collapse

Reklama


Autor Wątek: zmiana harmonogramu  (Przeczytany 63926 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Paweł

  • Administrator
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 9290
  • Pomógł? 518
  • Zachodniopomorski OW
Odp: zmiana harmonogramu
« Odpowiedź #15 dnia: Listopada 16, 2011, 09:17:29 am »
Nie.

Offline mufi

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 73
  • Pomógł? 2
Odp: zmiana harmonogramu
« Odpowiedź #16 dnia: Listopada 16, 2011, 09:29:35 am »
Dziękuje za pomoc  :)

Offline scorpio69

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 62
  • Pomógł? 0
Odp: zmiana harmonogramu
« Odpowiedź #17 dnia: Grudnia 01, 2011, 13:53:20 pm »
a ja mam pytanie jak zmienić harmonogram do nowej oferty na szoi mam personel deklarowany od 01 01 2012 i muszę jednak zmienić wprowadzony już harmonogram czy jak zakoń czę ten harmonogram na01 01 2012 i otworzę nowy z datą 01 01 2012 to będzie dobrze

Offline skopczyp

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 645
  • Pomógł? 37
  • SZOI
Odp: zmiana harmonogramu
« Odpowiedź #18 dnia: Grudnia 01, 2011, 15:32:56 pm »

wejść w edycję tego harmonogramu zadeklarowanego i poprawić (edytuj)

Offline Piotr29

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 724
  • Pomógł? 40
  • Warmińsko - Mazurski OW
Odp: zmiana harmonogramu
« Odpowiedź #19 dnia: Grudnia 01, 2011, 16:58:39 pm »
wprowadzony możesz zmienić tak jak pisze skoczyp....z tego co piszesz rozumiem że nie poszedł ten harmonogram w żadnej ofercie? ...bo jak poszedł to trzeba poczekać...
Pozdrawiam

Piotr

decerios

  • Gość
Odp: zmiana harmonogramu
« Odpowiedź #20 dnia: Grudnia 13, 2011, 21:39:14 pm »
A jak postąpić w przypadku gdy
1. Przypisałem w SZOI osobie harmonogram indywidualny (wczesniej nie miała - miała tylko sumaryczny czas pracy). Przypisałem zgodnie z prawdą na dzień dzisiejszy - 4 dni w tygodniu.
Teraz zmiana do umowy.
Od początku roku do dzisiaj chcę ustawić 5 dni, a od dzisiaj na 4 dni w tygodniu. Od dzisiaj ustawić mogę lecz nie mogę od początku roku (bo wchodzi w konflikt z harmonogramem indywidualnym). Co zrobić ?

Druga sprawa - jakie jest znaczenie tego harmonogramu indywidualnego skoro w zgłoszeniu zmian do umowy i tak można wpisać inne wartości byleby nie przekraczały ram tego harmonogramu indywidualnego ? Innymi słowy - czy harmonogram indywidualny jest wiążący czy ten ze zgłoszenia zmiany do umowy (który może być podzbiorem indywidualnego) ?

Offline Piotr29

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 724
  • Pomógł? 40
  • Warmińsko - Mazurski OW
Odp: zmiana harmonogramu
« Odpowiedź #21 dnia: Grudnia 14, 2011, 07:46:22 am »
Nie ustawisz nic od poczatku roku...ten od poczatku roku należy zamknąć z datą np. wczorajszą i dodać kolejny z datą dzisiejszą z harmonogramem indywidualnym....

Wiążący jest harmonogram w zgłoszeniu...
Pozdrawiam

Piotr

Offline jedrek

  • Specjalista
  • ***
  • Wiadomości: 219
  • Pomógł? 0
  • zachodniopomorskie
Odp: zmiana harmonogramu
« Odpowiedź #22 dnia: Grudnia 14, 2011, 10:26:18 am »
Witam,
potrzebuję zmienić harmonogramy z całodobowych na normalne POZ gdyż Panie pielęgniarki nie mają już dłużej opieki nocnej i świątecznej wyjazdowej.

Teraz tylko pytanie jak w SZOI zaznaczyć dodając nowy harmonogram, że te godziny są w gabinecie a inne w terenie?

Na NFZ mam taki komunikat:
Cytuj
W celu umożliwienia Oddziałowi wykorzystania danych o Państwa potencjale do umów na rok 2012 należy dokonać zmian w taki sposób aby ostatni aktualny harmonogram pracy był bezterminowy. W przypadku nieprzedłużenia obowiązywania harmonogramów pracy personel nie zostanie ujęty do realizacji świadczeń do umowy na rok 2012. Podobna sytuacja dotyczy okresu używalności sprzętu i aparatury medycznej oraz umów z podwykonawcami.

Obecne harmonogramy są bezterminowe, ale ni jak mają się do czasu pracy... więc wypadało by zmienić.

Jeszcze pytanie czy takie zmiany, nie pociągają za sobą konieczności jakiś zmian do umowy itp? ...a może lepiej nic nie ruszać. Bo tak naprawdę to chodzi tylko o to aby to aneksowanie przeszło bez problemów.
« Ostatnia zmiana: Grudnia 14, 2011, 10:29:58 am wysłana przez jedrek »

Offline skopczyp

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 645
  • Pomógł? 37
  • SZOI
Odp: zmiana harmonogramu
« Odpowiedź #23 dnia: Grudnia 14, 2011, 11:10:42 am »

 zgodnie z komunikatem musisz tylko zapewnić daty obowiązywania harmonogramów

 same godziny i typy praca/wizyty domowe  są pod umową -  w tym roku NFZ ma po swojej stronie przenieść twój potencjał z 2011 do 2012 - więc ty lepiej nic nie zmieniaj :)

 a jak coś będzie do poprawy to w styczniu dodasz zmiany do umowy (albo ci dadzą znać że coś nie halo :))

Offline eiliat

  • Zaawansowany
  • **
  • Wiadomości: 113
  • Pomógł? 1
Odp: zmiana harmonogramu
« Odpowiedź #24 dnia: Grudnia 14, 2011, 11:13:24 am »
Witam,

Czyli mam rozumieć skopczyp, że tylko daty mają być bezterminowo i mam nie zmieniać godzin i dni jako, że również od 2012 roku nie będę miał świątecznej-wyjazdowej?

Wnioskuję też, że nie mam tworzyć nowych harmonogramów czyli z datą od 01-01-2012 tylko te co mam np. od 2002 roku ustawić na bezterminowo?

Offline Tomek R

  • Super Specjalista
  • ****
  • Wiadomości: 326
  • Pomógł? 43
  • Wielkopolski OW NFZ
Odp: zmiana harmonogramu
« Odpowiedź #25 dnia: Grudnia 14, 2011, 15:30:12 pm »
Wnioskuję też, że nie mam tworzyć nowych harmonogramów czyli z datą od 01-01-2012 tylko te co mam np. od 2002 roku ustawić na bezterminowo?

Jeżeli są aktualne to tak.
Pozdrawiam!

Offline eiliat

  • Zaawansowany
  • **
  • Wiadomości: 113
  • Pomógł? 1
Odp: zmiana harmonogramu
« Odpowiedź #26 dnia: Grudnia 14, 2011, 20:13:59 pm »
No a co z tą nocną świąteczną? Jak Wy to robicie? Zmieniacie na 8:00-18:00 i dajcie poniedziałek-piątek?

Offline Przemyslaw

  • ForumPPS.pl
  • Administrator
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1302
  • Pomógł? 33
  • Zachodniopomorski OW
Odp: zmiana harmonogramu
« Odpowiedź #27 dnia: Grudnia 14, 2011, 20:19:26 pm »
Ja zakończyłem stare harmonogramy z końcem tego roku i wpisałem od stycznia bez zakończenia nowe już bez nocnej i świątecznej bo nie mamy już tego zakresu.

Offline Edyta

  • Kompletny nowicjusz
  • Wiadomości: 2
  • Pomógł? 0
Odp: zmiana harmonogramu
« Odpowiedź #28 dnia: Stycznia 18, 2012, 19:15:16 pm »
Czytam, że macie dość odpowiadania na pytania o zmiany harmonogramu, ale nie potrafię sobie poradzić :(
Zmieniłam  harmonogramy pracy lekarzy ze średniotygodniowych  za szczegółowe (mam ich wielu) ale okazuje się ze niepotrzebnie i nie umiem tego przywrócić. Proszę o schemat postępowania. Błagam. Na swoje usprawiedliwienie dodam, że dopiero zaczynam poznawać w SZOI .

Offline wojciech.re

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 821
  • Pomógł? 53
  • Warmińsko-Mazurski OW NFZ
Odp: zmiana harmonogramu
« Odpowiedź #29 dnia: Stycznia 19, 2012, 07:38:45 am »
Czytam, że macie dość odpowiadania na pytania o zmiany harmonogramu, ale nie potrafię sobie poradzić :(
Zmieniłam  harmonogramy pracy lekarzy ze średniotygodniowych  za szczegółowe (mam ich wielu) ale okazuje się ze niepotrzebnie i nie umiem tego przywrócić. Proszę o schemat postępowania. Błagam. Na swoje usprawiedliwienie dodam, że dopiero zaczynam poznawać w SZOI .

Trudno coś poradzić jak nie wiadomo dokładnie o co chodzi. Z czym nie potrafisz sobie poradzić? na czym się zatrzymałaś ?

Schemat postępowania przedstawił maciek777 na pierwszej stronie tego postu.

 

* Szukaj


* Kto jest on-line

  • Kropka Gości: 92
  • Kropka Ukrytych: 0
  • Kropka Użytkowników: 0

Nie ma żadnego użytkownika on-line.

Reklama

* Aktywni

Paweł Paweł
9290 Wiadomości
mpi
3356 Wiadomości
PiotrSz
3279 Wiadomości
Michał Michał
3173 Wiadomości
karolweksler
3071 Wiadomości
09061303
3027 Wiadomości
Edward_B Edward_B
2935 Wiadomości
Bartosz Bartosz
2375 Wiadomości
maciek777 maciek777
2200 Wiadomości
cilazapril cilazapril
1619 Wiadomości

Reklama

Postaw mi kawę na buycoffee.to/forumpps

Reklama

Style:3: index (domyslny), Portal (default), Display (default).
Pod-szablony:8: init, html_above, body_above, portal_above, main, portal_below, body_below, html_below.
Pliki językowe:8: SPortal.english (domyslny), SPortal.polish-utf8 (domyslny), SPortal.english (domyslny), index+Modifications.english (domyslny), index+Modifications.polish-utf8 (domyslny), SPortal.polish-utf8 (domyslny), index.english (domyslny), index.polish-utf8 (domyslny).
Arkusze stylów:1: portal (default).
Uwzględnione pliki:15 - 738KB. (pokaż)
Użytych zapytań: 29.

[Pokaż zapytania]