collapse

Reklama


Autor Wątek: AKTUALIZACJA POTENCJAŁU W SZOI  (Przeczytany 31983 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline puciol

  • Sponsorzy Forum
  • Specjalista
  • *****
  • Wiadomości: 216
  • Pomógł? 7
AKTUALIZACJA POTENCJAŁU W SZOI
« dnia: Listopada 02, 2011, 12:43:30 pm »
Otrzymałem do podpisania "Oświadczenie o aktualizacji potencjału i spełnieniu warunków koniecznych do realizacji świadczeń wynikających z aktualnych przepisów". W 2012 personel i jego godziny pracy nie ulegną zmianie, sprzętu też nie przybyło. Czy coś mimo to przy nich aktualizuję czy zostawiam bez zmian?

pozdrawiam
Puciol

Offline Paweł

  • Administrator
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 9290
  • Pomógł? 518
  • Zachodniopomorski OW
Odp: AKTUALIZACJA POTENCJAŁU W SZOI
« Odpowiedź #1 dnia: Listopada 02, 2011, 12:58:10 pm »
1. A zmieniło się coś?
2. Czy spełniacie wymagania, czy czasem nie trzeba czegoś dopisać?

Offline puciol

  • Sponsorzy Forum
  • Specjalista
  • *****
  • Wiadomości: 216
  • Pomógł? 7
Odp: AKTUALIZACJA POTENCJAŁU W SZOI
« Odpowiedź #2 dnia: Listopada 02, 2011, 13:21:33 pm »
1. Nic się nie zmieniło - personel, sprzęt i godziny pracy bez zmian.
2. Wymagania też spełniamy.

Na początku października robiłem też aktualizację danych w SZOI zgodnie z udostępnionym słownikami podmiotów prowadzących działalność leczniczą.

Offline Grażyna

  • Sponsorzy Forum
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 639
  • Pomógł? 5
  • Mazowiecki Oddział Wojewódzki NFZ
Odp: AKTUALIZACJA POTENCJAŁU W SZOI
« Odpowiedź #3 dnia: Listopada 03, 2011, 11:00:26 am »
Witam, u mnie został dokupiony sprzęt, czy mogę go teraz dopisać bez koniecznosci zgłoszenia zmian do umowy.
I drugie pytanie czy nie trzeba zamknąć harmonogramu na koniec roku i otworzyć nowy na 2012r. Proszę o podpowiedź, pozdrawiam

Offline Paweł

  • Administrator
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 9290
  • Pomógł? 518
  • Zachodniopomorski OW
Odp: AKTUALIZACJA POTENCJAŁU W SZOI
« Odpowiedź #4 dnia: Listopada 03, 2011, 11:15:52 am »
Witam, u mnie został dokupiony sprzęt, czy mogę go teraz dopisać bez koniecznosci zgłoszenia zmian do umowy.

Możesz.

I drugie pytanie czy nie trzeba zamknąć harmonogramu na koniec roku i otworzyć nowy na 2012r. Proszę o podpowiedź, pozdrawiam

Nie trzeba.

Offline Grażyna

  • Sponsorzy Forum
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 639
  • Pomógł? 5
  • Mazowiecki Oddział Wojewódzki NFZ
Odp: AKTUALIZACJA POTENCJAŁU W SZOI
« Odpowiedź #5 dnia: Listopada 03, 2011, 11:53:49 am »
Dzięki

Offline joannah

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 31
  • Pomógł? 0
Odp: AKTUALIZACJA POTENCJAŁU W SZOI
« Odpowiedź #6 dnia: Października 20, 2012, 14:55:10 pm »
Właśnie aktualizuję potencjał na 2013 rok w związku z oświadczeniem. Zastanawiam się właśnie nad tymi harmonogramami. Jak to jest że na szoi patrząc  przy konkretnej osobie zatrudnienie jest bezterminowe jednak tworząc zmiany do umowy zawsze trzeba zamknąć harmonogram z jakimś terminem. I teraz moja wątpliwość: czy jeżeli w zmianach do umowy harmonogramy są ważne do 31.12.2012 a na szoi w zatrudnionym personelu medycznym
w miejscach zatrudnienia są bezterminowe to czy nie trzeba zamykać na koniec roku i otwierać na początek a potem tworzyć zmianę do umowy? Czy dane zostaną pobrane harmonogramów widocznych w zatrudnionym personelu? Jak się do tego mają harmonogramy ze zgłoszeń zmian do umowy?
Z góry dziękuję za rozwianie wątpliwości.

Offline maciek777

  • Global Moderator
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2200
  • Pomógł? 81
  • Mazowiecki OW
Odp: AKTUALIZACJA POTENCJAŁU W SZOI
« Odpowiedź #7 dnia: Października 20, 2012, 18:14:43 pm »
Właśnie aktualizuję potencjał na 2013 rok w związku z oświadczeniem. Zastanawiam się właśnie nad tymi harmonogramami. Jak to jest że na szoi patrząc  przy konkretnej osobie zatrudnienie jest bezterminowe jednak tworząc zmiany do umowy zawsze trzeba zamknąć harmonogram z jakimś terminem. I teraz moja wątpliwość: czy jeżeli w zmianach do umowy harmonogramy są ważne do 31.12.2012 a na szoi w zatrudnionym personelu medycznym
w miejscach zatrudnienia są bezterminowe to czy nie trzeba zamykać na koniec roku i otwierać na początek a potem tworzyć zmianę do umowy? Czy dane zostaną pobrane harmonogramów widocznych w zatrudnionym personelu? Jak się do tego mają harmonogramy ze zgłoszeń zmian do umowy?
Z góry dziękuję za rozwianie wątpliwości.

Jeśli nic na 2013r Ci się nie zmienia odnośnie harmonogramów a masz w harmonogramach personelu do bezterminowo to jest ok, jeśli planujesz jakieś zmiany to zamykasz "stary" harmonogram z 31-12-2012 i otwierasz nowy taki jaki ma być w 2013.
« Ostatnia zmiana: Października 20, 2012, 18:16:51 pm wysłana przez maciek777 »
Wróżbita maciek już nie wróży, bo zamknął się w sobie :p

Offline Paweł

  • Administrator
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 9290
  • Pomógł? 518
  • Zachodniopomorski OW
Odp: AKTUALIZACJA POTENCJAŁU W SZOI
« Odpowiedź #8 dnia: Października 20, 2012, 18:22:08 pm »
W zgłoszeniu zmiany do umowy daty harmonogramów są zawsze określone na koniec roku gdyż tyle trwa umowa. Ciężko, żeby daty przekraczały czas obowiązywania umowy.

Offline maciek777

  • Global Moderator
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2200
  • Pomógł? 81
  • Mazowiecki OW
Odp: AKTUALIZACJA POTENCJAŁU W SZOI
« Odpowiedź #9 dnia: Października 20, 2012, 18:24:14 pm »
W zgłoszeniu zmiany do umowy daty harmonogramów są zawsze określone na koniec roku gdyż tyle trwa umowa. Ciężko, żeby daty przekraczały czas obowiązywania umowy.

Jak zwykle dzięki za uzupełnienie  ;)
Wróżbita maciek już nie wróży, bo zamknął się w sobie :p

Offline joannah

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 31
  • Pomógł? 0
Odp: AKTUALIZACJA POTENCJAŁU W SZOI
« Odpowiedź #10 dnia: Października 20, 2012, 20:39:20 pm »
dziękuję za rozwianie wątpliwości, pozdrawiam

Offline underdog

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 16
  • Pomógł? 0
Odp: AKTUALIZACJA POTENCJAŁU W SZOI
« Odpowiedź #11 dnia: Listopada 04, 2012, 10:45:35 am »
Jeśli nic na 2013r Ci się nie zmienia odnośnie harmonogramów a masz w harmonogramach personelu do bezterminowo to jest ok, jeśli planujesz jakieś zmiany to zamykasz "stary" harmonogram z 31-12-2012 i otwierasz nowy taki jaki ma być w 2013.
Podpowiedzcie proszę, gdzie u licha ciężkiego ma być ten zapis w harmonogramach personelu do bezterminowo?
SZOI -> potencjał -> ...

Wszędzie gdzie znajduję cokolwiek jest tylko zatrudniony od: (data) i zatrudniony do: -
Nie widzę pola, w odniesieniu do harmonogramów, gdzie mogło by być oznaczenie "bezterminowo" :/
« Ostatnia zmiana: Listopada 04, 2012, 10:51:06 am wysłana przez underdog »

Offline skopczyp

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 645
  • Pomógł? 37
  • SZOI
Odp: AKTUALIZACJA POTENCJAŁU W SZOI
« Odpowiedź #12 dnia: Listopada 04, 2012, 12:45:30 pm »
Myślnik w polu Do  oznacza "Bezterminowo"  czyli że nie ma ograniczenia  żadną datą.  tak musisz mieć w zasobach w miejscu pracy danej osoby.

I to wystarczy

Offline Monia

  • Specjalista
  • ***
  • Wiadomości: 245
  • Pomógł? 3
Odp: AKTUALIZACJA POTENCJAŁU W SZOI
« Odpowiedź #13 dnia: Listopada 04, 2012, 14:13:16 pm »
Moje pytanie dotyczy zmiany harmonogramu w SZOJ na 2013,nowy harmonogram otworzę z dniem 01.01.2013,ale problem polega na tym ,że poprzedni harmonogram 2012,mam bezterminowo, jak mam go zamknąć,czyli wpisać do 31.12.12,jak to zrobić ,czy jest to konieczne,a jesli tak to bardzo proszę o podpowiedż krok po kroku jak to zrobić, jak zamknąć poprzedni harmonogram, z góry mocno dziękuję.

Offline Szary Eclipse

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 15
  • Pomógł? 0
Odp: AKTUALIZACJA POTENCJAŁU W SZOI
« Odpowiedź #14 dnia: Listopada 05, 2012, 09:06:57 am »
Dobrzy ludzie, pomóżcie :)

Rozliczam stomatologię i jeżeli nic nie zmieniło w personelu, ich godzinach pracy (zatrudnieni bezterminowo) ani w sprzęcie to mam robić coś w tej aktualizacji potencjału czy zostawić tak jak jest?

Chodzi mi o to czy te daty trzeba zmieniać wszędzie na 2013-01-01 do 2013-06-30 tak jak to się robi w połowie roku? Czy nie?

 

* Szukaj


* Kto jest on-line

  • Kropka Gości: 88
  • Kropka Ukrytych: 0
  • Kropka Użytkowników: 1
  • Kropka Użytkownicy online:

Reklama

* Aktywni

Paweł Paweł
9290 Wiadomości
mpi
3356 Wiadomości
PiotrSz
3279 Wiadomości
Michał Michał
3173 Wiadomości
karolweksler
3071 Wiadomości
09061303
3027 Wiadomości
Edward_B Edward_B
2935 Wiadomości
Bartosz Bartosz
2375 Wiadomości
maciek777 maciek777
2200 Wiadomości
cilazapril cilazapril
1619 Wiadomości

Reklama

Postaw mi kawę na buycoffee.to/forumpps

Reklama

Style:3: index (domyslny), Portal (default), Display (default).
Pod-szablony:8: init, html_above, body_above, portal_above, main, portal_below, body_below, html_below.
Pliki językowe:8: SPortal.english (domyslny), SPortal.polish-utf8 (domyslny), SPortal.english (domyslny), index+Modifications.english (domyslny), index+Modifications.polish-utf8 (domyslny), SPortal.polish-utf8 (domyslny), index.english (domyslny), index.polish-utf8 (domyslny).
Arkusze stylów:1: portal (default).
Uwzględnione pliki:15 - 738KB. (pokaż)
Użytych zapytań: 29.

[Pokaż zapytania]