Konkurs Ofert > Konkurs Ofert 2010/2011

Dokumentacja aktu. w AOS II półrocze

(1/10) > >>

Jarasz:
No i w kuj-pom rozpoczęło się aneksowanie umów na drugie półrocze 2011

Paweł:
I dokumentację trzeba składać? Bez jaj.

Jarasz:
I ten kto ma jaja i ten kto ich nie ma:)
Komunikat ze strony jest http://www.nfz-bydgoszcz.pl/article/swiadczeniodawcy/kontraktowanie_swiadczen/kontraktowanie_2011/aneksowanie_umow_wieloletnich_2011/article.php?id_item_tree=fcd838a337104190c7fecd0fc07b9012&id_art=6358753678e53866a437f344c39e8db8

mpi:

--- Cytat: Paweł w Czerwca 10, 2011, 14:54:58 pm ---I dokumentację trzeba składać? Bez jaj.

--- Koniec cytatu ---

mi tam już nic się nie chce mówić. Uprzedzałem że tak będzie to teraz jak nie urlopy to szkolenia i nikogo nie ma. A termin jest do 16 czerwca. Ogłoszone po południu 10-go, następnie sobota i niedziela a więc pozostają 4 dni.
Jeszcze trochę zobaczycie że dziś komunikat będzie a termin składania jutro. Bo skoro nikt nie protestuje to znaczy że wszystko jest w porządku...

A przy okazji - które k**** zarządzenie w końcu obowiązuje? Najpierw był jeden projekt, potem drugi ale wszedł w końcu jakiś w życie, czy obowiązuje to z tamtego roku?

Co za nieudolni urzędnicy NFZ ... do trzech razy sztuka - już raz była próba zmian w AOS, teraz druga. Może za trzecim razem wyjdzie? Powinni teraz na miesiąc robić umowy i co miesiąc dokumentacje aktualizacyjne. Może w którymś by się udało wprowadzić zmiany...

Przypominam że w którymś roku Porozumienie Zielonogórskie wywalczyło że nie trzeba składać dokumentacji aktualizacyjnych w przypadku gdy nic się nie zmieniło. NFZ bronił się wtdy, że należy dostosować system informatyczny. W końcu to zrobił, jednak teraz znowu należy składać te dokumentacje. Widocznie ciągle trzeba protestować? Normalnie rzygać się chce... nieudolni urzędnicy...

EDIT: radzę wszystkim wygenerować sobie szybko profile i je pobrać bo znając życie SZOI dziś padnie (bądź będzie aktualizacja) i ruszy dopiero w poniedziałek.

Przemyslaw:
Na zachodniopomorskim dadzą pewnie w poniedziałek komunikat.. i będą 3 dni  ;D
Ta aneksowanie to bzdura. Przecież niby po to jest zmiana do umowy w szoi, żeby informować NFZ.
Profil pobrałem ale nie ma zpo w zachodniopomorskim ::)

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej