collapse

Reklama


Autor Wątek: zmiana harmonogramu  (Przeczytany 63921 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline jedin

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 649
  • Pomógł? 10
Odp: zmiana harmonogramu
« Odpowiedź #120 dnia: Stycznia 18, 2013, 19:24:13 pm »
sama radość znów przewalać harmo w 3 poradniach... i to zawsze w piatki po południu dają info , żeby czasem człowiek nie zapomniał , że w weekend też trzeba pracować ...pozdrawiam...

Offline mpi

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 3356
  • Pomógł? 116
  • Kujawsko-Pomorskie
Odp: zmiana harmonogramu
« Odpowiedź #121 dnia: Stycznia 18, 2013, 19:25:58 pm »
Wystąp z zapytaniem do centrali NFZ o to w jakich godzinach może być czynna poradnia.

Offline jedin

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 649
  • Pomógł? 10
Odp: zmiana harmonogramu
« Odpowiedź #122 dnia: Stycznia 18, 2013, 19:58:52 pm »
Zadzwonie w poniedziałek, zmieniałem np. we wrzesniu 2012 podnoszac harmonogram do 21 i zatwierdzili zgłoszenie bez problemów, a teraz nadinterpretacja zarzadzenie prezesa nfz (pewnie któś nowy chce zabłysnąć), w terapi uzależnien mamy terapię grupową która rozpoczyna sie o 18 i trwa 3 h, tak by uzaleznieni mogli przyjsc po pracy  ...juz widze to tłumaczenie w poniedziałek, nic tylko walnąć browara...i do poniedziałku żadnej ewusi...

Offline Paweł

  • Administrator
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 9290
  • Pomógł? 518
  • Zachodniopomorski OW
Odp: zmiana harmonogramu
« Odpowiedź #123 dnia: Stycznia 18, 2013, 20:04:38 pm »

Offline jedin

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 649
  • Pomógł? 10
Odp: zmiana harmonogramu
« Odpowiedź #124 dnia: Stycznia 18, 2013, 20:13:03 pm »
na zdrowie Paweł ...chociaż toast " na zdrowie" dziwnie brzmi na tym forum... ;)

Offline olusza

  • Specjalista
  • ***
  • Wiadomości: 232
  • Pomógł? 4
Odp: zmiana harmonogramu
« Odpowiedź #125 dnia: Września 19, 2017, 23:56:54 pm »
witam,muszę zrobić zmianę w potencjale a dokładnie w harmonogramie.chcę usunąć 1 dzień pracy komórki zakładu optycznego mianowicie sobotę.i teraz...jak to jest czy w szoi najpierw dokonuję zmian czyli zamykam harmonogramy miejsca ,personelu,otwieram itd. a potem generuje wniosek :zgloszenie zmiany do umowy.czy to najpierw wprowadza sie zgloszenie a potem w pozycjach  lub pozycjach do weryfikacji dokonuje się zmian.przeczytałam wszystkie wątki temu poświęcone,ale chyba zmęczyłam się tematem bo mnie to przerosło.proszę o podpowiedz a bardziej instrukcje co po czym

Offline Edward_B

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2935
  • Pomógł? 154
Odp: zmiana harmonogramu
« Odpowiedź #126 dnia: Września 20, 2017, 10:29:55 am »
Ja zaczynam od zmian w potencjale, a potem generuję wniosek zmian do umowy, sprawdzam jeszcze czy we wniosku jest ok w uwagach piszę czego dotyczą zmiany i zatwierdzam.
Edward z Kętrzyna

Offline olusza

  • Specjalista
  • ***
  • Wiadomości: 232
  • Pomógł? 4
Odp: zmiana harmonogramu
« Odpowiedź #127 dnia: Września 20, 2017, 10:54:35 am »
kurcze,brzmi prosto,ale jak to zestawie z tym co piszą w nowej instrukcji SZOI to nie wygląda to to dobrze. wygenerowałam zgłoszenie zmiany do umowy.teraz w" pozycje" wybieram harmonogramy.mam opcje podziel,edytuj itp.chce stary harmonogram zakonczyc z dn.30.09 a nowy dodac od 1.10.i teraz przy dodaniu nowego harmonogramu mam:data waznosci od i do oraz przepisz harmonogram ze struktury do zgloszenia.
Data od to wiem...data do chciałabym zeby była nieokreslona ale sie nie da.
Łatwiej byłoby tak jak pisze p.Edward, że robię edycje i dodawanie harmonogramów miejsca,personelu,profilu w potencjale a pozniej jakims magicznym przyciskiem zaciagam zmiany.poszę jak krowie na rowie napisać mi kolejność

Offline olusza

  • Specjalista
  • ***
  • Wiadomości: 232
  • Pomógł? 4
Odp: zmiana harmonogramu
« Odpowiedź #128 dnia: Września 20, 2017, 11:34:51 am »
dobra doczytałam,
10stron dalej w instrukcji :)
"Uzupełnienie personelu medycznego
oraz harmonogramów miejsca z potencjału świadczeniodawcy
Na  liście  zgłoszeń  zmian  do  umowy  dodana  została  funkcjonalność  umożliwiająca  automatyczne
przypisanie do  zgłoszenia  zmian do  umowy  modyfikacji wprowadzonych  w  strukturze  potencjału  dla
personelu medycznego oraz harmonogramów miejsca.
Funkcja ta będzie działała poprawnie po spełnieniu następującego warunku:
WPROWADZENIE  WNIOSKU  O  ZGŁOSZENIE  ZMIAN  DO  UMOWY  MUSI  BYĆ  WYKONANE  PO
WYKONANIU  AKTUALIZACJI  DANYCH  PERSONELU  MEDYCZNEGO
ORAZ HARMONOGRAMÓW MIEJsCA W  STRUKTURZE  ŚWIADCZENIODAWCY
lub PRZED  WYKONANIEM  UZUPEŁNIENIA DANYCH ZE STRUKTURY NALEŻY ZAKTUALIZOWAĆ STAN WNIOSKU O ZGŁOSZENIE ZMIAN DO UMOWY."
ok.czytam i nie rozumiem.czyli niepotrzebnie wprowadziłam wniosek bo jeszcze w potencjale nie dokonałam zmian, i teraz co anulować wniosek(czy można i czy nie będzie się trzeba z tego tłumaczyć),dokonać zmian w szoi w potecjale czyli harmonogramy zamknac z dn.30.09 i utworzyc nowe z dn.01.10.dostosowac dla persolenu,komorki i profilu a potem wprowadzic zgłoszenie o zmianę do umowy ->wybrać operację->uzupełnienie ze struktury podać datę 1.10-.sprawdzic zatwierdzic i tyle??

Offline Edward_B

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2935
  • Pomógł? 154
Odp: zmiana harmonogramu
« Odpowiedź #129 dnia: Września 20, 2017, 13:31:21 pm »
Pisałem przecież zmiany w potencjale, a potem wniosek. Ten wniosek możesz anulować. Nie rozpisuję się mocno bo sory nie mam teraz akurat czasu
Edward z Kętrzyna

Offline olusza

  • Specjalista
  • ***
  • Wiadomości: 232
  • Pomógł? 4
Odp: zmiana harmonogramu
« Odpowiedź #130 dnia: Września 20, 2017, 15:26:30 pm »
dzięki,zapamiętane i przyklepane. Myślałam że pójdzie teraz z górki.nic bardziej mylnego.żeby usunąć z harmonogramu pracy komórki 1 dzień muszę:
1.zamknąć harmonogram pracownika
2.zamknąć harmonogram komórki
3.otworzyć/utworzyć harm.komórki bez tego jednego dnia
4.otworzyć/przypisać harm.pracownikowi
????
tylko nie wiem jak.czy to idzie tak:zasoby świadczeniodawcy->zatrudniony personel->miejsca pracy-
>zdefiniować praca/zatrudnienie do(podać datę).teraz przejść do miejsc udzielania świadczeń->harmonogramy->określić datę obowiązywania zatwierdzić teraz w tym samym czyli harmonogramy miejsca dodac nowy,utworzony bez tego 1 dnia,wrócić do zatrudnionego personelu->miejsca pracy->i teraz co? dodawanie nowego miejsca pracy i tam bedzie można ten nowy harmonogram przypisać i zdefiniować nowy śr. miesiecznyczas pracy personelu?

Offline Edward_B

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2935
  • Pomógł? 154
Odp: zmiana harmonogramu
« Odpowiedź #131 dnia: Września 20, 2017, 18:31:26 pm »
Można zrobić to tak, zaczynasz na SZOI od Potencjał >> Zasoby świ. >> zatrudniony personel. Zamykasz zatrudnienie z dniem np. dzisiejszym. Przechodzisz do Potencjał>> Styruktura wykonawcza >> Miejsce udzielania świad. zamykasz harmonogram. Dodajesz harmonogram utworzony wcześniej bez tego dnia od dnia następnego po zamknięciu bez terminowo. Wracasz do pracownika dodajesz zatrudnienie z nowym harmonogramem też od tego dnia co w miejscu wyk. św. i generujesz wniosek o zmianę do umowy we wniosku wybieram uzupełnij ze struktury. Tak robię i jest zawsze dobrze. powodzenia
Edward z Kętrzyna

Offline olusza

  • Specjalista
  • ***
  • Wiadomości: 232
  • Pomógł? 4
Odp: zmiana harmonogramu
« Odpowiedź #132 dnia: Września 20, 2017, 19:35:57 pm »
ok.jestem już przy końcówce:)dziękuję z góry.mam pytanie do : "Wracasz do pracownika dodajesz zatrudnienie z nowym harmonogramem też od tego dnia co w miejscu wyk. św."
wchodzę w potencjał->zatrudniony personel->miejsca pracy czy edytuj zatrudnienie??jak w miejsca pracy to mam dodać nowe miejsce i tam przypiąć nowy harmonogram?
końcowe pytanie już na wyrost:po wygenerowaniu zgloszenia zmian do umowy ,zatwierdzeniu,przekazaniu czy mam cos jeszcze papierowo  dostarczyc do NFZ(zachodniopomorskie) i jak bedzie wygladała procedura.powiedziano mi że dopiero zgloszenie idzie na listopad bo do 14 dni przed rozpoczeciem nowego okresu rozliczeniowego nalezy dokonywac zgloszen.ale mogę wpisać od pazdziernika że zmiany obowiązywać będą??

Offline Edward_B

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2935
  • Pomógł? 154
Odp: zmiana harmonogramu
« Odpowiedź #133 dnia: Września 20, 2017, 20:55:28 pm »
wszystko piszesz dobrze tylko nie edytujesz zatrudnienia bo ono jest zakończone tylko dodajesz nowe z nowym harmonogramem od dnia tak jak nowy harmonogram miejsca. Musi być ciągłość nawet jak wychodzi że to sobota czy niedziela to i tak nie może być przerwy jak kończysz jeden 20.09. to zaczynasz nowy 21.09. papierów się nie wysyła
Edward z Kętrzyna

Offline olusza

  • Specjalista
  • ***
  • Wiadomości: 232
  • Pomógł? 4
Odp: zmiana harmonogramu
« Odpowiedź #134 dnia: Września 20, 2017, 20:59:29 pm »
tak zrobiłam:)niby wyszło.boję się zatwierdzić ten wniosek ;D swieci sie na żółto. w pozycjach wszystko po mojej mysli.to co zatwierdzac??dzięki za poświecony czas.pozdrawiam

 

* Szukaj


* Kto jest on-line

  • Kropka Gości: 80
  • Kropka Ukrytych: 0
  • Kropka Użytkowników: 5
  • Kropka Użytkownicy online:

Reklama

* Aktywni

Paweł Paweł
9290 Wiadomości
mpi
3356 Wiadomości
PiotrSz
3279 Wiadomości
Michał Michał
3173 Wiadomości
karolweksler
3071 Wiadomości
09061303
3027 Wiadomości
Edward_B Edward_B
2935 Wiadomości
Bartosz Bartosz
2375 Wiadomości
maciek777 maciek777
2200 Wiadomości
cilazapril cilazapril
1619 Wiadomości

Reklama

Postaw mi kawę na buycoffee.to/forumpps

Reklama

Style:3: index (domyslny), Portal (default), Display (default).
Pod-szablony:8: init, html_above, body_above, portal_above, main, portal_below, body_below, html_below.
Pliki językowe:8: SPortal.english (domyslny), SPortal.polish-utf8 (domyslny), SPortal.english (domyslny), index+Modifications.english (domyslny), index+Modifications.polish-utf8 (domyslny), SPortal.polish-utf8 (domyslny), index.english (domyslny), index.polish-utf8 (domyslny).
Arkusze stylów:1: portal (default).
Uwzględnione pliki:15 - 738KB. (pokaż)
Użytych zapytań: 29.

[Pokaż zapytania]