collapse

Reklama


Autor Wątek: Czy warto kupić moduł REHABILITACJA?  (Przeczytany 6158 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline neelix

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 991
  • Pomógł? 39
Czy warto kupić moduł REHABILITACJA?
« dnia: Marca 11, 2011, 22:15:34 pm »
Witam.

Chciałbym ułatwić pracę pań w rejestracji i zastanawiam się nad zakupem ww modułu. Zakres świadczeń to lekarska ambulatoryjna opieka, fizjioterapia ambulatoryjna i reh w ośrodku dziennym. Chciałbym żeby rejestrowanie świadczeń było szybsze i łatwiejsze, a 250 zł to nie taki straszny wydatek dla nzozu jeśli usprawni to pracę. Będę wdzięczny za opinie użytkowników i kilka podopowiedzi:
1. czy rejestracja przebiega szybciej?
2. wiem że w 2010 tworzyły się oddzielne zestawy dla świadczeń rozlicznych w osobodniach, jak jest teraz?

Z góry dzięki.

Offline Kozak_K

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 54
  • Pomógł? 0
Odp: Czy warto kupić moduł REHABILITACJA?
« Odpowiedź #1 dnia: Marca 12, 2011, 19:03:09 pm »
Witam. Miałem dokładnie ten sam dylemat i kupiłem ten moduł. Co prawda zaczołem go testować dopiero wczoraj więc moje doświadczenia są "krótkie". Tak na gorąco mogę powiedzieć, że faktycznie jest szybciej, ale trzeba bardzo uważać bo zdarzyło mi się kilka razy że zamiast dodać się pięć świadczeń dodało mi 2x5 albo powieliły się świadczenia poprzednie i nowe. Może to za krótki okres, ale powalony na kolana łatwością wpisywania - to nie jestem.

Offline gosiaczek

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 60
  • Pomógł? 2
Odp: Czy warto kupić moduł REHABILITACJA?
« Odpowiedź #2 dnia: Marca 13, 2011, 23:53:23 pm »
witam, nie wiem czy warto kupic , pracuje w tym module i mam mieszane uczucia. Zabiegi czy wizyty wprowadza sie szybciej, ale łatwiej popełnić błąd a poprawianie błędów niestety trwa o wiele dłużej niż w module rozłiczenia . Z pewnościa polecam do rozliczania porad lekarskich ,natomiast jeśli wykonywanych zabiegów rehabilitacyjnych jest b. dużo to rozliczanie wymaga dużego skupiena aby unikac błędów, pole w którym wkleja sie zabiegi jest małe i duża ilośc zabiegów wykonywanych w tym samym czasie jest trudna do umieszczenia w małym okienku

Offline ziomalski

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 70
  • Pomógł? 3
Odp: Czy warto kupić moduł REHABILITACJA?
« Odpowiedź #3 dnia: Kwietnia 07, 2011, 22:46:35 pm »
Witam,

warto kupić ten moduł, 250 to żaden pieniądz a osobe wpisującą świadczenia mozna odciążyć

1. widać obłożenie
2. widać ile kto jakich śiwadczeń udziela
3. w szybki sposób mozna dodawać świadczenia no i usuwać
4. w połączeniu z innymi rozwiązaniami można naprawde usprawnić pracę zozu

Jak potrzbne sa jakieś wskazówki to chętnie mogę pomóc w ustawieniu tego modułu




Offline neelix

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 991
  • Pomógł? 39
Odp: Czy warto kupić moduł REHABILITACJA?
« Odpowiedź #4 dnia: Czerwca 10, 2011, 23:54:55 pm »
Pozwolę sobie odświeżyć termat, otóż zakupiłem moduł rehabilitacja, i rzeczywiście trochę dziwny jest. Podstawowe pytanie: dlaczego przy wpisaniu kilku produktów w jednym kontakcie nie tworzy się jeden zestaw? Czy to jest zgodne z rozporządzeniem na 2011? Jeżeli mam kilka zakresów to muszę zawsze przy zmianie na inny zmieniać to w konfiguracji? Chyba można to było lepiej rozwiązać.

Offline PiotrSz

  • Administrator
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 3279
  • Pomógł? 108
Odp: Czy warto kupić moduł REHABILITACJA?
« Odpowiedź #5 dnia: Czerwca 13, 2011, 09:17:17 am »
Pozwolę sobie odświeżyć termat, otóż zakupiłem moduł rehabilitacja, i rzeczywiście trochę dziwny jest. Podstawowe pytanie: dlaczego przy wpisaniu kilku produktów w jednym kontakcie nie tworzy się jeden zestaw? Czy to jest zgodne z rozporządzeniem na 2011? Jeżeli mam kilka zakresów to muszę zawsze przy zmianie na inny zmieniać to w konfiguracji? Chyba można to było lepiej rozwiązać.

poczytaj sobie pdfa z tego linka i będziesz wiedział
http://www.nfz.gov.pl/new/index.php?katnr=0&dzialnr=2&artnr=4344&b=1

pozdrawiam

Offline neelix

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 991
  • Pomógł? 39
Odp: Czy warto kupić moduł REHABILITACJA?
« Odpowiedź #6 dnia: Czerwca 14, 2011, 16:57:46 pm »
Czytałem ale juz nie wiem czy dobrze zrozumiałem.
Człowiek w mazowieckim oddziale mówi że nie ma znaczenia czy przesyłam różne zabiegi z jednego dnia w jednym zestawie czy oddzielnych natomiast Kamsoft kategorycznie twierdzi że zgodnie z tym rozporządzeniem jeden produkt=jeden zestaw. I dlatego tak działa moduł.

 

* Szukaj


* Kto jest on-line

  • Kropka Gości: 95
  • Kropka Ukrytych: 0
  • Kropka Użytkowników: 1
  • Kropka Użytkownicy online:

Reklama

* Aktywni

Paweł Paweł
9299 Wiadomości
mpi
3356 Wiadomości
PiotrSz
3279 Wiadomości
Michał Michał
3178 Wiadomości
karolweksler
3074 Wiadomości
09061303
3035 Wiadomości
Edward_B Edward_B
2935 Wiadomości
Bartosz Bartosz
2375 Wiadomości
maciek777 maciek777
2200 Wiadomości
cilazapril cilazapril
1622 Wiadomości

Reklama

Postaw mi kawę na buycoffee.to/forumpps

Reklama

Style:3: index (domyslny), Portal (default), Display (default).
Pod-szablony:8: init, html_above, body_above, portal_above, main, portal_below, body_below, html_below.
Pliki językowe:8: SPortal.english (domyslny), SPortal.polish-utf8 (domyslny), SPortal.english (domyslny), index+Modifications.english (domyslny), index+Modifications.polish-utf8 (domyslny), SPortal.polish-utf8 (domyslny), index.english (domyslny), index.polish-utf8 (domyslny).
Arkusze stylów:1: portal (default).
Uwzględnione pliki:15 - 738KB. (pokaż)
Użytych zapytań: 28.

[Pokaż zapytania]