SZOI
Odp: Aneksowanie umów POZ (w tym TS) wieloletnich Mazowiecki
« Odpowiedź #19 dnia: Grudnia 07, 2011, 12:45:19 pm »


nie trzeba składać żadnych załączników, tylko to co napisane na stronie www z pismem :)

Pamiętaj: co Księstwo to Obyczaj  :)

Offline puciol

  • Sponsorzy Forum
  • Specjalista
  • *****
  • Wiadomości: 216
  • Pomógł? 7
Odp: Aneksowanie umów POZ (w tym TS) wieloletnich Mazowiecki
« Odpowiedź #20 dnia: Grudnia 07, 2011, 12:47:42 pm »
Byłem w Warszawie, złożyłem pismo przewodnie+wniosek w sprawie rachunku bankowego. Bez problemu..
Ale wyjść z podziwu nie mogę, że tak bez dokumentacji aktualizacyjnej, płyty, załączników, oświadczeń i koperty w kopertę i w kopertę :o

Offline Osti

  • Sponsorzy Forum
  • Zaawansowany
  • *****
  • Wiadomości: 110
  • Pomógł? 0
  • Wlkp
Odp: Aneksowanie umów POZ (w tym TS) wieloletnich Mazowiecki
« Odpowiedź #21 dnia: Grudnia 07, 2011, 19:07:47 pm »
....  i koperty w kopertę i w kopertę :o

no właśnie tego mi chyba najbardziej brakuje ;)

A na poważnie, najgorsza jest wszechobecna dezorientacja, bo wiadomo, co księstwo to obyczaj... ale my tu (WLKP) nawet w swoim księstwie mamy rozbieżności i różne zdanie  ... :(

EDIT: Dziękuję za ustawę.... na jej podstawie wpisałam w Niepubliczny ... - podmiot leczniczy, a w Grupową Praktykę ... - praktyka zawodowa.

Offline neelix

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 991
  • Pomógł? 39
Odp: Aneksowanie umów POZ (w tym TS) wieloletnich Mazowiecki
« Odpowiedź #22 dnia: Grudnia 08, 2011, 10:25:51 am »
W oddziale reginalnym twierdzą że oświadczenie z załącznika 3 o transporcie sanitarnym nie dotyczy POZ, tylko TS właśnie. Jutro mija termin składania wniosków a dziś podobno jadą na szkolenie do MOW na temat aneksowania.

 

* Szukaj


* Kto jest on-line

  • Kropka Gości: 85
  • Kropka Ukrytych: 0
  • Kropka Użytkowników: 0

Nie ma żadnego użytkownika on-line.

Reklama

* Aktywni

Paweł Paweł
9299 Wiadomości
mpi
3356 Wiadomości
PiotrSz
3279 Wiadomości
Michał Michał
3178 Wiadomości
karolweksler
3074 Wiadomości
09061303
3035 Wiadomości
Edward_B Edward_B
2935 Wiadomości
Bartosz Bartosz
2375 Wiadomości
maciek777 maciek777
2200 Wiadomości
cilazapril cilazapril
1622 Wiadomości

Reklama

Postaw mi kawę na buycoffee.to/forumpps

Reklama

Style:3: index (domyslny), Portal (default), Display (default).
Pod-szablony:8: init, html_above, body_above, portal_above, main, portal_below, body_below, html_below.
Pliki językowe:8: SPortal.english (domyslny), SPortal.polish-utf8 (domyslny), SPortal.english (domyslny), index+Modifications.english (domyslny), index+Modifications.polish-utf8 (domyslny), SPortal.polish-utf8 (domyslny), index.english (domyslny), index.polish-utf8 (domyslny).
Arkusze stylów:1: portal (default).
Uwzględnione pliki:15 - 738KB. (pokaż)
Użytych zapytań: 28.

[Pokaż zapytania]